HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2011 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Jan van Dijk  2170   B   4 3 0 1 6 20 9
2   Erwin Heslinga  2141   B   4 3 0 1 6 17 9
  Gert Bosker  2130   B   4 3 0 1 6 17 7
4   Nick Hoving  2125   B   4 2 2 0 6 16 8
5   Jan van Meggelen MF 2160   B   4 2 1 1 5 16 8
6   Jan Adema  2116   B   4 1 2 1 4 20 10
7   Bé Eggens  2129   B   4 1 2 1 4 14 6
8   Theo Dijkstra MF 2147   B   4 1 1 2 3 18 10
  René Wijpkema  2139   B   4 1 1 2 3 18 9
10   Auke Zijlstra    B   4 0 2 2 2 14 7
 Ronde 4 
 vr 02-09-2011  Herman Mulder  - Elvia Sõber (1996) 1-1
 Feiko Stoppels (1898) - Jilles van Kesteren  1-1
 Meinze Feenstra  - Auke Zijlstra  1-1
 Jan Starke  - Gerco Lubberink  1-1
 Wim Koopman (1940) - Nick de la Fonteyne (1916) 0-2
 Bé Eggens (2129) - Johan Rademaker (1988) 2-0
 Gertjan Kolsté (2082) - Marinus Damkat  2-0
 Frank Eektimmerman  - Gauke Dirk Nijholt (1912) 1-1
 Peter van der Velden  - Hidde Risselada (1814) 2-0
 Jaap Huizinga (2016) - Kees Osté (1848) 1-1
 Edwin van Hofwegen (2027) - Raymond Koopmanschap  1-1
 Geert Lubberink  - Berend Plijter (1951) 0-2
 René Wijpkema (2139) - Jan van Meggelen (2160) 0-2
 Anton Schotanus (2165) - Theo Dijkstra (2147) 2-0
 Henk Pruim  - Wouter Sipma (2210) 0-2
 Henk Prak  - Sybrand de Groes  1-1
 Gert Bosker (2130) - Jan T. Terpstra (1923) 2-0
 Stan Brink (1920) - Rein van der Pal (2261) 0-2
 Riender de Vries  - Jan Algra (2104) 1-1
 Sabina Kovalevskaja  - Martijn de Jong (2173) 1-1
 Erwin Heslinga (2141) - Bob van der Mark  2-0
 Jan Adema (2116) - Heike Verheul (2000) 0-2
 Hans van Dijk (1900) - Jan van Dijk (2170) 0-2
 Jan Ekke de Vries (2219) - Nick Hoving (2125) 1-1
 Ben Provoost (2313) - Wouter Ludwig (2262) 1-1
 Jos Plijter (1866) - Michiel Kroesbergen (2303) 0-2
 Johan Sterrenburg (2238) - Roel Boomstra (2367) 0-2