HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2011 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Roel Boomstra MI 2367   A   7 5 2 0 12 70 52
2   Ben Provoost MF 2313   A   7 4 3 0 11 68 49
3   Michiel Kroesbergen MF 2303   A   7 5 1 1 11 62 44
4   Wouter Ludwig MI 2262   A   7 4 3 0 11 61 43
5   Johan Sterrenburg  2238   A   7 5 0 2 10 61 43
6   Jan van Dijk  2170   B   7 4 2 1 10 60 43
7   Anton Schotanus MF 2165   A   7 4 2 1 10 59 42
8   Jan Ekke de Vries  2219   A   7 4 2 1 10 57 40
9   Jan Algra  2104   A   7 4 1 2 9 59 43
10   Rein van der Pal MF 2261   A   7 4 1 2 9 58 41
11   Nick Hoving  2125   B   7 3 3 1 9 57 41
12   Jan van Meggelen MF 2160   B   7 4 1 2 9 56 39
13   Gert Bosker  2130   B   7 4 1 2 9 54 38
14   Wouter Sipma MF 2210   A   7 4 1 2 9 53 36
15   Jan Adema  2116   B   7 3 3 1 9 52 37
  Martijn de Jong  2173   A   7 3 3 1 9 52 36
17   Heike Verheul MFF 2000   C   7 4 0 3 8 55 40
18   Erwin Heslinga  2141   B   7 3 2 2 8 54 40
  Theo Dijkstra MF 2147   B   7 3 2 2 8 54 39
20   Nick de la Fonteyne  1916   D   7 3 2 2 8 49 34
21   Edwin van Hofwegen  2027   C   7 3 2 2 8 45 31
22   Peter van der Velden    E   7 3 2 2 8 44 29
23   René Wijpkema  2139   B   7 3 1 3 7 54 37
24   Sabina Kovalevskaja    C   7 3 1 3 7 53 38
  Bé Eggens  2129   B   7 2 3 2 7 53 36
26   Riender de Vries    D   7 2 3 2 7 48 35
27   Wim Koopman  1940   D   7 2 3 2 7 40 28
28   Jos Plijter  1866   D   7 2 2 3 6 52 35
29   Bob van der Mark    D   7 2 2 3 6 49 38
  Gertjan Kolsté  2082   C   7 1 4 2 6 49 34
31   Herman Mulder    C   7 2 2 3 6 48 35
32   Stan Brink  1920   E   7 2 2 3 6 47 34
  Sybrand de Groes    E   7 2 2 3 6 47 32
34   Frank Eektimmerman    C   7 2 2 3 6 44 33
  Gerco Lubberink    E   7 2 2 3 6 44 31
  Raymond Koopmanschap    D   7 1 4 2 6 44 31
37   Auke Zijlstra    B   7 1 4 2 6 43 29
38   Berend Plijter  1951   C   7 1 4 2 6 42 30
39   Henk Pruim    D   7 1 4 2 6 41 30
  Johan Rademaker  1988   C   7 2 2 3 6 41 29
41   Elvia Sõber  1996   C   7 2 2 3 6 40 30
42   Jan T. Terpstra  1923   D   7 1 3 3 5 53 38
43   Hidde Risselada  1814   E   7 2 1 4 5 45 35
44   Geert Lubberink    C   7 1 3 3 5 40 28
45   Henk Prak    D   7 2 1 4 5 39 29
  Hans van Dijk  1900   D   7 2 1 4 5 39 28
  Jaap Huizinga  2016   C   7 1 3 3 5 39 28
48   Gauke Dirk Nijholt  1912   E   7 0 5 2 5 38 27
49   Meinze Feenstra    D   7 0 4 3 4 46 33
50   Jan Starke    E   7 0 4 3 4 44 31
51   Kees Osté  1848   E   7 0 4 3 4 39 28
52   Marinus Damkat    E   7 1 2 4 4 38 28
53   Feiko Stoppels  1898   E   7 0 2 5 2 32 25
54   Jilles van Kesteren    E   7 0 1 6 1 35 27
 Ronde 7 
 za 03-09-2011  Feiko Stoppels (1898) - Marinus Damkat  0-2
 Geert Lubberink  - Jaap Huizinga (2016) 1-1
 Henk Prak  - Jilles van Kesteren  2-0
 Elvia Sõber (1996) - Meinze Feenstra  2-0
 Hans van Dijk (1900) - Gauke Dirk Nijholt (1912) 1-1
 Jan Starke  - Johan Rademaker (1988) 0-2
 Kees Osté (1848) - Herman Mulder  0-2
 Gerco Lubberink  - Raymond Koopmanschap  1-1
 Jos Plijter (1866) - Henk Pruim  1-1
 Frank Eektimmerman  - Berend Plijter (1951) 1-1
 Gertjan Kolsté (2082) - Auke Zijlstra  1-1
 Jan T. Terpstra (1923) - Wim Koopman (1940) 0-2
 Hidde Risselada (1814) - Nick de la Fonteyne (1916) 0-2
 Bob van der Mark  - Peter van der Velden  0-2
 Edwin van Hofwegen (2027) - Stan Brink (1920) 2-0
 René Wijpkema (2139) - Martijn de Jong (2173) 0-2
 Sabina Kovalevskaja  - Wouter Sipma (2210) 0-2
 Erwin Heslinga (2141) - Theo Dijkstra (2147) 1-1
 Jan van Meggelen (2160) - Riender de Vries  2-0
 Sybrand de Groes  - Nick Hoving (2125) 0-2
 Jan Adema (2116) - Gert Bosker (2130) 1-1
 Jan Ekke de Vries (2219) - Heike Verheul (2000) 2-0
 Bé Eggens (2129) - Johan Sterrenburg (2238) 0-2
 Anton Schotanus (2165) - Jan van Dijk (2170) 1-1
 Michiel Kroesbergen (2303) - Jan Algra (2104) 2-0
 Wouter Ludwig (2262) - Rein van der Pal (2261) 2-0
 Ben Provoost (2313) - Roel Boomstra (2367) 1-1