HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2011 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Roel Boomstra MI 2367   A   5 5 0 0 10 34 21
2   Johan Sterrenburg  2238   A   5 4 0 1 8 34 20
3   Ben Provoost MF 2313   A   5 3 2 0 8 31 18
4   Wouter Ludwig MI 2262   A   5 3 2 0 8 28 16
5   Michiel Kroesbergen MF 2303   A   5 3 1 1 7 35 20
6   Rein van der Pal MF 2261   A   5 3 1 1 7 30 18
7   Anton Schotanus MF 2165   A   5 3 1 1 7 27 15
8   Jan Algra  2104   A   5 3 1 1 7 26 16
  Wouter Sipma MF 2210   A   5 3 1 1 7 26 15
10   Martijn de Jong  2173   A   5 2 3 0 7 24 14
11   Jan Ekke de Vries  2219   A   5 2 2 1 6 27 17
 Ronde 5 
 za 03-09-2011  Jan Ekke de Vries (2219) - Ben Provoost (2313) 0-2Partij  
 Geert Lubberink  - Feiko Stoppels (1898) 1-1
 Johan Rademaker (1988) - Herman Mulder  0-2
 Meinze Feenstra  - Wim Koopman (1940) 1-1
 Elvia Sõber (1996) - Auke Zijlstra  0-2
 Kees Osté (1848) - Frank Eektimmerman  0-2
 Hidde Risselada (1814) - Jilles van Kesteren  2-0
 Jan Starke  - Henk Pruim  1-1
 Gerco Lubberink  - Gauke Dirk Nijholt (1912) 2-0
 Jaap Huizinga (2016) - René Wijpkema (2139) 0-2
 Theo Dijkstra (2147) - Marinus Damkat  2-0
 Raymond Koopmanschap  - Bé Eggens (2129) 1-1
 Berend Plijter (1951) - Gertjan Kolsté (2082) 1-1
 Hans van Dijk (1900) - Stan Brink (1920) 0-2
 Bob van der Mark  - Edwin van Hofwegen (2027) 2-0
 Martijn de Jong (2173) - Riender de Vries  2-0
 Anton Schotanus (2165) - Sabina Kovalevskaja  2-0
 Wouter Sipma (2210) - Jos Plijter (1866) 2-0
 Henk Prak  - Jan Adema (2116) 0-2
 Jan T. Terpstra (1923) - Nick de la Fonteyne (1916) 0-2
 Sybrand de Groes  - Peter van der Velden  0-2
 Jan Algra (2104) - Jan van Meggelen (2160) 2-0
 Rein van der Pal (2261) - Erwin Heslinga (2141) 1-1
 Wouter Ludwig (2262) - Gert Bosker (2130) 2-0
 Nick Hoving (2125) - Jan van Dijk (2170) 1-1
 Heike Verheul (2000) - Johan Sterrenburg (2238) 0-2
 Michiel Kroesbergen (2303) - Roel Boomstra (2367) 0-2