HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2011 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpWhl
1   Roel Boomstra MI 2367   A   8 5 3 0 13 89 67
2   Michiel Kroesbergen MF 2303   A   8 6 1 1 13 77 58
3   Ben Provoost MF 2313   A   8 4 4 0 12 86 64
4   Jan van Dijk  2170   B   8 5 2 1 12 77 59
5   Anton Schotanus MF 2165   A   8 4 3 1 11 84 64
  Wouter Ludwig MI 2262   A   8 4 3 1 11 84 63
7   Jan Algra  2104   A   8 5 1 2 11 78 59
8   Jan Ekke de Vries  2219   A   8 4 3 1 11 76 57
9   Jan van Meggelen MF 2160   B   8 5 1 2 11 73 55
10   Rein van der Pal MF 2261   A   8 5 1 2 11 70 53
11   Johan Sterrenburg  2238   A   8 5 0 3 10 85 64
12   Nick Hoving  2125   B   8 3 4 1 10 76 59
13   Wouter Sipma MF 2210   A   8 4 2 2 10 73 54
14   Erwin Heslinga  2141   B   8 4 2 2 10 70 54
  Theo Dijkstra MF 2147   B   8 4 2 2 10 70 53
16   Heike Verheul MFF 2000   C   8 5 0 3 10 66 50
17   Martijn de Jong  2173   A   8 3 3 2 9 74 55
18   Gert Bosker  2130   B   8 4 1 3 9 70 51
19   Sabina Kovalevskaja    C   8 4 1 3 9 67 51
  Jan Adema  2116   B   8 3 3 2 9 67 50
  René Wijpkema  2139   B   8 4 1 3 9 67 48
22   Bé Eggens  2129   B   8 3 3 2 9 66 48
23   Nick de la Fonteyne  1916   D   8 3 2 3 8 65 49
24   Gertjan Kolsté  2082   C   8 2 4 2 8 63 46
25   Edwin van Hofwegen  2027   C   8 3 2 3 8 62 45
26   Peter van der Velden    E   8 3 2 3 8 60 42
27   Frank Eektimmerman    C   8 3 2 3 8 58 44
28   Auke Zijlstra    B   8 2 4 2 8 57 42
29   Sybrand de Groes    E   8 3 2 3 8 56 41
30   Johan Rademaker  1988   C   8 3 2 3 8 55 40
31   Riender de Vries    D   8 2 3 3 7 63 48
32   Herman Mulder    C   8 2 3 3 7 62 48
33   Berend Plijter  1951   C   8 1 5 2 7 59 45
34   Geert Lubberink    C   8 2 3 3 7 57 42
35   Wim Koopman  1940   D   8 2 3 3 7 52 39
36   Jaap Huizinga  2016   C   8 2 3 3 7 51 38
37   Gauke Dirk Nijholt  1912   E   8 1 5 2 7 48 36
38   Jos Plijter  1866   D   8 2 2 4 6 65 46
39   Bob van der Mark    D   8 2 2 4 6 63 49
  Jan T. Terpstra  1923   D   8 1 4 3 6 63 48
41   Elvia Sõber  1996   C   8 2 2 4 6 60 47
42   Stan Brink  1920   E   8 2 2 4 6 59 44
43   Gerco Lubberink    E   8 2 2 4 6 57 42
44   Raymond Koopmanschap    D   8 1 4 3 6 56 43
45   Marinus Damkat    E   8 2 2 4 6 54 40
46   Henk Pruim    D   8 1 4 3 6 52 39
  Henk Prak    D   8 2 2 4 6 52 39
48   Hidde Risselada  1814   E   8 2 1 5 5 57 45
49   Hans van Dijk  1900   D   8 2 1 5 5 55 41
50   Meinze Feenstra    D   8 0 5 3 5 54 42
51   Jan Starke    E   8 0 4 4 4 53 41
52   Kees Osté  1848   E   8 0 4 4 4 52 39
53   Feiko Stoppels  1898   E   8 1 2 5 4 46 36
54   Jilles van Kesteren    E   8 0 2 6 2 45 33
 Ronde 8 
 za 03-09-2011  Marinus Damkat  - Kees Osté (1848) 2-0
 Feiko Stoppels (1898) - Jan Starke  2-0
 Jilles van Kesteren  - Meinze Feenstra  1-1
 Hans van Dijk (1900) - Geert Lubberink  0-2
 Jaap Huizinga (2016) - Hidde Risselada (1814) 2-0
 Jan T. Terpstra (1923) - Henk Prak  1-1
 Raymond Koopmanschap  - Frank Eektimmerman  0-2
 Sybrand de Groes  - Gerco Lubberink  2-0
 Berend Plijter (1951) - Herman Mulder  1-1
 Auke Zijlstra  - Stan Brink (1920) 2-0
 Johan Rademaker (1988) - Bob van der Mark  2-0
 Gertjan Kolsté (2082) - Henk Pruim  2-0
 Gauke Dirk Nijholt (1912) - Jos Plijter (1866) 2-0
 Riender de Vries  - Sabina Kovalevskaja  0-2
 Wim Koopman (1940) - Bé Eggens (2129) 0-2
 René Wijpkema (2139) - Elvia Sõber (1996) 2-0
 Nick de la Fonteyne (1916) - Theo Dijkstra (2147) 0-2
 Heike Verheul (2000) - Peter van der Velden  2-0
 Edwin van Hofwegen (2027) - Erwin Heslinga (2141) 0-2
 Nick Hoving (2125) - Wouter Sipma (2210) 1-1
 Gert Bosker (2130) - Jan van Meggelen (2160) 0-2
 Rein van der Pal (2261) - Jan Adema (2116) 2-0
 Martijn de Jong (2173) - Jan Algra (2104) 0-2
 Anton Schotanus (2165) - Ben Provoost (2313) 1-1
 Michiel Kroesbergen (2303) - Wouter Ludwig (2262) 2-0
 Johan Sterrenburg (2238) - Jan van Dijk (2170) 0-2
 Roel Boomstra (2367) - Jan Ekke de Vries (2219) 1-1