HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Paas Sneldamtoernooi Rotterdam ZHDB 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ron Heusdens GMI 2354   A   7 6 1 0 13 59 108
2   Jitse Slump  2036   B   7 5 0 2 10 65 84
3   Kees Romijn  2117   A   7 4 2 1 10 64 87
4   Talha Majeed    B   7 4 2 1 10 59 76
5   Edwin de Jager  2116   A   7 3 3 1 9 59 71
6   Linda Schnieders  2003   A   7 4 1 2 9 56 57
7   Theo Voorspuij  2122   A   7 3 3 1 9 49 56
8   Bas Baksoellah  1956   B   7 4 1 2 9 48 53
9   Hanna Bezzubko    B   7 3 3 1 9 46 54
10   Roep Bhawanibhiek  2031   A   7 4 1 2 9 42 47
11   Pertap Malahé  2039   A   7 2 4 1 8 63 66
12   Meinze Feenstra    B   7 3 2 2 8 50 50
13   Gerrit Reitsma  1933   B   7 2 4 1 8 47 52
14   Hugo Simons jr.    A   7 3 1 3 7 58 49
15   Francis Tholel  2126   A   7 3 1 3 7 52 47
16   Martijn van Gortel  2126   A   7 2 3 2 7 49 46
17   Gerry Verhoeven  1958   A   7 3 1 3 7 48 40
18   Sanjay Dhauntal    B   7 3 1 3 7 46 35
19   Eddy Janssen    B   7 3 1 3 7 45 36
20   Moen Lachman    B   7 3 1 3 7 40 26
21   Hans van Dijk  1910   B   7 2 2 3 6 59 48
22   Harold Jagram  1916   B   7 2 2 3 6 50 29
23   Gerrit Roeterdink    B   7 1 4 2 6 46 32
24   Frans Teijn  2007   A   7 2 2 3 6 45 27
  Ramdew Jahani  2069   A   7 2 2 3 6 45 27
26   Oedebhaan Dihal  1901   B   7 1 4 2 6 40 30
27   Eddy Fuzzally    B   7 2 2 3 6 36 22
28   Radjinderpersad Banarsi    B   7 0 5 2 5 53 37
29   Peter van Stijn    B   7 2 1 4 5 49 34
30   Biswanand Rambaran    B   7 2 0 5 4 47 20
31   Somdath Maharadjdin    B   7 1 2 4 4 38 12
32   Jacob Slump    B   7 0 4 3 4 34 14
33   Matthijs Broek  1830   B   7 1 1 5 3 40 6
34   Kries Kalidin    B   7 0 1 6 1 39 4
 Ronde 7 
 zo 31-03-2013  Kees Romijn (2117) - Jitse Slump (2036) 2-0
 Talha Majeed  - Edwin de Jager (2116) 1-1
 Frans Teijn (2007) - Linda Schnieders (2003) 0-2
 Roep Bhawanibhiek (2031) - Hugo Simons jr.  2-0
 Theo Voorspuij (2122) - Sanjay Dhauntal  2-0
 Francis Tholel (2126) - Hanna Bezzubko  0-2
 Martijn van Gortel (2126) - Bas Baksoellah (1956) 0-2
 Moen Lachman  - Hans van Dijk (1910) 2-0
 Ramdew Jahani (2069) - Meinze Feenstra  0-2
 Gerrit Reitsma (1933) - Harold Jagram (1916) 2-0
 Radjinderpersad Banarsi  - Eddy Janssen  0-2
 Gerry Verhoeven (1958) - Peter van Stijn  2-0
 Gerrit Roeterdink  - Biswanand Rambaran  2-0
 Oedebhaan Dihal (1901) - Matthijs Broek (1830) 2-0
 Somdath Maharadjdin  - Eddy Fuzzally  0-2
 Jacob Slump  - Kries Kalidin  1-1
 Pertap Malahé (2039) - Ron Heusdens (2354) 0-2