HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Disco Blitz ZHDB 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Jean Marc Ndjofang GMI 2339   A   7 6 1 0 13   1314.00     1452  
2   Leopold Sekongo MI 2171   A   7 4 3 0 11   1231.14     1306  
3   Murodullo Amrillaev GMI 2338   A   7 4 2 1 10   1289.71     1489  
4   Frerik Andriessen MF 2202   A   7 4 2 1 10   1259.71     1324  
5   Jaap van Galen  2125   A   7 4 2 1 10   983.57     1249  
6   Klaas Hendrik Leijenaar  2183   A   7 4 1 2 9   1310.29     1295  
7   Roel Boomstra MI 2316   A   7 4 1 2 9   1275.14     1456  
8   Daouda Diakite MI 2243   A   7 2 5 0 9   1179.86     1398  
9   Feroz Amirkhan  2133   B   7 4 1 2 9   1141.00     1191  
10   Gerard de Groot  2159   B   7 4 1 2 9   1120.14     1223  
11   Jim Depaepe  2053   B   7 3 2 2 8   1293.57     1119  
12   Niek Smeitink  2093   A   7 3 2 2 8   1251.43     1229  
13   Vitalia Doumesh MIF 2125   A   7 2 4 1 8   1172.29     1245  
14   Lamine Diakite    B   7 3 2 2 8   1142.43     1197  
15   Maikel Palmans  2208   A   7 2 4 1 8   1104.14     1340  
16   Theo Dijkstra MF 2128   B   7 3 2 2 8   1083.29     1226  
17   Martijn van IJzendoorn  2101   B   7 3 2 2 8   1076.86     1204  
18   Alexander Safonov  2135   A   7 3 2 2 8   1054.00     1258  
19   Joël Palmans  2055   B   7 3 2 2 8   1012.86     1169  
20   Thijs Gerritsen  2103   A   7 3 1 3 7   1288.86     1260  
21   Matrena Nogovitsyna MIF 2186   A   7 3 1 3 7   1269.00     1298  
22   Soender Kalpoe  2022   B   7 1 5 1 7   1239.14     1122  
23   Losseni Savané    B   7 2 3 2 7   1206.00     1037  
24   René Wijpkema  2155   B   7 2 3 2 7   1075.86     1223  
25   Kai Zhang    C   7 3 1 3 7   1064.29     875  
26   Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2135   B   7 2 3 2 7   1064.14     1217  
27   Nikolai Kychkin  2117   B   7 0 7 0 7   1022.57     1235  
28   Hanqing Zhao    C   7 2 2 3 6   1169.86     875  
29   Sixuan Shi    C   7 2 2 3 6   1152.86     900  
30   Martijn van der Klis  2119   A   7 2 2 3 6   1146.14     1241  
31   Bas Messemaker MI 2247   A   7 2 2 3 6   1139.71     1383  
32   Qianrang Zeng  1995   B   7 2 2 3 6   1109.57     1079  
33   Daan van Os  2020   B   7 2 2 3 6   1090.00     1145  
34   Zhenyu Li    C   7 3 0 4 6   1074.14     750  
35   Ali Fthalla  1900   C   7 3 0 4 6   990.57     739  
36   Lolke Huitema  1961   C   7 3 0 4 6   967.14     1008  
37   Wenlong Gao    C   7 1 3 3 5   1149.86     875  
38   Daniël Boom  1900   C   7 2 1 4 5   1037.57     903  
39   Moen Lachman    C   7 2 1 4 5   974.57     851  
40   Harold Jagram  1936   C   7 2 1 4 5   974.14     1016  
41   Katarzyna Ptak  1785   C   7 2 1 4 5   972.71     811  
42   Keqing Han    C   7 2 0 5 4   941.71     725  
43   Wenxi Fang    C   7 1 1 5 3   911.71     725  
44   Jan T. Terpstra  1918   C   7 1 0 6 2   889.29     991  
45   Alex Kruyshoop  1903   C   7 0 0 7 0   913.14     727  
 Ronde 7 
 do 22-07-2010  Moen Lachman  - Alex Kruyshoop (1903) 2-0
 Jan T. Terpstra (1918) - Harold Jagram (1936) 0-2
 Keqing Han  - Ali Fthalla (1900) 0-2
 Wenlong Gao  - René Wijpkema (2155) 0-2
 Daniël Boom (1900) - Lolke Huitema (1961) 0-2
 Kai Zhang  - Katarzyna Ptak (1785) 2-0
 Wenxi Fang  - Zhenyu Li  0-2
 Hanqing Zhao  - Joël Palmans (2055) 0-2
 Lamine Diakite  - Sixuan Shi  2-0
 Daan van Os (2020) - Theo Dijkstra (2128) 0-2
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2135) - Soender Kalpoe (2022) 1-1
 Martijn van IJzendoorn (2101) - Qianrang Zeng (1995) 2-0
 Nikolai Kychkin (2117) - Losseni Savané  1-1
 Gerard de Groot (2159) - Bas Messemaker (2247) 2-0
 Feroz Amirkhan (2133) - Matrena Nogovitsyna (2186) 2-0
 Alexander Safonov (2135) - Maikel Palmans (2208) 1-1
 Niek Smeitink (2093) - Frerik Andriessen (2202) 0-2
 Thijs Gerritsen (2103) - Daouda Diakite (2243) 0-2
 Jim Depaepe (2053) - Jaap van Galen (2125) 0-2
 Murodullo Amrillaev (2338) - Vitalia Doumesh (2125) 2-0
 Jean Marc Ndjofang (2339) - Roel Boomstra (2316) 2-0
 Leopold Sekongo (2171) - Klaas Hendrik Leijenaar (2183) 2-0