HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2011 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Roel Boomstra MI 2367   A   2 2 0 0 4 4 0
  Rein van der Pal MF 2261   A   2 2 0 0 4 4 0
3   Ben Provoost MF 2313   A   2 2 0 0 4 3 0
  Nick Hoving  2125   B   2 2 0 0 4 3 0
5   Jan van Dijk  2170   B   2 2 0 0 4 2 0
  Johan Sterrenburg  2238   A   2 2 0 0 4 2 0
7   Michiel Kroesbergen MF 2303   A   2 1 1 0 3 5 0
  Sybrand de Groes    E   2 1 1 0 3 5 0
9   Jan Adema  2116   B   2 1 1 0 3 4 0
  Jan T. Terpstra  1923   D   2 1 1 0 3 4 0
  Jan Ekke de Vries  2219   A   2 1 1 0 3 4 0
12   Martijn de Jong  2173   A   2 1 1 0 3 3 0
  Raymond Koopmanschap    D   2 1 1 0 3 3 0
  Jos Plijter  1866   D   2 1 1 0 3 3 0
  Henk Pruim    D   2 1 1 0 3 3 0
  Bob van der Mark    D   2 1 1 0 3 3 0
17   Wouter Ludwig MI 2262   A   2 1 1 0 3 2 0
  Wouter Sipma MF 2210   A   2 1 1 0 3 2 0
19   Hidde Risselada  1814   E   2 1 0 1 2 6 0
  Erwin Heslinga  2141   B   2 1 0 1 2 6 0
  Jan Algra  2104   A   2 1 0 1 2 6 0
22   Kees Osté  1848   E   2 0 2 0 2 5 0
  Gerco Lubberink    E   2 1 0 1 2 5 0
  Berend Plijter  1951   C   2 0 2 0 2 5 0
25   Anton Schotanus MF 2165   A   2 1 0 1 2 4 0
  René Wijpkema  2139   B   2 1 0 1 2 4 0
  Stan Brink  1920   E   2 0 2 0 2 4 0
  Riender de Vries    D   2 0 2 0 2 4 0
  Jan van Meggelen MF 2160   B   2 1 0 1 2 4 0
  Edwin van Hofwegen  2027   C   2 1 0 1 2 4 0
31   Gert Bosker  2130   B   2 1 0 1 2 3 0
  Jan Starke    E   2 0 2 0 2 3 0
  Gauke Dirk Nijholt  1912   E   2 0 2 0 2 3 0
  Hans van Dijk  1900   D   2 1 0 1 2 3 0
35   Heike Verheul MFF 2000   C   2 1 0 1 2 2 0
  Sabina Kovalevskaja    C   2 1 0 1 2 2 0
  Henk Prak    D   2 1 0 1 2 2 0
38   Theo Dijkstra MF 2147   B   2 0 1 1 1 6 0
  Gertjan Kolsté  2082   C   2 0 1 1 1 6 0
40   Wim Koopman  1940   D   2 0 1 1 1 5 0
  Marinus Damkat    E   2 0 1 1 1 5 0
  Bé Eggens  2129   B   2 0 1 1 1 5 0
  Herman Mulder    C   2 0 1 1 1 5 0
44   Johan Rademaker  1988   C   2 0 1 1 1 4 0
  Peter van der Velden    E   2 0 1 1 1 4 0
  Nick de la Fonteyne  1916   D   2 0 1 1 1 4 0
47   Meinze Feenstra    D   2 0 1 1 1 3 0
48   Auke Zijlstra    B   2 0 0 2 0 6 0
  Frank Eektimmerman    C   2 0 0 2 0 6 0
50   Jilles van Kesteren    E   2 0 0 2 0 5 0
  Jaap Huizinga  2016   C   2 0 0 2 0 5 0
  Feiko Stoppels  1898   E   2 0 0 2 0 5 0
53   Geert Lubberink    C   2 0 0 2 0 4 0
  Elvia Sõber  1996   C   2 0 0 2 0 4 0
 Ronde 2 
 vr 02-09-2011  Jilles van Kesteren  - Hans van Dijk (1900) 0-2
 Henk Prak  - Feiko Stoppels (1898) 2-0
 Meinze Feenstra  - Peter van der Velden  1-1
 Jaap Huizinga (2016) - Edwin van Hofwegen (2027) 0-2
 Bé Eggens (2129) - Herman Mulder  1-1
 Frank Eektimmerman  - Gert Bosker (2130) 0-2
 Heike Verheul (2000) - Elvia Sõber (1996) 2-0
 Sabina Kovalevskaja  - Auke Zijlstra  2-0
 René Wijpkema (2139) - Geert Lubberink  2-0
 Raymond Koopmanschap  - Marinus Damkat  2-0
 Stan Brink (1920) - Kees Osté (1848) 1-1
 Gauke Dirk Nijholt (1912) - Riender de Vries  1-1
 Jos Plijter (1866) - Wim Koopman (1940) 2-0
 Jan Starke  - Berend Plijter (1951) 1-1
 Johan Rademaker (1988) - Jan Ekke de Vries (2219) 0-2
 Jan Adema (2116) - Nick de la Fonteyne (1916) 2-0
 Gertjan Kolsté (2082) - Wouter Sipma (2210) 0-2
 Theo Dijkstra (2147) - Wouter Ludwig (2262) 0-2
 Sybrand de Groes  - Jan T. Terpstra (1923) 1-1
 Bob van der Mark  - Henk Pruim  1-1
 Rein van der Pal (2261) - Gerco Lubberink  2-0
 Nick Hoving (2125) - Hidde Risselada (1814) 2-0
 Michiel Kroesbergen (2303) - Martijn de Jong (2173) 1-1
 Jan van Meggelen (2160) - Ben Provoost (2313) 0-2
 Jan van Dijk (2170) - Jan Algra (2104) 2-0
 Johan Sterrenburg (2238) - Erwin Heslinga (2141) 2-0
 Anton Schotanus (2165) - Roel Boomstra (2367) 0-2