HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2011 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Erwin Heslinga  2141   B   1 1 0 0 2 0 0
  Jan van Dijk  2170   B   1 1 0 0 2 0 0
  Nick Hoving  2125   B   1 1 0 0 2 0 0
  Jan van Meggelen MF 2160   B   1 1 0 0 2 0 0
5   Jan Adema  2116   B   1 0 1 0 1 1 -1
  Theo Dijkstra MF 2147   B   1 0 1 0 1 1 -1
7   René Wijpkema  2139   B   1 0 0 1 0 2 -2
  Auke Zijlstra    B   1 0 0 1 0 2 -2
  Bé Eggens  2129   B   1 0 0 1 0 2 -2
  Gert Bosker  2130   B   1 0 0 1 0 2 -2
 Ronde 1 
 vr 02-09-2011  Henk Pruim  - Jilles van Kesteren  2-0
 Kees Osté (1848) - Raymond Koopmanschap  1-1
 Marinus Damkat  - Gauke Dirk Nijholt (1912) 1-1
 Gerco Lubberink  - Meinze Feenstra  2-0
 Riender de Vries  - Stan Brink (1920) 1-1
 Hidde Risselada (1814) - Henk Prak  2-0
 Hans van Dijk (1900) - Sybrand de Groes  0-2
 Wim Koopman (1940) - Jan Starke  1-1
 Peter van der Velden  - Jan T. Terpstra (1923) 0-2
 Berend Plijter (1951) - Jos Plijter (1866) 1-1
 Feiko Stoppels (1898) - Bob van der Mark  0-2
 Edwin van Hofwegen (2027) - Rein van der Pal (2261) 0-2
 Herman Mulder  - Nick Hoving (2125) 0-2
 Gert Bosker (2130) - Michiel Kroesbergen (2303) 0-2
 Martijn de Jong (2173) - Jaap Huizinga (2016) 2-0
 Ben Provoost (2313) - Bé Eggens (2129) 2-0
 Elvia Sõber (1996) - Jan van Meggelen (2160) 0-2
 Jan Ekke de Vries (2219) - Jan Adema (2116) 1-1
 Jan van Dijk (2170) - Frank Eektimmerman  2-0
 Auke Zijlstra  - Johan Sterrenburg (2238) 0-2
 Nick de la Fonteyne (1916) - Johan Rademaker (1988) 1-1
 Wouter Sipma (2210) - Theo Dijkstra (2147) 1-1
 Geert Lubberink  - Anton Schotanus (2165) 0-2
 Jan Algra (2104) - Heike Verheul (2000) 2-0
 Wouter Ludwig (2262) - Gertjan Kolsté (2082) 1-1
 Erwin Heslinga (2141) - Sabina Kovalevskaja  2-0
 Roel Boomstra (2367) - René Wijpkema (2139) 2-0