HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2011 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Roel Boomstra MI 1523   A   7 5 2 0 12 70 52
2   Ben Provoost MF 1465   A   7 4 3 0 11 68 49
3   Michiel Kroesbergen MF 1421   A   7 5 1 1 11 62 44
4   Wouter Ludwig MI 1398   A   7 4 3 0 11 61 43
5   Johan Sterrenburg  1365   A   7 5 0 2 10 61 43
6   Jan van Dijk  1287   B   7 4 2 1 10 60 43
7   Anton Schotanus MF 1322   A   7 4 2 1 10 59 42
8   Jan Ekke de Vries  1361   A   7 4 2 1 10 57 40
9   Jan Algra  1301   A   7 4 1 2 9 59 43
10   Rein van der Pal MF 1379   A   7 4 1 2 9 58 41
11   Nick Hoving  1296   B   7 3 3 1 9 57 41
12   Jan van Meggelen MF 1284   B   7 4 1 2 9 56 39
13   Gert Bosker  1229   B   7 4 1 2 9 54 38
14   Wouter Sipma MF 1352   A   7 4 1 2 9 53 36
15   Jan Adema  1247   B   7 3 3 1 9 52 37
  Martijn de Jong  1303   A   7 3 3 1 9 52 36
17   Heike Verheul MFF 1103   C   7 4 0 3 8 55 40
18   Erwin Heslinga  1261   B   7 3 2 2 8 54 40
  Theo Dijkstra MF 1226   B   7 3 2 2 8 54 39
20   Nick de la Fonteyne  1045   D   7 3 2 2 8 49 34
21   Edwin van Hofwegen  1189   C   7 3 2 2 8 45 31
22   Peter van der Velden  873   E   7 3 2 2 8 44 29
23   René Wijpkema  1196   B   7 3 1 3 7 54 37
24   Sabina Kovalevskaja    C   7 3 1 3 7 53 38
  Bé Eggens  1256   B   7 2 3 2 7 53 36
26   Riender de Vries  941   D   7 2 3 2 7 48 35
27   Wim Koopman  1023   D   7 2 3 2 7 40 28
28   Jos Plijter  1032   D   7 2 2 3 6 52 35
29   Bob van der Mark  1003   D   7 2 2 3 6 49 38
  Gertjan Kolsté  1187   C   7 1 4 2 6 49 34
31   Herman Mulder  1107   C   7 2 2 3 6 48 35
32   Stan Brink  900   E   7 2 2 3 6 47 34
  Sybrand de Groes  824   E   7 2 2 3 6 47 32
34   Frank Eektimmerman  1080   C   7 2 2 3 6 44 33
  Gerco Lubberink    E   7 2 2 3 6 44 31
  Raymond Koopmanschap  911   D   7 1 4 2 6 44 31
37   Auke Zijlstra  1198   B   7 1 4 2 6 43 29
38   Berend Plijter  1071   C   7 1 4 2 6 42 30
39   Henk Pruim  931   D   7 1 4 2 6 41 30
  Johan Rademaker  1048   C   7 2 2 3 6 41 29
41   Elvia Sõber  1080   C   7 2 2 3 6 40 30
42   Jan T. Terpstra  1003   D   7 1 3 3 5 53 38
43   Hidde Risselada  827   E   7 2 1 4 5 45 35
44   Geert Lubberink    C   7 1 3 3 5 40 28
45   Henk Prak  1030   D   7 2 1 4 5 39 29
  Jaap Huizinga  1070   C   7 1 3 3 5 39 28
  Hans van Dijk  945   D   7 2 1 4 5 39 28
48   Gauke Dirk Nijholt  800   E   7 0 5 2 5 38 27
49   Meinze Feenstra  973   D   7 0 4 3 4 46 33
50   Jan Starke    E   7 0 4 3 4 44 31
51   Kees Osté  825   E   7 0 4 3 4 39 28
52   Marinus Damkat  900   E   7 1 2 4 4 38 28
53   Feiko Stoppels  873   E   7 0 2 5 2 32 25
54   Jilles van Kesteren  831   E   7 0 1 6 1 35 27
 Ronde 7 
 za 03-09-2011  Feiko Stoppels (873) - Marinus Damkat (900) 0-2
 Geert Lubberink  - Jaap Huizinga (1070) 1-1
 Henk Prak (1030) - Jilles van Kesteren (831) 2-0
 Elvia Sõber (1080) - Meinze Feenstra (973) 2-0
 Hans van Dijk (945) - Gauke Dirk Nijholt (800) 1-1
 Jan Starke  - Johan Rademaker (1048) 0-2
 Kees Osté (825) - Herman Mulder (1107) 0-2
 Gerco Lubberink  - Raymond Koopmanschap (911) 1-1
 Jos Plijter (1032) - Henk Pruim (931) 1-1
 Frank Eektimmerman (1080) - Berend Plijter (1071) 1-1
 Gertjan Kolsté (1187) - Auke Zijlstra (1198) 1-1
 Jan T. Terpstra (1003) - Wim Koopman (1023) 0-2
 Hidde Risselada (827) - Nick de la Fonteyne (1045) 0-2
 Bob van der Mark (1003) - Peter van der Velden (873) 0-2
 Edwin van Hofwegen (1189) - Stan Brink (900) 2-0
 René Wijpkema (1196) - Martijn de Jong (1303) 0-2
 Sabina Kovalevskaja  - Wouter Sipma (1352) 0-2
 Erwin Heslinga (1261) - Theo Dijkstra (1226) 1-1
 Jan van Meggelen (1284) - Riender de Vries (941) 2-0
 Sybrand de Groes (824) - Nick Hoving (1296) 0-2
 Jan Adema (1247) - Gert Bosker (1229) 1-1
 Jan Ekke de Vries (1361) - Heike Verheul (1103) 2-0
 Bé Eggens (1256) - Johan Sterrenburg (1365) 0-2
 Anton Schotanus (1322) - Jan van Dijk (1287) 1-1
 Michiel Kroesbergen (1421) - Jan Algra (1301) 2-0
 Wouter Ludwig (1398) - Rein van der Pal (1379) 2-0
 Ben Provoost (1465) - Roel Boomstra (1523) 1-1