HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2010 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Gert-Jan Hoeve  2031   C   9 5 1 3 11 97 99
2   Sarah Rijgersberg  2016   C   9 3 5 1 11 84 98
3   Bert Woolschot  2053   C   9 3 4 2 10 89 90
4   Ingrid de Kok  2053   C   9 2 6 1 10 86 91
5   Bert Begeman  1979   C   9 2 5 2 9 85 76
6   Frank Eektimmerman    C   9 4 1 4 9 84 62
7   Bernard Post  2037   C   9 4 1 4 9 79 64
8   Agne Bucinskaite  2003   C   9 3 2 4 8 86 67
9   Agita Marterere  2073   C   9 2 4 3 8 74 50
10   Klaas van der Laan  1889   C   9 3 1 5 7 68 31
 Ronde 9 
 za 04-09-2010  Gert-Jan Hoeve (2031) - Jean Marc Ndjofang (2339) 0-2
 Martin Dolfing (2377) - Ron Heusdens (2345) 2-0
 Mike Koopmanschap (2168) - Jan Adema (2104) 2-0
 Frerik Andriessen (2202) - Danny Staal (2173) 2-0
 Leopold Sekongo (2171) - Michiel Kroesbergen (2240) 0-2
 Jan van Meggelen (2173) - Anton Schotanus (2182) 0-2
 Jasper Daems (2176) - Jan Algra (2104) 1-1
 Bastiaan Hollander (2163) - Dennie van Dijk  2-0
 René Wijpkema (2155) - Jan van Dijk  2-0
 Erwin Heslinga (2163) - Bert Woolschot (2053) 1-1
 Auke Zijlstra  - Losseni Savané  1-1
 Nick Hoving (2078) - Gerrit Terpstra  2-0
 Frank Eektimmerman  - Sarah Rijgersberg (2016) 0-2
 Johan Sterrenburg (2215) - Laura Timmerman (1915) 1-1
 Ingrid de Kok (2053) - Gert Bosker (2099) 1-1
 Agita Marterere (2073) - Bert Begeman (1979) 1-1
 Jan T. Terpstra (1918) - Agne Bucinskaite (2003) 2-0
 Heike Verheul (1977) - Nick de la Fonteyne (1916) 0-2
 Gertjan Kolsté (2083) - Kees Romijn (2089) 0-2
 Douwe Douma  - Geert Lubberink  0-2
 Johan Rademaker (1977) - Feroz Amirkhan (2133) 0-2
 Bernard Post (2037) - Martin Viel  2-0
 Berend Plijter (1957) - Jos Plijter (1869) 0-2
 Wim Koopman (1931) - Leonie de Graag (1939) 2-0
 Henk Pruim  - Jaap Huizinga (2003) 1-1
 Rik Smit  - Jan Starke  2-0
 Lodewijk de Hei  - Hans van Dijk  1-1
 Jacco Keizer  - Alexandra Betting (1925) 2-0
 Leo van der Galiën  - Marinus Damkat  0-2
 Gauke Dirk Nijholt (1916) - Klaas van der Laan (1889) 0-2
 Egbert Koning (1900) - Gerco Lubberink  2-0
 Cor Boorsma  - Gezinus Bottema  0-2