HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Rapid WK Veteranen Riga 2013 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Ron Heusdens GMI 2353   A   9 6 2 1 14 91 99
  Alexander Mogilianski GMI 2321   C   9 6 2 1 14 91 97
3   Edvard Buzinskij GMI 2334   A   9 5 4 0 14 84 91
4   Anatoli Gantvarg GMI 2377   B   9 4 4 1 12 93 101
5   Leonids Bichkovskis  2121   A   9 5 2 2 12 88 94
6   Theo Dijkstra MF 2101   B   9 4 3 2 11 89 96
7   Dmytro Marynenko MF 2146   A   9 3 5 1 11 88 96
8   Laimonis Zalitis GMI 2264   B   9 4 3 2 11 82 90
9   Gunars Zalitis MF 2154   A   9 4 3 2 11 80 87
10   Samuel Tombak  2037   C   9 3 5 1 11 72 76
11   Evgeni Gurkov MF 2196   A   9 3 4 2 10 88 96
  Virgilijus Zutautas  2137   A   9 4 2 3 10 88 95
13   Andrey Napreenkov MF 2086   B   9 2 6 1 10 83 87
14   Raphaël Zdoroviak MF 2084   C   9 2 6 1 10 81 81
15   Vaclav Krista MI 2133   B   9 2 6 1 10 80 87
16   Alexander Rats MF 2160   C   9 3 4 2 10 72 78
17   Raivo Rist MF 2168   B   9 3 4 2 10 67 74
18   Juri Lebedev  2023   C   9 3 3 3 9 79 87
19   Andrew Tjon A Ong MF 2180   A   9 4 1 4 9 76 82
20   Bat-Ochir Puntsag    B   9 3 3 3 9 73 80
21   Janis Lelis MF 2066   B   9 3 3 3 9 71 71
22   Vaidas Puociauskas  2058   B   9 3 3 3 9 69 75
23   Choijilsuren Dovdon    A   9 3 2 4 8 82 88
24   Zoja Uvachan  2026   Vro   9 2 4 3 8 78 85
25   Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite MIF 2071   Vro   9 4 0 5 8 77 83
26   Evgeni Kozlov  2008   A   9 3 2 4 8 67 73
  Victors Mateiko  1991   A   9 3 2 4 8 67 67
28   David Riupassa  2132   B   9 3 2 4 8 65 69
29   Sergey Kuropatov  1989   A   9 3 2 4 8 64 64
30   Andris Kalpins  2104   B   9 2 3 4 7 81 87
31   Purevdorj Tumur  2085   B   9 2 3 4 7 79 85
32   Oleksandr Zhygalin    A   9 1 5 3 7 78 86
33   Vjacheslavs Nikitins    A   9 3 1 5 7 56 56
34   Josef Modzgrichvili  2040   C   9 2 2 5 6 66 66
35   Petro Romaniuk    A   9 1 4 4 6 65 65
36   Ojars Upens  1900   B   9 2 2 5 6 56 56
37   Alevtina Boguto    Vro   9 1 2 6 4 64 64
38   Dummy    A   9 0 0 9 0 60 64
 Ronde 9 
 wo 14-08-2013  Vjacheslavs Nikitins  - Josef Modzgrichvili (2040) 2-0
 Ojars Upens (1900) - Sergey Kuropatov (1989) 0-2
 David Riupassa (2132) - Alevtina Boguto  2-0
 Evgeni Kozlov (2008) - Zoja Uvachan (2026) 1-1
 Janis Lelis (2066) - Andris Kalpins (2104) 2-0
 Oleksandr Zhygalin  - Vaidas Puociauskas (2058) 0-2
 Purevdorj Tumur (2085) - Andrew Tjon A Ong (2180) 0-2
 Juri Lebedev (2023) - Victors Mateiko (1991) 1-1
 Choijilsuren Dovdon  - Raivo Rist (2168) 0-2
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2071) - Vaclav Krista (2133) 0-2
 Evgeni Gurkov (2196) - Andrey Napreenkov (2086) 1-1
 Raphaël Zdoroviak (2084) - Virgilijus Zutautas (2137) 1-1
 Gunars Zalitis (2154) - Bat-Ochir Puntsag  2-0
 Alexander Rats (2160) - Dmytro Marynenko (2146) 1-1
 Samuel Tombak (2037) - Leonids Bichkovskis (2121) 1-1
 Anatoli Gantvarg (2377) - Laimonis Zalitis (2264) 1-1
 Alexander Mogilianski (2321) - Edvard Buzinskij (2334) 1-1
 Ron Heusdens (2353) - Theo Dijkstra (2101) 2-0