HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2011 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Nick de la Fonteyne  1916   D   7 3 2 2 8 49 34
2   Riender de Vries    D   7 2 3 2 7 48 35
3   Wim Koopman  1940   D   7 2 3 2 7 40 28
4   Jos Plijter  1866   D   7 2 2 3 6 52 35
5   Bob van der Mark    D   7 2 2 3 6 49 38
6   Raymond Koopmanschap    D   7 1 4 2 6 44 31
7   Henk Pruim    D   7 1 4 2 6 41 30
8   Jan T. Terpstra  1923   D   7 1 3 3 5 53 38
9   Henk Prak    D   7 2 1 4 5 39 29
  Hans van Dijk  1900   D   7 2 1 4 5 39 28
11   Meinze Feenstra    D   7 0 4 3 4 46 33
 Ronde 7 
 za 03-09-2011  Feiko Stoppels (1898) - Marinus Damkat  0-2
 Geert Lubberink  - Jaap Huizinga (2016) 1-1
 Henk Prak  - Jilles van Kesteren  2-0
 Elvia Sõber (1996) - Meinze Feenstra  2-0
 Hans van Dijk (1900) - Gauke Dirk Nijholt (1912) 1-1
 Jan Starke  - Johan Rademaker (1988) 0-2
 Kees Osté (1848) - Herman Mulder  0-2
 Gerco Lubberink  - Raymond Koopmanschap  1-1
 Jos Plijter (1866) - Henk Pruim  1-1
 Frank Eektimmerman  - Berend Plijter (1951) 1-1
 Gertjan Kolsté (2082) - Auke Zijlstra  1-1
 Jan T. Terpstra (1923) - Wim Koopman (1940) 0-2
 Hidde Risselada (1814) - Nick de la Fonteyne (1916) 0-2
 Bob van der Mark  - Peter van der Velden  0-2
 Edwin van Hofwegen (2027) - Stan Brink (1920) 2-0
 René Wijpkema (2139) - Martijn de Jong (2173) 0-2
 Sabina Kovalevskaja  - Wouter Sipma (2210) 0-2
 Erwin Heslinga (2141) - Theo Dijkstra (2147) 1-1
 Jan van Meggelen (2160) - Riender de Vries  2-0
 Sybrand de Groes  - Nick Hoving (2125) 0-2
 Jan Adema (2116) - Gert Bosker (2130) 1-1
 Jan Ekke de Vries (2219) - Heike Verheul (2000) 2-0
 Bé Eggens (2129) - Johan Sterrenburg (2238) 0-2
 Anton Schotanus (2165) - Jan van Dijk (2170) 1-1
 Michiel Kroesbergen (2303) - Jan Algra (2104) 2-0
 Wouter Ludwig (2262) - Rein van der Pal (2261) 2-0
 Ben Provoost (2313) - Roel Boomstra (2367) 1-1