HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad IJsselstein 2011 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Rob Pijnenburg    C   7 4 1 2 9 54 55
2   Michel Hendriksen Sr.  1900   C   7 3 2 2 8 48 45
3   Boike Mathoera    C   7 2 3 2 7 56 55
4   Arie Koster    C   7 3 1 3 7 48 28
5   Theo van Londen    C   7 3 1 3 7 43 32
6   Ben Spoelder    C   7 3 1 3 7 40 38
7   Nico Verhoeven    C   7 2 3 2 7 39 34
8   Michelle de Jong    C   7 2 2 3 6 55 39
9   Rob de Meij    C   7 1 4 2 6 52 41
10   Cees Westland    C   7 3 0 4 6 49 38
11   Glenn Lachminarain    C   7 3 0 4 6 48 30
12   Kees Sterken  1921   C   7 1 4 2 6 45 36
13   Hans Verhoeven    C   7 2 1 4 5 49 29
14   Dick de Boer  2003   C   7 1 3 3 5 40 26
15   Kumar Bihari    C   7 2 1 4 5 32 12
16   Frits Aalberts    C   7 1 2 4 4 49 21
17   Jaap van Laar    C   7 1 2 4 4 46 22
18   Hans Loots    C   7 0 2 5 2 39 8
 Ronde 7 
 za 27-08-2011  Thijs van den Broek (2114) - Wouter Sipma (2210) 0-2Partij
 Hans Loots  - Bram Bekkers  0-2
 Kimberley Huijskens  - Remco van der Schoot  2-0
 Ad Vreeswijk (1866) - Rob de Wit  2-0
 Herman Peters  - Kumar Bihari  0-2
 Vincent Houtjes  - Berke Yiğittürk  1-1
 Harry Vredeveldt (1900) - Jaap van Laar  2-0
 Dick de Boer (2003) - Jan van Ee  1-1
 Gerard Bakker  - Frits Aalberts  2-0
 Bram Boer  - Hennie de Ruijter  0-2
 Piet Schuurman  - Leo van der Laan (2085) 0-2
 Theo van Londen  - Jonathan Mentink  2-0
 Marienes van Genderen  - Kees Sterken (1921) 1-1
 Hans Verhoeven  - Ben Spoelder  0-2
 Bart Wiggemansen  - Arie van Diggele (1819) 1-1
 Robby Koendjbiharie  - René Nurmohamed  0-2
 Arie Koster  - Martijn Kool  2-0
 Glenn Lachminarain  - Antoine van Zandvoort (2045) 0-2
 Melanie Voskuil  - Wout van de Groep (1974) 1-1
 Pim Arts (1912) - Cees Westland  2-0
 Rob de Meij  - Alex Ketelaars (1997) 0-2
 Ruud de Graaff  - Evert Muis  1-1
 Johan Strous (2046) - Willem Bor  2-0
 Willem-Peter Berkelmans  - Michelle de Jong  2-0
 Boike Mathoera  - Nico Verhoeven  1-1
 Stijn Overeem  - Menno de Block (2062) 0-2
 Laura Timmerman (1920) - Tom Vissers (1917) 2-0
 Sarah Rijgersberg (2033) - Ali Fthalla (1936) 0-2
 Auke Zijlstra  - Erik Maijenburg (1970) 2-0
 Theo van den Hoek (2045) - Michiel Luiten  2-0
 Evert van Grondelle  - David Riupassa (2191) 2-0
 Harry de Waard (2095) - Frans Teijn (2016) 2-0
 Fred Ivens (2207) - Wijnand Voskuil Jr.  2-0
 Cock van Wijk (2134) - Pertap Malahé (2069) 1-1
 Michel Stempher (2100) - Paul de Heus (2101) 1-1
 Rob Pijnenburg  - Steven den Hollander (1962) 0-2
 Michel Hendriksen Sr. (1900) - Koos van Amerongen (2025) 0-2
 Frerik Andriessen (2297) - Edwin de Jager (2127) 1-1
 Laurens Fijn van Draat (2214) - Jeroen Kos (2173) 1-1
 Martijn de Leeuw (2082) - Rutger Oskam  2-0