HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2011 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Michiel Kroesbergen MF 2303   A   9 7 1 1 15 101 80
2   Roel Boomstra MI 2367   A   9 5 4 0 14 111 87
3   Ben Provoost MF 2313   A   9 5 4 0 14 106 83
4   Wouter Ludwig MI 2262   A   9 5 3 1 13 106 82
5   Anton Schotanus MF 2165   A   9 5 3 1 13 100 78
6   Johan Sterrenburg  2238   A   9 6 0 3 12 100 77
7   Rein van der Pal MF 2261   A   9 5 2 2 12 94 74
8   Wouter Sipma MF 2210   A   9 5 2 2 12 92 71
9   Jan Algra  2104   A   9 5 1 3 11 102 79
10   Jan Ekke de Vries  2219   A   9 4 3 2 11 96 76
11   Martijn de Jong  2173   A   9 4 3 2 11 90 68
 Ronde 9 
 za 03-09-2011  Henk Prak  - Bob van der Mark  2-0
 Elvia Sõber (1996) - Raymond Koopmanschap  0-2
 Stan Brink (1920) - Gerco Lubberink  0-2
 Jan Starke  - Jilles van Kesteren  1-1
 Kees Osté (1848) - Feiko Stoppels (1898) 1-1
 Hans van Dijk (1900) - Meinze Feenstra  1-1
 Jan T. Terpstra (1923) - Marinus Damkat  1-1
 Jos Plijter (1866) - Hidde Risselada (1814) 1-1
 Geert Lubberink  - Wim Koopman (1940) 1-1
 Jaap Huizinga (2016) - Berend Plijter (1951) 1-1
 Herman Mulder  - Gauke Dirk Nijholt (1912) 2-0
 Henk Pruim  - Riender de Vries  0-2
 Frank Eektimmerman  - Peter van der Velden  0-2
 Auke Zijlstra  - Edwin van Hofwegen (2027) 1-1
 Johan Rademaker (1988) - Gertjan Kolsté (2082) 0-2
 Jan Adema (2116) - Sabina Kovalevskaja  1-1
 Nick de la Fonteyne (1916) - Sybrand de Groes  1-1
 Martijn de Jong (2173) - Bé Eggens (2129) 2-0
 René Wijpkema (2139) - Gert Bosker (2130) 0-2
 Wouter Sipma (2210) - Erwin Heslinga (2141) 2-0
 Theo Dijkstra (2147) - Johan Sterrenburg (2238) 0-2
 Nick Hoving (2125) - Heike Verheul (2000) 2-0
 Wouter Ludwig (2262) - Jan van Meggelen (2160) 2-0
 Jan Ekke de Vries (2219) - Anton Schotanus (2165) 0-2
 Jan Algra (2104) - Ben Provoost (2313) 0-2
 Jan van Dijk (2170) - Michiel Kroesbergen (2303) 0-2
 Roel Boomstra (2367) - Rein van der Pal (2261) 1-1