HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Boboli toernooi VPDB 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Elena Kychkina  E   7 2 4 1 8   1047.86     1000  
2   Ksenia Nakhova  1946 E   7 3 2 2 8   1029.43     1100  
3   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1985 E   7 3 1 3 7   1040.29     1129  
4   Oleg Stepanov  1957 E   7 3 1 3 7   984.71     1102  
5   Mikhail Koriakin  E   7 2 1 4 5   805.14     976  
6   Jochem van Twillert  E   7 1 2 4 4   949.71     720  
 Ronde 7 
 vr 11-07-2014  Krijn ter Braake (2216) - Aleksej Domchev (2306) 1-1Partij  
 Alexander Shvartsman (2435) - Eduard Autar (2237) 1-1Partij  
 Jean Marc Ndjofang (2354) - Paul Sier (2188) 1-1Partij
 Jeroen Kos (2168) - Gert Bosker (2085) 2-0Partij  
 Anton Schotanus (2136) - Cor Westerveld (2091) 1-1Partij
 Bert Aalberts (2136) - Leo van der Laan (2053) 1-1Partij
 Erik Maijenburg (2044) - Andrew Tjon A Ong (2209) 1-1Partij
 Erik van de Weerdhof (2185) - Jaap van Hierden Sr. (1951) 2-0Partij
 Henk Jonker (1998) - Roep Bhawanibhiek (2073) 0-2Partij
 Peter Frans Koops (2055) - Piet Schep (1954) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1918) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1985) 2-0Partij  
 Bert Roest  - Ksenia Nakhova (1946) 1-1Partij
 Lennart Bolks (1900) - Martin Nederlof (1975) 2-0Partij
 Jacques Brouns (2012) - Leo Peters (1958) 1-1Partij
 Robby Koendjbiharie (1905) - Gerard Bruins (2001) 1-1Partij
 Enkhtuul Dondov (1875) - Alexander van de Mheen (1927) 1-1Partij
 Elena Kychkina  - Joop Briedé (1883) 2-0Partij
 Klaas Mondria (1865) - Oleg Stepanov (1957) 0-2Partij
 Jan Bazuin (1956) - Frans Poorter (1918) 1-1Partij
 Lammert Korlaar  - Mikhail Koriakin  2-0Partij
 Frits Stuger (1919) - Gerrit Roeterdink  2-0Partij
 Jaap Langerak  - Henk Kamminga (1917) 1-1Partij
 Michel Hendriksen Sr. (1900) - Rindert Huisman  2-0Partij
 Arie van Diggele (1852) - Huib Poort (1900) 0-2Partij
 Harry Vredeveldt (1879) - Ratan Ganeshie (1879) 1-1Partij
 Douwe Jonker  - Kees Osté (1843) 1-1Partij
 Jochem van Twillert  - René Runhaar (1900) 1-1Partij
 Douwe de Graaf  - René Nurmohamed (1900) 2-0Partij
 Jan Drijver (1733) - Alberto Waterink (1900) 1-1Partij
 Adriaan Noorman  - Bram van der Leije (1900) 1-1Partij