HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2011 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Roel Boomstra MI 2367   A   6 5 1 0 11 51 35
2   Ben Provoost MF 2313   A   6 4 2 0 10 46 30
3   Wouter Ludwig MI 2262   A   6 3 3 0 9 47 31
4   Michiel Kroesbergen MF 2303   A   6 4 1 1 9 44 28
5   Jan van Dijk  2170   B   6 4 1 1 9 43 28
  Anton Schotanus MF 2165   A   6 4 1 1 9 43 28
7   Jan Algra  2104   A   6 4 1 1 9 41 29
8   Rein van der Pal MF 2261   A   6 4 1 1 9 39 26
9   Johan Sterrenburg  2238   A   6 4 0 2 8 50 34
10   Heike Verheul MFF 2000   C   6 4 0 2 8 40 27
  Jan Ekke de Vries  2219   A   6 3 2 1 8 40 26
12   Gert Bosker  2130   B   6 4 0 2 8 38 24
13   Jan Adema  2116   B   6 3 2 1 8 37 26
14   Nick Hoving  2125   B   6 2 3 1 7 45 31
15   Jan van Meggelen MF 2160   B   6 3 1 2 7 44 30
16   Erwin Heslinga  2141   B   6 3 1 2 7 43 30
17   Martijn de Jong  2173   A   6 2 3 1 7 41 28
18   Wouter Sipma MF 2210   A   6 3 1 2 7 40 26
19   Sabina Kovalevskaja    C   6 3 1 2 7 37 24
  René Wijpkema  2139   B   6 3 1 2 7 37 22
21   Theo Dijkstra MF 2147   B   6 3 1 2 7 36 25
22   Riender de Vries    D   6 2 3 1 7 35 22
23   Bé Eggens  2129   B   6 2 3 1 7 34 20
24   Nick de la Fonteyne  1916   D   6 2 2 2 6 37 25
25   Bob van der Mark    D   6 2 2 2 6 36 26
  Stan Brink  1920   E   6 2 2 2 6 36 23
27   Edwin van Hofwegen  2027   C   6 2 2 2 6 35 22
28   Peter van der Velden    E   6 2 2 2 6 34 21
29   Sybrand de Groes    E   6 2 2 2 6 31 19
30   Jan T. Terpstra  1923   D   6 1 3 2 5 38 25
  Jos Plijter  1866   D   6 2 1 3 5 38 24
32   Gerco Lubberink    E   6 2 1 3 5 36 23
33   Gertjan Kolsté  2082   C   6 1 3 2 5 34 23
34   Frank Eektimmerman    C   6 2 1 3 5 33 23
35   Raymond Koopmanschap    D   6 1 3 2 5 32 22
  Berend Plijter  1951   C   6 1 3 2 5 32 21
  Auke Zijlstra    B   6 1 3 2 5 32 20
38   Henk Pruim    D   6 1 3 2 5 31 22
39   Hidde Risselada  1814   E   6 2 1 3 5 30 21
40   Wim Koopman  1940   D   6 1 3 2 5 28 19
41   Herman Mulder    C   6 1 2 3 4 35 24
42   Hans van Dijk  1900   D   6 2 0 4 4 33 23
  Jan Starke    E   6 0 4 2 4 33 21
44   Meinze Feenstra    D   6 0 4 2 4 32 21
45   Elvia Sõber  1996   C   6 1 2 3 4 30 21
  Jaap Huizinga  2016   C   6 1 2 3 4 30 21
  Geert Lubberink    C   6 1 2 3 4 30 19
48   Gauke Dirk Nijholt  1912   E   6 0 4 2 4 29 20
  Johan Rademaker  1988   C   6 1 2 3 4 29 19
50   Kees Osté  1848   E   6 0 4 2 4 28 18
51   Henk Prak    D   6 1 1 4 3 35 24
52   Marinus Damkat    E   6 0 2 4 2 29 18
53   Feiko Stoppels  1898   E   6 0 2 4 2 22 15
54   Jilles van Kesteren    E   6 0 1 5 1 25 18
 Ronde 6 
 za 03-09-2011  Marinus Damkat  - Geert Lubberink  0-2
 Johan Rademaker (1988) - Feiko Stoppels (1898) 2-0
 Gauke Dirk Nijholt (1912) - Kees Osté (1848) 1-1
 Jilles van Kesteren  - Elvia Sõber (1996) 0-2
 Wim Koopman (1940) - Henk Prak  2-0
 Meinze Feenstra  - Jaap Huizinga (2016) 1-1
 Henk Pruim  - Hidde Risselada (1814) 1-1
 Sybrand de Groes  - Jan Starke  2-0
 Herman Mulder  - Edwin van Hofwegen (2027) 0-2
 Auke Zijlstra  - Jan T. Terpstra (1923) 1-1
 Bé Eggens (2129) - Gertjan Kolsté (2082) 2-0
 Jos Plijter (1866) - René Wijpkema (2139) 0-2
 Riender de Vries  - Gerco Lubberink  2-0
 Theo Dijkstra (2147) - Berend Plijter (1951) 2-0
 Jan van Meggelen (2160) - Frank Eektimmerman  2-0
 Sabina Kovalevskaja  - Hans van Dijk (1900) 2-0
 Jan van Dijk (2170) - Martijn de Jong (2173) 2-0
 Heike Verheul (2000) - Bob van der Mark  2-0
 Nick de la Fonteyne (1916) - Jan Ekke de Vries (2219) 0-2
 Stan Brink (1920) - Jan Adema (2116) 0-2
 Gert Bosker (2130) - Raymond Koopmanschap  2-0
 Erwin Heslinga (2141) - Anton Schotanus (2165) 0-2
 Nick Hoving (2125) - Jan Algra (2104) 0-2
 Wouter Sipma (2210) - Rein van der Pal (2261) 0-2
 Peter van der Velden  - Michiel Kroesbergen (2303) 0-2
 Johan Sterrenburg (2238) - Ben Provoost (2313) 0-2
 Roel Boomstra (2367) - Wouter Ludwig (2262) 1-1