HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Kwalificatietoernooi Emmeloord KNDB 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    
PlNaamRatingCat.WeWiReVePu
1   Marino Barkel MF 1391   A   8 3 5 0 11
  Auke Scholma GMI 1472   A   8 4 3 1 11
  Michiel Kroesbergen MF 1421   A   8 4 3 1 11
4   Wouter Sipma MF 1352   A   8 3 4 1 10
  Wouter Ludwig MI 1398   A   8 2 6 0 10
  Michel Stempher  1239   A   8 3 4 1 10
  Hein Meijer GMI 1434   A   8 3 4 1 10
8   Pieter van Splunter  1267   A   8 2 5 1 9
  Niek Kuijvenhoven  1356   A   8 4 1 3 9
  Katrinus Posthumus  1201   A   8 2 5 1 9
  Matthias de Kruijf  1243   A   8 2 5 1 9
12   Bert Aalberts  1203   A   8 2 4 2 8
  Han Seinhorst  1253   A   8 2 4 2 8
  Alex van Prinsenbeek  1236   A   8 1 6 1 8
  Ivo de Jong  1317   A   8 1 6 1 8
16   Wiebe van der Wijk MF 1398   A   8 2 3 3 7
  Jan van Dijk  1287   A   8 2 3 3 7
  Leo van der Laan  1177   A   8 3 1 4 7
19   Gerbrand Hessing  1232   A   8 2 2 4 6
  Cor Westerveld  1206   A   8 1 4 3 6
  Nick Hoving  1296   A   8 1 4 3 6
22   Sipke Doller  1240   A   8 0 5 3 5
  Jan Lammers  1174   A   8 1 3 4 5
24   Reinout Sloot  1147   A   8 0 2 6 2
Marino BarkelAuke ScholmaMichiel Kroesbergen
Wouter SipmaWouter LudwigMichel Stempher
Hein MeijerNiek Kuijvenhoven
Katrinus PosthumusMatthias de KruijfBert Aalberts
Han SeinhorstAlex van PrinsenbeekIvo de Jong
Wiebe van der WijkJanLeo van der Laan
Gerbrand HessingCor Westerveld
 Ronde 8 
 za 18-02-2012  Wouter Sipma (1352) - Marino Barkel (1391) 1-1Partij
 Michiel Kroesbergen (1421) - Michel Stempher (1239) 1-1Partij
 Ivo de Jong (1317) - Auke Scholma (1472) 0-2Partij
 Hein Meijer (1434) - Wouter Ludwig (1398) 1-1Partij
 Matthias de Kruijf (1243) - Niek Kuijvenhoven (1356) 1-1Partij
 Wiebe van der Wijk (1398) - Katrinus Posthumus (1201) 0-2Partij
 Alex van Prinsenbeek (1236) - Han Seinhorst (1253) 1-1Partij
 Pieter van Splunter (1267) - Jan van Dijk (1287) 2-0Partij
 Bert Aalberts (1203) - Gerbrand Hessing (1232) 2-0Partij
 Reinout Sloot (1147) - Leo van der Laan (1177) 0-2Partij
 Sipke Doller (1240) - Nick Hoving (1296) 1-1Partij
 Cor Westerveld (1206) - Jan Lammers (1174) 1-1Partij