HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Boboli toernooi VPDB 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Jan T. Terpstra  1918 C   7 4 1 2 9   1140.29     966  
2   Piet Schep  1954 C   7 3 2 2 8   965.29     1000  
3   Bert Roest  C   7 2 4 1 8   856.86     991  
4   Henk Jonker  1998 C   7 3 1 3 7   1122.86     1060  
5   Leo Peters  1958 C   7 2 3 2 7   1082.29     988  
6   Enkhtuul Dondov  1875 C   7 2 3 2 7   1022.43     1015  
7   Michel Hendriksen Sr.  1900 C   7 2 3 2 7   999.71     917  
8   Jacques Brouns  2012 C   7 1 5 1 7   987.00     1046  
9   Jaap van Hierden Sr.  1951 C   7 1 5 1 7   978.57     1080  
10   Frits Stuger  1919 C   7 2 3 2 7   970.00     961  
11   Gerard Bruins  2001 C   7 1 5 1 7   967.71     1046  
12   Martin Nederlof  1975 C   7 2 2 3 6   1105.86     1065  
13   Frans Poorter  1918 C   7 1 4 2 6   986.00     979  
14   Henk Kamminga  1917 C   7 1 4 2 6   984.29     958  
15   Ratan Ganeshie  1879 C   7 2 2 3 6   854.86     914  
16   Arie van Diggele  1852 C   7 1 3 3 5   910.71     917  
 Ronde 7 
 vr 11-07-2014  Krijn ter Braake (2216) - Aleksej Domchev (2306) 1-1Partij  
 Alexander Shvartsman (2435) - Eduard Autar (2237) 1-1Partij  
 Jean Marc Ndjofang (2354) - Paul Sier (2188) 1-1Partij
 Jeroen Kos (2168) - Gert Bosker (2085) 2-0Partij  
 Anton Schotanus (2136) - Cor Westerveld (2091) 1-1Partij
 Bert Aalberts (2136) - Leo van der Laan (2053) 1-1Partij
 Erik Maijenburg (2044) - Andrew Tjon A Ong (2209) 1-1Partij
 Erik van de Weerdhof (2185) - Jaap van Hierden Sr. (1951) 2-0Partij
 Henk Jonker (1998) - Roep Bhawanibhiek (2073) 0-2Partij
 Peter Frans Koops (2055) - Piet Schep (1954) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1918) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1985) 2-0Partij  
 Bert Roest  - Ksenia Nakhova (1946) 1-1Partij
 Lennart Bolks (1900) - Martin Nederlof (1975) 2-0Partij
 Jacques Brouns (2012) - Leo Peters (1958) 1-1Partij
 Robby Koendjbiharie (1905) - Gerard Bruins (2001) 1-1Partij
 Enkhtuul Dondov (1875) - Alexander van de Mheen (1927) 1-1Partij
 Elena Kychkina  - Joop Briedé (1883) 2-0Partij
 Klaas Mondria (1865) - Oleg Stepanov (1957) 0-2Partij
 Jan Bazuin (1956) - Frans Poorter (1918) 1-1Partij
 Lammert Korlaar  - Mikhail Koriakin  2-0Partij
 Frits Stuger (1919) - Gerrit Roeterdink  2-0Partij
 Jaap Langerak  - Henk Kamminga (1917) 1-1Partij
 Michel Hendriksen Sr. (1900) - Rindert Huisman  2-0Partij
 Arie van Diggele (1852) - Huib Poort (1900) 0-2Partij
 Harry Vredeveldt (1879) - Ratan Ganeshie (1879) 1-1Partij
 Douwe Jonker  - Kees Osté (1843) 1-1Partij
 Jochem van Twillert  - René Runhaar (1900) 1-1Partij
 Douwe de Graaf  - René Nurmohamed (1900) 2-0Partij
 Jan Drijver (1733) - Alberto Waterink (1900) 1-1Partij
 Adriaan Noorman  - Bram van der Leije (1900) 1-1Partij