HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz-toernooi EK Veteranen Berlijn 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Viacheslav Shchegolev GMI 2261   C   9 7 2 0 16   2175.56     2261  
2   Samil Yussupov  2129   B   9 5 3 1 13   2141.89     2129  
3   Juri Geisenblas  2049   A   9 5 2 2 12   2161.67     2049  
4   Alexander Rats  2155   C   9 4 4 1 12   2132.00     2155  
5   Henk Grotenhuis ten Harkel  2189   A   9 5 1 3 11   2125.11     2196  
6   Anatolii Yatsenko  2214   A   6 5 1 0 11   2061.00     2214  
7   Edvard Buzinskij GMI 2334   A   9 4 2 3 10   2147.22     2326  
8   Peter van der Stap MF 2211   A   9 3 4 2 10   2144.33     2213  
9   Andris Kalpins    B   9 3 4 2 10   2134.78     2050  
10   Alexander Bleicher  2163   A   9 4 2 3 10   2121.78     2163  
11   Fidele Nimbi MF 2147   B   9 3 4 2 10   2116.00     2125  
12   Boris Plotkin MF 2182   C   9 3 4 2 10   2114.67     2182  
13   Evgeni Gurkov  2117   A   9 3 4 2 10   2110.44     2119  
14   Fred Ivens MF 2181   B   9 3 4 2 10   2106.67     2181  
15   Anatoly Petukhov MF 2224   A   9 3 4 2 10   2091.67     2230  
16   Roufine Prokupets MF 2127   A   9 2 5 2 9   2188.67     2127  
17   Andrey Napreenkov MF 2122   B   9 3 3 3 9   2122.22     2122  
18   Francis Sabau  2073   B   9 3 3 3 9   2096.89     2074  
19   Dmytro Marynenko  2132   A   9 4 1 4 9   2057.67     2132  
20   Zoja Uvachan  2022   B   9 3 2 4 8   2101.78     2022  
21   Juri Lebedev  2005   B   9 3 2 4 8   2053.78     2005  
22   Samuel Tombak  2044   C   9 4 0 5 8   2041.22     2044  
23   Janis Lelis MF 2094   B   9 3 1 5 7   2117.56     2094  
24   Jakob Friesen  2118   A   9 3 1 5 7   2097.89     2118  
25   Evgeni Kozlov    A   9 3 1 5 7   2097.33     2000  
26   Shlomo Borohov  2035   B   9 2 3 4 7   2013.11     2035  
27   Jozef Bajdak  1902   B   9 2 3 4 7   2003.67     1902  
28   Bert Begeman  1979   A   6 3 1 2 7   1972.17     1979  
29   Uno Plakk  1993   B   9 2 2 5 6   2039.11     1993  
30   Christian Guerbert  2010   A   9 2 2 5 6   2023.44     2032  
31   Jan T. Terpstra  1917   B   6 2 2 2 6   1983.83     1918  
32   Barbara Graas MIF 1952   A   6 2 2 2 6   1982.67     1952  
33   Victors Mateiko  1983   A   9 2 1 6 5   2044.00     1983  
34   Ivan Shovkoplyas  1923   C   6 2 1 3 5   2013.00     1923  
35   Sergey Kuropatov  1959   A   9 1 2 6 4   2062.78     1959  
36   Iepie Poepjes-Koopman MFF 1914   B   6 0 1 5 1   1950.50     1923  
 Ronde 9 
 vr 08-10-2010  Boris Plotkin (2182) - Viacheslav Shchegolev (2261) 0-2
 Samil Yussupov (2129) - Juri Geisenblas (2049) 0-2
 Alexander Rats (2155) - Henk Grotenhuis ten Harkel (2189) 2-0
 Fred Ivens (2181) - Edvard Buzinskij (2334) 1-1
 Anatoly Petukhov (2224) - Fidele Nimbi (2147) 1-1
 Anatolii Yatsenko (2214) - Roufine Prokupets (2127) 2-0
 Alexander Bleicher (2163) - Peter van der Stap (2211) 1-1
 Evgeni Gurkov (2117) - Samuel Tombak (2044) 2-0
 Andris Kalpins  - Zoja Uvachan (2022) 2-0
 Dmytro Marynenko (2132) - Janis Lelis (2094) 2-0
 Andrey Napreenkov (2122) - Evgeni Kozlov  2-0
 Francis Sabau (2073) - Jakob Friesen (2118) 2-0
 Juri Lebedev (2005) - Barbara Graas (1952) 2-0
 Jan T. Terpstra (1917) - Bert Begeman (1979) 0-2
 Shlomo Borohov (2035) - Victors Mateiko (1983) 2-0
 Jozef Bajdak (1902) - Ivan Shovkoplyas (1923) 2-0
 Christian Guerbert (2010) - Sergey Kuropatov (1959) 2-0
 Uno Plakk (1993) - Iepie Poepjes-Koopman (1914) 2-0