HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Park Blitz ZHDB 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Roel Boomstra MI 2316   A   7 5 2 0 12   1334.71     1456  
2   Frerik Andriessen MF 2202   A   7 4 3 0 11   1350.71     1324  
3   Guntis Valneris GMI 2409   A   7 4 3 0 11   1337.29     1561  
4   Niek Smeitink  2093   A   7 4 3 0 11   1253.71     1229  
5   Murodullo Amrillaev GMI 2338   A   7 4 2 1 10   1341.71     1489  
6   Leopold Sekongo MI 2171   A   7 4 2 1 10   1232.57     1306  
7   Fidèle Nimbi MF 2125   A   7 3 3 1 9   1248.29     1244  
8   Wouter Ludwig MF 2265   A   7 4 1 2 9   1244.71     1384  
9   Bé Eggens  2136   A   7 3 3 1 9   1238.57     1239  
10   Maikel Palmans  2208   A   7 4 1 2 9   1228.29     1340  
11   Daouda Diakite MI 2243   A   7 3 3 1 9   1186.86     1389  
12   Alexander Safonov  2135   A   7 4 1 2 9   1134.71     1258  
13   Aleksej Domchev GMI 2310   A   7 3 3 1 9   1125.71     1446  
14   Wim Bremmer MF 2205   A   7 4 0 3 8   1233.86     1357  
15   Nikolai Kychkin  2117   A   7 4 0 3 8   1191.00     1235  
16   Klaas Hendrik Leijenaar  2183   A   7 3 2 2 8   1111.57     1295  
17   Matrena Nogovitsyna MIF 2186   A   7 3 2 2 8   1044.00     1298  
18   Jaap van Galen  2125   A   7 1 5 1 7   1061.14     1249  
19   Bas Messemaker MI 2247   A   7 3 0 4 6   1266.29     1383  
 Ronde 7 
 zo 18-07-2010  Koos van Amerongen (1976) - Jan T. Terpstra (1918) 1-1
 Johan Veerman (2060) - Alex Ketelaars (1964) 2-0
 Patrick Wielemout (1981) - Jaap van Galen (2125) 0-2
 Joris Ketelaars (1988) - Rene Estebe (2077) 0-2
 Ali Fthalla (1900) - René Wijpkema (2155) 2-0
 Wenlong Gao  - Klaas Hendrik Leijenaar (2183) 0-2
 Matrena Nogovitsyna (2186) - Tony Bruyns  2-0
 Agne Bucinskaite (2003) - Bas Messemaker (2247) 2-0
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2135) - Jim Depaepe (2053) 1-1
 Soender Kalpoe (2022) - Bé Eggens (2136) 0-2
 Fidèle Nimbi (2125) - Ramon Sakidin (2079) 2-0
 Joël Palmans (2055) - Alexander Safonov (2135) 0-2
 Feroz Amirkhan (2133) - Wouter Ludwig (2265) 0-2
 Lamine Diakite  - Daouda Diakite (2243) 0-2
 Martijn van IJzendoorn (2101) - Aleksej Domchev (2310) 0-2
 Tijs Demasure (2094) - Maikel Palmans (2208) 2-0
 Niek Smeitink (2093) - Wim Bremmer (2205) 2-0
 Leopold Sekongo (2171) - Nikolai Kychkin (2117) 2-0
 Guntis Valneris (2409) - Murodullo Amrillaev (2338) 1-1
 Roel Boomstra (2316) - Frerik Andriessen (2202) 1-1
 Qianrang Zeng (1995) - Zhenyu Li  1-1
 Sixuan Shi  - Bouke Bruinsma (1933) 0-2
 Keqing Han  - Harold Jagram (1936) 1-1
 Oedebhaan Dihal (1899) - Hanqing Zhao  0-2
 Bert Deneef (1891) - Kai Zhang  0-2
 Daniël Boom (1900) - Moen Lachman  1-1
 Wenxi Fang  - Stijn Kindt (1915) 0-2
 Wouter Kindt  - Ralf Harsveld (1921) 0-2