HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Thailand Open Jomtien 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Macodou NDiaye GMI 2346   Alg   9 6 3 0 15 105 170
2   Jean Marc Ndjofang GMI 2356   Alg   9 6 2 1 14 105 155
3   Vladimir Nechaj  2077   A   9 5 4 0 14 104 155
4   Natalia Shestakova MIF 2160   Alg   9 5 3 1 13 102 143
5   Frits Luteijn MI 2275   Alg   9 4 4 1 12 103 129
6   Anton Permyakov MF 2197   Alg   9 4 4 1 12 99 121
7   Walter Thoen  2121   Alg   9 4 4 1 12 95 116
8   Harry Kolk  2130   Alg   9 3 5 1 11 99 116
9   Ramon Sakidin MF 2070   A   9 4 3 2 11 97 100
10   Leopold Sekongo MI 2231   Alg   9 4 3 2 11 96 107
11   Paul van der Lem  2077   A   9 3 5 1 11 93 107
12   Stefan Stolwijk  2125   Alg   9 4 3 2 11 93 103
13   Nona Savina MIF 2123   Alg   9 2 7 0 11 92 108
14   Patrick Casaril MF 2137   Alg   9 3 5 1 11 92 106
15   Erik Maijenburg  2030   A   9 5 1 3 11 92 95
16   Daniel Rouget  1994   A   9 3 5 1 11 91 107
17   Waldo Aliar  2124   Alg   9 3 5 1 11 90 105
18   Cock van Wijk  2096   A   9 4 3 2 11 90 99
19   Gertjan Kolsté  2078   A   9 3 5 1 11 89 94
20   Feroz Amirkhan  2136   Alg   9 3 5 1 11 88 98
21   Bernard Post  2036   A   9 4 2 3 10 91 92
22   Bas Baksoellah  1936   B   9 4 2 3 10 86 87
23   Airat Nurgaziyev  2053   A   9 4 2 3 10 85 86
24   Henk Jonker  1994   A   9 4 2 3 10 85 80
25   Dmitry Valikov    C   9 3 4 2 10 83 83
26   Ton van der Ploeg  1956   B   9 4 2 3 10 83 79
27   Andrei Gaidukov    B   9 3 4 2 10 81 83
28   Wim Koopman  1951   B   9 4 2 3 10 81 76
29   Panithi Seksonwiriya    D   9 2 5 2 9 84 79
30   Anastasiya Babkina    D   9 3 3 3 9 82 67
31   Nandintsetseg Batdelger  2022   A   9 3 3 3 9 81 70
32   Harold Jagram  1907   B   9 3 3 3 9 80 74
33   Wim Vlooswijk  2031   A   9 3 3 3 9 75 68
34   Michiel Luiten  2044   A   9 4 1 4 9 75 58
35   Gulnara Kopyrina    C   9 3 2 4 8 86 67
36   Frans Elzenga  1954   B   9 2 4 3 8 85 66
37   Evert Wiskerke  1977   B   9 3 2 4 8 83 66
38   Heve Bijnaar    C   9 3 2 4 8 83 61
39   Jordy van der Lugt  1942   B   9 2 4 3 8 83 59
40   Alexander Yurgenson  1984   B   9 3 2 4 8 81 60
41   Moen Lachman  1900   B   9 2 4 3 8 74 46
42   Epherem Demessie    D   9 3 2 4 8 73 52
43   Ajith Abeysekera    E   9 2 4 3 8 72 51
44   Willem Bor    B   9 2 4 3 8 67 43
45   Piet Jonkers  1812   C   9 2 4 3 8 64 51
46   Nerin Bisseswar  1895   C   9 3 2 4 8 63 44
47   Ashok Mahabier  1929   B   9 2 3 4 7 80 56
48   Kirill Kirillov    C   9 3 1 5 7 75 42
49   Hans Loots    E   9 2 3 4 7 69 40
50   Kumar Mangal  1952   B   9 3 1 5 7 69 36
51   Hedwig Callender  1881   C   9 3 1 5 7 60 31
52   Lennart Bolks    E   9 3 0 6 6 64 24
53   Elena Koptytova    B   9 3 0 6 6 63 24
54   Jason Yeo    C   9 3 0 6 6 53 16
55   Hiroshi Kawaguchi  1909   B   9 3 0 6 6 51 12
56   Anne Veenstra    E   9 2 1 6 5 75 34
57   Enkhkhuslen Batdelger     Alg   9 2 1 6 5 58 15
58   Kries Kalidien    E   9 2 0 7 4 55 4
59   Christian Langer    E   9 1 0 8 2 55 0
60   Alexandria Faith Ng    Alg   9 0 0 9 0 52 0
 Ronde 9 
 zo 08-06-2014  Vladimir Nechaj (2077) - Macodou NDiaye (2346) 1-1Partij
 Ramon Sakidin (2070) - Jean Marc Ndjofang (2356) 0-2Partij
 Anton Permyakov (2197) - Natalia Shestakova (2160) 1-1Partij
 Cock van Wijk (2096) - Frits Luteijn (2275) 1-1Partij
 Harry Kolk (2130) - Wim Koopman (1951) 1-1Partij
 Feroz Amirkhan (2136) - Leopold Sekongo (2231) 1-1Partij
 Bernard Post (2036) - Walter Thoen (2121) 0-2Partij
 Erik Maijenburg (2030) - Nona Savina (2123) 1-1Partij
 Gertjan Kolsté (2078) - Daniel Rouget (1994) 1-1Partij
 Patrick Casaril (2137) - Stefan Stolwijk (2125) 1-1Partij
 Paul van der Lem (2077) - Waldo Aliar (2124) 1-1Partij
 Ton van der Ploeg (1956) - Panithi Seksonwiriya  1-1Partij
 Bas Baksoellah (1936) - Frans Elzenga (1954) 2-0Partij
 Heve Bijnaar  - Airat Nurgaziyev (2053) 0-2Partij
 Gulnara Kopyrina  - Henk Jonker (1994) 0-2Partij
 Anastasiya Babkina  - Harold Jagram (1907) 1-1Partij
 Jordy van der Lugt (1942) - Piet Jonkers (1812) 1-1Partij
 Nandintsetseg Batdelger (2022) - Hans Loots  2-0Partij
 Willem Bor  - Alexander Yurgenson (1984) 1-1Partij
 Evert Wiskerke (1977) - Moen Lachman (1900) 1-1Partij
 Michiel Luiten (2044) - Ashok Mahabier (1929) 2-0Partij
 Kirill Kirillov  - Wim Vlooswijk (2031) 0-2Partij
 Enkhkhuslen Batdelger   - Ajith Abeysekera  0-2Partij
 Lennart Bolks  - Epherem Demessie  0-2Partij
 Elena Koptytova  - Nerin Bisseswar (1895) 0-2Partij
 Christian Langer  - Kumar Mangal (1952) 0-2Partij
 Hedwig Callender (1881) - Anne Veenstra  2-0Partij
 Kries Kalidien  - Hiroshi Kawaguchi (1909) 0-2Partij
 Andrei Gaidukov  - Dmitry Valikov  1-1
 Jason Yeo  - Alexandria Faith Ng  2-0R