HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   3e Boboli toernooi VPDB 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Krijn ter Braake MF 2216   A   7 5 2 0 12   1266.00     1347  
2   Alexander Shvartsman GMI 2435   A   7 4 3 0 11   1242.43     1579  
3   Eduard Autar GMI 2237   A   7 4 2 1 10   1241.29     1370  
4   Paul Sier  2188   A   7 3 4 0 10   1240.57     1326  
5   Aleksej Domchev GMI 2306   A   7 4 2 1 10   1179.43     1466  
6   Jeroen Kos MF 2168   A   7 4 2 1 10   1175.57     1342  
7   Cor Westerveld  2091   B   7 3 3 1 9   1270.29     1194  
8   Bert Aalberts  2136   B   7 3 3 1 9   1266.29     1281  
9   Anton Schotanus MF 2136   A   7 2 5 0 9   1195.43     1334  
10   Jean Marc Ndjofang GMI 2354   A   7 2 5 0 9   1163.43     1508  
11   Roep Bhawanibhiek  2073   B   7 4 1 2 9   1143.86     1198  
12   Jan T. Terpstra  1918   C   7 4 1 2 9   1140.29     966  
13   Leo van der Laan  2053   B   7 3 3 1 9   1072.71     1190  
14   Erik Maijenburg  2044   B   7 4 1 2 9   1044.71     1170  
15   Erik van de Weerdhof MF 2185   B   7 3 3 1 9   1016.43     1290  
16   Lennart Bolks  1900   D   7 4 1 2 9   946.29     707  
17   Gert Bosker  2085   B   7 3 2 2 8   1130.00     1222  
18   Peter Frans Koops  2055   B   7 2 4 1 8   1112.14     1143  
19   Andrew Tjon A Ong MF 2209   A   7 3 2 2 8   1092.43     1360  
20   Elena Kychkina    E   7 2 4 1 8   1047.86     1000  
21   Ksenia Nakhova  1946   E   7 3 2 2 8   1029.43     1100  
22   Piet Schep  1954   C   7 3 2 2 8   965.29     1000  
23   Bert Roest    C   7 2 4 1 8   856.86     991  
24   Henk Jonker  1998   C   7 3 1 3 7   1122.86     1060  
25   Robby Koendjbiharie  1905   D   7 2 3 2 7   1112.43     886  
26   Leo Peters  1958   C   7 2 3 2 7   1082.29     988  
27   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1985   E   7 3 1 3 7   1040.29     1129  
28   Enkhtuul Dondov  1875   C   7 2 3 2 7   1022.43     1015  
29   Huib Poort  1900   D   7 2 3 2 7   1006.71     817  
30   Michel Hendriksen Sr.  1900   C   7 2 3 2 7   999.71     917  
31   Jacques Brouns  2012   C   7 1 5 1 7   987.00     1046  
32   Oleg Stepanov  1957   E   7 3 1 3 7   984.71     1102  
33   Jaap van Hierden Sr.  1951   C   7 1 5 1 7   978.57     1080  
34   Frits Stuger  1919   C   7 2 3 2 7   970.00     961  
35   Gerard Bruins  2001   C   7 1 5 1 7   967.71     1046  
36   Lammert Korlaar    D   7 3 1 3 7   911.86     861  
37   Alexander van de Mheen  1927   D   7 2 3 2 7   899.00     785  
38   Martin Nederlof  1975   C   7 2 2 3 6   1105.86     1065  
39   Frans Poorter  1918   C   7 1 4 2 6   986.00     979  
40   Henk Kamminga  1917   C   7 1 4 2 6   984.29     958  
41   Jaap Langerak    D   7 2 2 3 6   967.14     853  
42   Jan Bazuin  1956   D   7 2 2 3 6   965.86     885  
43   Joop Briedé  1883   D   7 2 2 3 6   911.29     877  
44   Harry Vredeveldt  1879   D   7 2 2 3 6   887.14     784  
45   Kees Osté  1843   D   7 0 6 1 6   879.71     812  
46   Ratan Ganeshie  1879   C   7 2 2 3 6   854.86     914  
47   Klaas Mondria  1865   D   7 2 1 4 5   946.57     888  
48   Arie van Diggele  1852   C   7 1 3 3 5   910.71     917  
49   Rindert Huisman    D   7 1 3 3 5   907.71     821  
50   Gerrit Roeterdink    D   7 2 1 4 5   854.43     858  
  Douwe de Graaf    D   7 2 1 4 5   854.43     758  
52   Mikhail Koriakin    E   7 2 1 4 5   805.14     976  
53   Douwe Jonker    D   7 0 5 2 5   804.43     450  
54   Jochem van Twillert    E   7 1 2 4 4   949.71     720  
55   Jan Drijver  1733   D   7 1 2 4 4   879.29     465  
56   Alberto Waterink  1900   D   7 1 2 4 4   810.29     753  
57   Bram van der Leije  1900   D   7 1 2 4 4   798.86     584  
58   René Runhaar  1900   D   7 0 4 3 4   756.00     763  
59   René Nurmohamed  1900   D   7 1 1 5 3   862.43     763  
60   Adriaan Noorman    D   7 0 1 6 1   802.29     789  
Krijn ter BraakeAlexander ShvartsmanEduard Autar
Paul SierAleksej DomchevJeroen Kos
Cor WesterveldBert AalbertsAnton Schotanus
JeanRoep BhawanibhiekJan
Leo van der LaanErik MaijenburgErik van de Weerdhof
Lennart BolksGert BoskerPeter
Andrew TjonElena Kychkina
 Ronde 7 
 vr 11-07-2014  Krijn ter Braake (2216) - Aleksej Domchev (2306) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2435) - Eduard Autar (2237) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2354) - Paul Sier (2188) 1-1Partij
 Jeroen Kos (2168) - Gert Bosker (2085) 2-0Partij
 Anton Schotanus (2136) - Cor Westerveld (2091) 1-1Partij
 Bert Aalberts (2136) - Leo van der Laan (2053) 1-1Partij
 Erik Maijenburg (2044) - Andrew Tjon A Ong (2209) 1-1Partij
 Erik van de Weerdhof (2185) - Jaap van Hierden Sr. (1951) 2-0Partij
 Henk Jonker (1998) - Roep Bhawanibhiek (2073) 0-2Partij
 Peter Frans Koops (2055) - Piet Schep (1954) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1918) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1985) 2-0Partij
 Bert Roest  - Ksenia Nakhova (1946) 1-1Partij
 Lennart Bolks (1900) - Martin Nederlof (1975) 2-0Partij
 Jacques Brouns (2012) - Leo Peters (1958) 1-1Partij
 Robby Koendjbiharie (1905) - Gerard Bruins (2001) 1-1Partij
 Enkhtuul Dondov (1875) - Alexander van de Mheen (1927) 1-1Partij
 Elena Kychkina  - Joop Briedé (1883) 2-0Partij
 Klaas Mondria (1865) - Oleg Stepanov (1957) 0-2Partij
 Jan Bazuin (1956) - Frans Poorter (1918) 1-1Partij
 Lammert Korlaar  - Mikhail Koriakin  2-0Partij
 Frits Stuger (1919) - Gerrit Roeterdink  2-0Partij
 Jaap Langerak  - Henk Kamminga (1917) 1-1Partij
 Michel Hendriksen Sr. (1900) - Rindert Huisman  2-0Partij
 Arie van Diggele (1852) - Huib Poort (1900) 0-2Partij
 Harry Vredeveldt (1879) - Ratan Ganeshie (1879) 1-1Partij
 Douwe Jonker  - Kees Osté (1843) 1-1Partij
 Jochem van Twillert  - René Runhaar (1900) 1-1Partij
 Douwe de Graaf  - René Nurmohamed (1900) 2-0Partij
 Jan Drijver (1733) - Alberto Waterink (1900) 1-1Partij
 Adriaan Noorman  - Bram van der Leije (1900) 1-1Partij