HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Park Blitz ZHDB 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Tijs Demasure  2094   B   7 5 1 1 11   1201.29     1220  
2   Agne Bucinskaite  2003   B   7 3 3 1 9   1163.71     1089  
3   Jim Depaepe  2053   B   7 2 4 1 8   1223.29     1119  
4   Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2135   B   7 3 2 2 8   1152.57     1217  
5   Martijn van IJzendoorn  2101   B   7 4 0 3 8   1080.71     1204  
6   Ramon Sakidin  2079   B   7 3 1 3 7   1196.00     1191  
7   Joël Palmans  2055   B   7 3 1 3 7   1191.86     1169  
8   Johan Veerman  2060   B   7 3 1 3 7   1182.86     1125  
9   Soender Kalpoe  2022   B   7 3 1 3 7   1107.14     1123  
10   Feroz Amirkhan  2133   B   7 3 1 3 7   1082.43     1191  
11   Lamine Diakite    B   7 3 1 3 7   1081.00     1197  
12   Rene Estebe  2077   B   7 3 1 3 7   998.57     1199  
13   Tony Bruyns    B   7 2 2 3 6   1198.86     1108  
14   Bouke Bruinsma  1933   B   7 3 0 4 6   1070.43     1019  
15   Qianrang Zeng  1995   B   7 2 2 3 6   1050.14     1079  
16   Koos van Amerongen  1976   B   7 2 2 3 6   1049.14     1086  
17   René Wijpkema  2155   B   7 2 2 3 6   1005.00     1223  
18   Patrick Wielemout  1981   B   7 2 1 4 5   1024.29     1011  
19   Harold Jagram  1936   B   7 1 3 3 5   949.14     1016  
 Ronde 7 
 zo 18-07-2010  Koos van Amerongen (1976) - Jan T. Terpstra (1918) 1-1
 Johan Veerman (2060) - Alex Ketelaars (1964) 2-0
 Patrick Wielemout (1981) - Jaap van Galen (2125) 0-2
 Joris Ketelaars (1988) - Rene Estebe (2077) 0-2
 Ali Fthalla (1900) - René Wijpkema (2155) 2-0
 Wenlong Gao  - Klaas Hendrik Leijenaar (2183) 0-2
 Matrena Nogovitsyna (2186) - Tony Bruyns  2-0
 Agne Bucinskaite (2003) - Bas Messemaker (2247) 2-0
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2135) - Jim Depaepe (2053) 1-1
 Soender Kalpoe (2022) - Bé Eggens (2136) 0-2
 Fidèle Nimbi (2125) - Ramon Sakidin (2079) 2-0
 Joël Palmans (2055) - Alexander Safonov (2135) 0-2
 Feroz Amirkhan (2133) - Wouter Ludwig (2265) 0-2
 Lamine Diakite  - Daouda Diakite (2243) 0-2
 Martijn van IJzendoorn (2101) - Aleksej Domchev (2310) 0-2
 Tijs Demasure (2094) - Maikel Palmans (2208) 2-0
 Niek Smeitink (2093) - Wim Bremmer (2205) 2-0
 Leopold Sekongo (2171) - Nikolai Kychkin (2117) 2-0
 Guntis Valneris (2409) - Murodullo Amrillaev (2338) 1-1
 Roel Boomstra (2316) - Frerik Andriessen (2202) 1-1
 Qianrang Zeng (1995) - Zhenyu Li  1-1
 Sixuan Shi  - Bouke Bruinsma (1933) 0-2
 Keqing Han  - Harold Jagram (1936) 1-1
 Oedebhaan Dihal (1899) - Hanqing Zhao  0-2
 Bert Deneef (1891) - Kai Zhang  0-2
 Daniël Boom (1900) - Moen Lachman  1-1
 Wenxi Fang  - Stijn Kindt (1915) 0-2
 Wouter Kindt  - Ralf Harsveld (1921) 0-2