HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Sani-Dump sneldamkampioenschap Damclub Dordrecht 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Jean Marc Ndjofang GMI 2327   A   12 8 3 1 19 187 286
2   Ben Provoost MF 2312   A   12 7 5 0 19 186 287
3   Arie van de Weteringh Azn.  2238   A   12 6 6 0 18 176 250
4   Bas Messemaker MI 2247   A   12 7 3 2 17 181 247
5   Leopold Sekongo MI 2171   A   12 7 3 2 17 175 231
6   Anton Kosior MF 2157   A   12 6 4 2 16 179 218
7   Martijn Rentmeester  2213   A   12 7 2 3 16 173 215
8   Wim Kalis MF 2231   A   12 6 3 3 15 183 216
9   Martijn de Leeuw  2016   A   12 6 3 3 15 180 203
10   Rik Verboon  2006   B   12 6 3 3 15 174 191
11   Job Arts    C   12 5 5 2 15 156 189
12   Marcel van der Most  1947   B   12 6 3 3 15 151 171
13   Rob van Eijk  2094   A   12 6 2 4 14 181 191
14   Niels Roelofsen    B   12 6 2 4 14 167 184
15   Fons Huijbreghts  2045   A   12 4 6 2 14 159 174
16   Arthur de Swart  1998   B   12 5 4 3 14 155 172
17   Jelle Groeneveld  2015   B   12 6 2 4 14 153 156
18   Aart Slager    B   12 6 2 4 14 150 156
19   Lauw Dingemans  1989   B   12 6 2 4 14 146 143
20   Arie van Genderen    B   12 4 5 3 13 164 172
21   Nirandjan Mohabier    C   12 6 1 5 13 164 158
22   Nico Knoops  2163   A   12 5 3 4 13 160 152
23   Joop Roedolph  2011   B   12 6 1 5 13 154 152
24   Dirk van Genderen    B   12 6 1 5 13 147 135
25   Ruben Groenendijk  1906   C   12 5 3 4 13 145 141
26   Kees Osté  1875   C   12 5 3 4 13 138 138
27   Frans Teijn  1958   B   12 5 2 5 12 160 146
28   Henk Sterk    C   12 3 6 3 12 157 155
29   Dirk-Jan Dekker    D   12 3 6 3 12 145 128
30   Jan T. Terpstra  1923   B   12 4 4 4 12 145 127
31   Cor Boot    B   12 6 0 6 12 144 108
32   Pim Arts    C   12 5 2 5 12 134 111
33   Krijn van Herwaarden    B   12 4 3 5 11 141 117
34   Aart de Bruin    B   12 4 3 5 11 141 115
35   Arie Koster    B   12 4 3 5 11 140 110
36   Bram Boer    C   12 4 3 5 11 134 115
37   Simon Rompa  1852   C   12 5 1 6 11 131 107
38   Adriaan Groenendijk  1911   C   12 4 3 5 11 130 111
39   Jan Sonius    C   12 3 5 4 11 128 98
40   Jacob Provoost    E   12 4 3 5 11 127 103
41   Soegrim Boedhram    C   12 5 1 6 11 124 92
42   Hans Vleghert    C   12 4 2 6 10 132 94
43   Evert van Grondelle    C   12 3 4 5 10 132 90
44   Harold Gordon    C   12 3 4 5 10 132 84
45   René Nurmohamed    C   12 3 4 5 10 117 74
46   Bert Bozuwa    C   12 3 4 5 10 115 72
47   Koos van Savooyen    C   12 4 1 7 9 123 80
48   Wim Buijk    C   12 4 1 7 9 122 74
49   Daan de Waal    D   12 4 1 7 9 113 62
50   Jacques Luijendijk    C   12 4 1 7 9 106 60
51   Jan Baars    C   12 3 2 7 8 124 62
52   Fien de Jager    B   12 3 2 7 8 120 61
53   Dewprakaash Ramjiawan    C   12 4 0 8 8 111 52
54   Yoshua van der Most    E   12 4 0 8 8 106 52
55   Jonathan Mentink    F   12 2 3 7 7 113 51
56   Melvin Schop    E   12 2 2 8 6 107 39
57   Thomas Mouthaan    F   12 2 1 9 5 115 41
58   Remco Korteland    F   12 1 1 10 3 99 17
 Ronde 12 
 za 05-06-2010  Jonathan Mentink  - Yoshua van der Most  0-2
 Thomas Mouthaan  - Dewprakaash Ramjiawan  0-2
 Fien de Jager  - René Nurmohamed  0-2
 Daan de Waal  - Melvin Schop  2-0
 Koos van Savooyen  - Soegrim Boedhram  0-2
 Evert van Grondelle  - Remco Korteland  2-0
 Jan Baars  - Bert Bozuwa  0-2
 Jacques Luijendijk  - Hans Vleghert  1-1
 Wim Buijk  - Jacob Provoost  0-2
 Adriaan Groenendijk (1911) - Jan Sonius  1-1
 Simon Rompa (1852) - Arie Koster  1-1
 Harold Gordon  - Pim Arts  0-2
 Ruben Groenendijk (1906) - Aart de Bruin  2-0
 Jan T. Terpstra (1923) - Dirk-Jan Dekker  1-1
 Dirk van Genderen  - Krijn van Herwaarden  2-0
 Bram Boer  - Joop Roedolph (2011) 0-2
 Fons Huijbreghts (2045) - Cor Boot  2-0
 Henk Sterk  - Lauw Dingemans (1989) 0-2
 Aart Slager  - Frans Teijn (1958) 2-0
 Arie van Genderen  - Kees Osté (1875) 1-1
 Jelle Groeneveld (2015) - Arthur de Swart (1998) 1-1
 Job Arts  - Nico Knoops (2163) 2-0
 Nirandjan Mohabier  - Marcel van der Most (1947) 0-2
 Rob van Eijk (2094) - Martijn Rentmeester (2213) 0-2
 Leopold Sekongo (2171) - Rik Verboon (2006) 2-0
 Niels Roelofsen  - Anton Kosior (2157) 0-2
 Wim Kalis (2231) - Jean Marc Ndjofang (2327) 0-2
 Bas Messemaker (2247) - Arie van de Weteringh Azn. (2238) 1-1
 Martijn de Leeuw (2016) - Ben Provoost (2312) 0-2