HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2011 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Roel Boomstra MI 2367   A   4 4 0 0 8 20 11
2   Michiel Kroesbergen MF 2303   A   4 3 1 0 7 21 10
3   Johan Sterrenburg  2238   A   4 3 0 1 6 22 12
4   Ben Provoost MF 2313   A   4 2 2 0 6 21 11
5   Jan van Dijk  2170   B   4 3 0 1 6 20 9
6   Erwin Heslinga  2141   B   4 3 0 1 6 17 9
  Wouter Ludwig MI 2262   A   4 2 2 0 6 17 8
  Rein van der Pal MF 2261   A   4 3 0 1 6 17 8
  Gert Bosker  2130   B   4 3 0 1 6 17 7
10   Nick Hoving  2125   B   4 2 2 0 6 16 8
11   Jan Ekke de Vries  2219   A   4 2 2 0 6 15 7
12   Heike Verheul MFF 2000   C   4 3 0 1 6 13 6
13   Jan Algra  2104   A   4 2 1 1 5 20 11
14   Martijn de Jong  2173   A   4 1 3 0 5 19 9
15   Sabina Kovalevskaja    C   4 2 1 1 5 17 9
  Jos Plijter  1866   D   4 2 1 1 5 17 8
  Anton Schotanus MF 2165   A   4 2 1 1 5 17 8
  Wouter Sipma MF 2210   A   4 2 1 1 5 17 7
19   Jan van Meggelen MF 2160   B   4 2 1 1 5 16 8
20   Riender de Vries    D   4 1 3 0 5 15 7
21   Jan Adema  2116   B   4 1 2 1 4 20 10
22   Jan T. Terpstra  1923   D   4 1 2 1 4 19 9
23   Stan Brink  1920   E   4 1 2 1 4 17 8
  Sybrand de Groes    E   4 1 2 1 4 17 8
25   Edwin van Hofwegen  2027   C   4 1 2 1 4 16 7
26   Gertjan Kolsté  2082   C   4 1 2 1 4 15 7
27   Berend Plijter  1951   C   4 1 2 1 4 14 8
  Hans van Dijk  1900   D   4 2 0 2 4 14 7
  Bob van der Mark    D   4 1 2 1 4 14 7
  Raymond Koopmanschap    D   4 1 2 1 4 14 7
  Bé Eggens  2129   B   4 1 2 1 4 14 6
32   Nick de la Fonteyne  1916   D   4 1 2 1 4 12 6
33   Peter van der Velden    E   4 1 2 1 4 10 4
34   Theo Dijkstra MF 2147   B   4 1 1 2 3 18 10
  René Wijpkema  2139   B   4 1 1 2 3 18 9
36   Gerco Lubberink    E   4 1 1 2 3 17 9
37   Frank Eektimmerman    C   4 1 1 2 3 16 9
  Henk Pruim    D   4 1 1 2 3 16 9
39   Kees Osté  1848   E   4 0 3 1 3 15 8
40   Gauke Dirk Nijholt  1912   E   4 0 3 1 3 14 7
  Jan Starke    E   4 0 3 1 3 14 7
42   Jaap Huizinga  2016   C   4 1 1 2 3 13 7
43   Henk Prak    D   4 1 1 2 3 12 6
44   Hidde Risselada  1814   E   4 1 0 3 2 19 10
45   Elvia Sõber  1996   C   4 0 2 2 2 17 9
46   Wim Koopman  1940   D   4 0 2 2 2 16 8
  Johan Rademaker  1988   C   4 0 2 2 2 16 8
48   Meinze Feenstra    D   4 0 2 2 2 15 7
  Herman Mulder    C   4 0 2 2 2 15 7
50   Auke Zijlstra    B   4 0 2 2 2 14 7
51   Marinus Damkat    E   4 0 2 2 2 13 7
52   Geert Lubberink    C   4 0 1 3 1 14 7
53   Feiko Stoppels  1898   E   4 0 1 3 1 11 6
  Jilles van Kesteren    E   4 0 1 3 1 11 6
 Ronde 4 
 vr 02-09-2011  Herman Mulder  - Elvia Sõber (1996) 1-1
 Feiko Stoppels (1898) - Jilles van Kesteren  1-1
 Meinze Feenstra  - Auke Zijlstra  1-1
 Jan Starke  - Gerco Lubberink  1-1
 Wim Koopman (1940) - Nick de la Fonteyne (1916) 0-2
 Bé Eggens (2129) - Johan Rademaker (1988) 2-0
 Gertjan Kolsté (2082) - Marinus Damkat  2-0
 Frank Eektimmerman  - Gauke Dirk Nijholt (1912) 1-1
 Peter van der Velden  - Hidde Risselada (1814) 2-0
 Jaap Huizinga (2016) - Kees Osté (1848) 1-1
 Edwin van Hofwegen (2027) - Raymond Koopmanschap  1-1
 Geert Lubberink  - Berend Plijter (1951) 0-2
 René Wijpkema (2139) - Jan van Meggelen (2160) 0-2
 Anton Schotanus (2165) - Theo Dijkstra (2147) 2-0
 Henk Pruim  - Wouter Sipma (2210) 0-2
 Henk Prak  - Sybrand de Groes  1-1
 Gert Bosker (2130) - Jan T. Terpstra (1923) 2-0
 Stan Brink (1920) - Rein van der Pal (2261) 0-2
 Riender de Vries  - Jan Algra (2104) 1-1
 Sabina Kovalevskaja  - Martijn de Jong (2173) 1-1
 Erwin Heslinga (2141) - Bob van der Mark  2-0
 Jan Adema (2116) - Heike Verheul (2000) 0-2
 Hans van Dijk (1900) - Jan van Dijk (2170) 0-2
 Jan Ekke de Vries (2219) - Nick Hoving (2125) 1-1
 Ben Provoost (2313) - Wouter Ludwig (2262) 1-1
 Jos Plijter (1866) - Michiel Kroesbergen (2303) 0-2
 Johan Sterrenburg (2238) - Roel Boomstra (2367) 0-2