HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2011 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Martijn de Jong  2173   A   1 1 0 0 2 0 0
  Gerco Lubberink    E   1 1 0 0 2 0 0
  Sybrand de Groes    E   1 1 0 0 2 0 0
  Hidde Risselada  1814   E   1 1 0 0 2 0 0
  Henk Pruim    D   1 1 0 0 2 0 0
  Bob van der Mark    D   1 1 0 0 2 0 0
  Jan T. Terpstra  1923   D   1 1 0 0 2 0 0
  Johan Sterrenburg  2238   A   1 1 0 0 2 0 0
  Jan van Meggelen MF 2160   B   1 1 0 0 2 0 0
  Nick Hoving  2125   B   1 1 0 0 2 0 0
  Jan van Dijk  2170   B   1 1 0 0 2 0 0
  Erwin Heslinga  2141   B   1 1 0 0 2 0 0
  Ben Provoost MF 2313   A   1 1 0 0 2 0 0
  Roel Boomstra MI 2367   A   1 1 0 0 2 0 0
  Michiel Kroesbergen MF 2303   A   1 1 0 0 2 0 0
  Rein van der Pal MF 2261   A   1 1 0 0 2 0 0
  Jan Algra  2104   A   1 1 0 0 2 0 0
  Anton Schotanus MF 2165   A   1 1 0 0 2 0 0
19   Nick de la Fonteyne  1916   D   1 0 1 0 1 1 -1
  Riender de Vries    D   1 0 1 0 1 1 -1
  Raymond Koopmanschap    D   1 0 1 0 1 1 -1
  Wim Koopman  1940   D   1 0 1 0 1 1 -1
  Jos Plijter  1866   D   1 0 1 0 1 1 -1
  Marinus Damkat    E   1 0 1 0 1 1 -1
  Jan Starke    E   1 0 1 0 1 1 -1
  Stan Brink  1920   E   1 0 1 0 1 1 -1
  Kees Osté  1848   E   1 0 1 0 1 1 -1
  Gauke Dirk Nijholt  1912   E   1 0 1 0 1 1 -1
  Gertjan Kolsté  2082   C   1 0 1 0 1 1 -1
  Berend Plijter  1951   C   1 0 1 0 1 1 -1
  Johan Rademaker  1988   C   1 0 1 0 1 1 -1
  Theo Dijkstra MF 2147   B   1 0 1 0 1 1 -1
  Jan Adema  2116   B   1 0 1 0 1 1 -1
  Wouter Ludwig MI 2262   A   1 0 1 0 1 1 -1
  Wouter Sipma MF 2210   A   1 0 1 0 1 1 -1
  Jan Ekke de Vries  2219   A   1 0 1 0 1 1 -1
37   Meinze Feenstra    D   1 0 0 1 0 2 -2
  Peter van der Velden    E   1 0 0 1 0 2 -2
  Jilles van Kesteren    E   1 0 0 1 0 2 -2
  Feiko Stoppels  1898   E   1 0 0 1 0 2 -2
  Henk Prak    D   1 0 0 1 0 2 -2
  Hans van Dijk  1900   D   1 0 0 1 0 2 -2
  Heike Verheul MFF 2000   C   1 0 0 1 0 2 -2
  Sabina Kovalevskaja    C   1 0 0 1 0 2 -2
  Edwin van Hofwegen  2027   C   1 0 0 1 0 2 -2
  Herman Mulder    C   1 0 0 1 0 2 -2
  Jaap Huizinga  2016   C   1 0 0 1 0 2 -2
  Elvia Sõber  1996   C   1 0 0 1 0 2 -2
  Frank Eektimmerman    C   1 0 0 1 0 2 -2
  Geert Lubberink    C   1 0 0 1 0 2 -2
  Gert Bosker  2130   B   1 0 0 1 0 2 -2
  Bé Eggens  2129   B   1 0 0 1 0 2 -2
  Auke Zijlstra    B   1 0 0 1 0 2 -2
  René Wijpkema  2139   B   1 0 0 1 0 2 -2
 Ronde 1 
 vr 02-09-2011  Henk Pruim  - Jilles van Kesteren  2-0
 Kees Osté (1848) - Raymond Koopmanschap  1-1
 Marinus Damkat  - Gauke Dirk Nijholt (1912) 1-1
 Gerco Lubberink  - Meinze Feenstra  2-0
 Riender de Vries  - Stan Brink (1920) 1-1
 Hidde Risselada (1814) - Henk Prak  2-0
 Hans van Dijk (1900) - Sybrand de Groes  0-2
 Wim Koopman (1940) - Jan Starke  1-1
 Peter van der Velden  - Jan T. Terpstra (1923) 0-2
 Berend Plijter (1951) - Jos Plijter (1866) 1-1
 Feiko Stoppels (1898) - Bob van der Mark  0-2
 Edwin van Hofwegen (2027) - Rein van der Pal (2261) 0-2
 Herman Mulder  - Nick Hoving (2125) 0-2
 Gert Bosker (2130) - Michiel Kroesbergen (2303) 0-2
 Martijn de Jong (2173) - Jaap Huizinga (2016) 2-0
 Ben Provoost (2313) - Bé Eggens (2129) 2-0
 Elvia Sõber (1996) - Jan van Meggelen (2160) 0-2
 Jan Ekke de Vries (2219) - Jan Adema (2116) 1-1
 Jan van Dijk (2170) - Frank Eektimmerman  2-0
 Auke Zijlstra  - Johan Sterrenburg (2238) 0-2
 Nick de la Fonteyne (1916) - Johan Rademaker (1988) 1-1
 Wouter Sipma (2210) - Theo Dijkstra (2147) 1-1
 Geert Lubberink  - Anton Schotanus (2165) 0-2
 Jan Algra (2104) - Heike Verheul (2000) 2-0
 Wouter Ludwig (2262) - Gertjan Kolsté (2082) 1-1
 Erwin Heslinga (2141) - Sabina Kovalevskaja  2-0
 Roel Boomstra (2367) - René Wijpkema (2139) 2-0