HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2011 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Heike Verheul MFF 2000   C   7 4 0 3 8 55 40
2   Edwin van Hofwegen  2027   C   7 3 2 2 8 45 31
3   Sabina Kovalevskaja    C   7 3 1 3 7 53 38
4   Gertjan Kolsté  2082   C   7 1 4 2 6 49 34
5   Herman Mulder    C   7 2 2 3 6 48 35
6   Frank Eektimmerman    C   7 2 2 3 6 44 33
7   Berend Plijter  1951   C   7 1 4 2 6 42 30
8   Johan Rademaker  1988   C   7 2 2 3 6 41 29
9   Elvia Sõber  1996   C   7 2 2 3 6 40 30
10   Geert Lubberink    C   7 1 3 3 5 40 28
11   Jaap Huizinga  2016   C   7 1 3 3 5 39 28
 Ronde 7 
 za 03-09-2011  Feiko Stoppels (1898) - Marinus Damkat  0-2
 Geert Lubberink  - Jaap Huizinga (2016) 1-1
 Henk Prak  - Jilles van Kesteren  2-0
 Elvia Sõber (1996) - Meinze Feenstra  2-0
 Hans van Dijk (1900) - Gauke Dirk Nijholt (1912) 1-1
 Jan Starke  - Johan Rademaker (1988) 0-2
 Kees Osté (1848) - Herman Mulder  0-2
 Gerco Lubberink  - Raymond Koopmanschap  1-1
 Jos Plijter (1866) - Henk Pruim  1-1
 Frank Eektimmerman  - Berend Plijter (1951) 1-1
 Gertjan Kolsté (2082) - Auke Zijlstra  1-1
 Jan T. Terpstra (1923) - Wim Koopman (1940) 0-2
 Hidde Risselada (1814) - Nick de la Fonteyne (1916) 0-2
 Bob van der Mark  - Peter van der Velden  0-2
 Edwin van Hofwegen (2027) - Stan Brink (1920) 2-0
 René Wijpkema (2139) - Martijn de Jong (2173) 0-2
 Sabina Kovalevskaja  - Wouter Sipma (2210) 0-2
 Erwin Heslinga (2141) - Theo Dijkstra (2147) 1-1
 Jan van Meggelen (2160) - Riender de Vries  2-0
 Sybrand de Groes  - Nick Hoving (2125) 0-2
 Jan Adema (2116) - Gert Bosker (2130) 1-1
 Jan Ekke de Vries (2219) - Heike Verheul (2000) 2-0
 Bé Eggens (2129) - Johan Sterrenburg (2238) 0-2
 Anton Schotanus (2165) - Jan van Dijk (2170) 1-1
 Michiel Kroesbergen (2303) - Jan Algra (2104) 2-0
 Wouter Ludwig (2262) - Rein van der Pal (2261) 2-0
 Ben Provoost (2313) - Roel Boomstra (2367) 1-1