HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Park Blitz ZHDB 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Ali Fthalla  1900   C   7 3 2 2 8   1199.29     739  
2   Joris Ketelaars  1988   C   7 2 2 3 6   1209.00     976  
3   Wenlong Gao    C   7 2 2 3 6   1081.86     1000  
4   Zhenyu Li    C   7 2 2 3 6   1035.86     750  
5   Hanqing Zhao    C   7 3 0 4 6   1025.29     990  
6   Jan T. Terpstra  1918   C   7 2 2 3 6   1006.00     991  
7   Kai Zhang    C   7 3 0 4 6   1001.00     875  
8   Alex Ketelaars  1964   C   7 2 1 4 5   1128.57     927  
9   Sixuan Shi    C   7 1 3 3 5   1103.57     900  
10   Keqing Han    C   7 2 1 4 5   932.14     725  
11   Oedebhaan Dihal  1899   C   7 1 2 4 4   1052.57     878  
12   Bert Deneef  1891   C   7 2 0 5 4   965.86     946  
13   Moen Lachman    C   7 1 2 4 4   956.43     854  
14   Ré Servé    C   7 1 2 4 4   918.00     732  
15   Daniël Boom  1900   C   7 1 2 4 4   917.43     903  
16   Stijn Kindt  1915   C   7 1 2 4 4   912.14     977  
17   Wenxi Fang    C   7 1 1 5 3   1080.43     725  
18   Wouter Kindt    C   7 0 0 7 0   906.43     650  
 Ronde 7 
 zo 18-07-2010  Koos van Amerongen (1976) - Jan T. Terpstra (1918) 1-1
 Johan Veerman (2060) - Alex Ketelaars (1964) 2-0
 Patrick Wielemout (1981) - Jaap van Galen (2125) 0-2
 Joris Ketelaars (1988) - Rene Estebe (2077) 0-2
 Ali Fthalla (1900) - René Wijpkema (2155) 2-0
 Wenlong Gao  - Klaas Hendrik Leijenaar (2183) 0-2
 Matrena Nogovitsyna (2186) - Tony Bruyns  2-0
 Agne Bucinskaite (2003) - Bas Messemaker (2247) 2-0
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2135) - Jim Depaepe (2053) 1-1
 Soender Kalpoe (2022) - Bé Eggens (2136) 0-2
 Fidèle Nimbi (2125) - Ramon Sakidin (2079) 2-0
 Joël Palmans (2055) - Alexander Safonov (2135) 0-2
 Feroz Amirkhan (2133) - Wouter Ludwig (2265) 0-2
 Lamine Diakite  - Daouda Diakite (2243) 0-2
 Martijn van IJzendoorn (2101) - Aleksej Domchev (2310) 0-2
 Tijs Demasure (2094) - Maikel Palmans (2208) 2-0
 Niek Smeitink (2093) - Wim Bremmer (2205) 2-0
 Leopold Sekongo (2171) - Nikolai Kychkin (2117) 2-0
 Guntis Valneris (2409) - Murodullo Amrillaev (2338) 1-1
 Roel Boomstra (2316) - Frerik Andriessen (2202) 1-1
 Qianrang Zeng (1995) - Zhenyu Li  1-1
 Sixuan Shi  - Bouke Bruinsma (1933) 0-2
 Keqing Han  - Harold Jagram (1936) 1-1
 Oedebhaan Dihal (1899) - Hanqing Zhao  0-2
 Bert Deneef (1891) - Kai Zhang  0-2
 Daniël Boom (1900) - Moen Lachman  1-1
 Wenxi Fang  - Stijn Kindt (1915) 0-2
 Wouter Kindt  - Ralf Harsveld (1921) 0-2