HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2010 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Groep F 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Jos Plijter  1869   F   6 3 0 3 6 37 24
2   Gauke Dirk Nijholt  1916   F   6 2 0 4 4 33 18
3   Marinus Damkat    F   6 1 2 3 4 32 16
4   Jacco Keizer    F   6 2 0 4 4 32 12
5   Egbert Koning  1900   F   6 2 0 4 4 24 8
6   Lodewijk de Hei    F   6 1 1 4 3 29 9
7   Jan Starke    F   6 1 1 4 3 17 4
8   Cor Boorsma    F   6 1 0 5 2 22 2
9   Gerco Lubberink    F   6 0 1 5 1 24 2
 Ronde 6 
 za 04-09-2010  Martin Dolfing (2377) - Auke Zijlstra  2-0
 Michiel Kroesbergen (2240) - Jean Marc Ndjofang (2339) 0-2
 Danny Staal (2173) - Ron Heusdens (2345) 2-0
 Frerik Andriessen (2202) - Anton Schotanus (2182) 1-1
 Jan van Meggelen (2173) - Mike Koopmanschap (2168) 0-2
 Jan Adema (2104) - Bastiaan Hollander (2163) 1-1
 Geert Lubberink  - Johan Sterrenburg (2215) 0-2
 Jos Plijter (1869) - René Wijpkema (2155) 0-2
 Rik Smit  - Bert Woolschot (2053) 0-2
 Agne Bucinskaite (2003) - Leopold Sekongo (2171) 0-2
 Jasper Daems (2176) - Gert-Jan Hoeve (2031) 1-1
 Ingrid de Kok (2053) - Bernard Post (2037) 1-1
 Jan Algra (2104) - Frank Eektimmerman  2-0
 Leonie de Graag (1939) - Alexandra Betting (1925) 0-2
 Nick Hoving (2078) - Leo van der Galiën  2-0
 Sarah Rijgersberg (2016) - Nick de la Fonteyne (1916) 1-1
 Gert Bosker (2099) - Laura Timmerman (1915) 1-1
 Dennie van Dijk  - Feroz Amirkhan (2133) 1-1
 Jaap Huizinga (2003) - Gerrit Terpstra  0-2
 Bert Begeman (1979) - Wim Koopman (1931) 2-0
 Agita Marterere (2073) - Losseni Savané  0-2
 Kees Romijn (2089) - Marinus Damkat  2-0
 Johan Rademaker (1977) - Henk Pruim  1-1
 Jan T. Terpstra (1918) - Gauke Dirk Nijholt (1916) 2-0
 Erwin Heslinga (2163) - Berend Plijter (1957) 1-1
 Jacco Keizer  - Hans van Dijk  0-2
 Gertjan Kolsté (2083) - Cor Boorsma  2-0
 Lodewijk de Hei  - Heike Verheul (1977) 0-2
 Jan van Dijk  - Klaas van der Laan (1889) 2-0
 Martin Viel  - Douwe Douma  2-0
 Gezinus Bottema  - Egbert Koning (1900) 0-2
 Gerco Lubberink  - Jan Starke  0-2