HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Losseni Savané  2081   A   1 1 0 0 2 0 0
  Anton van Berkel MI 2320   A   1 1 0 0 2 0 0
  Han Seinhorst  2163   A   1 1 0 0 2 0 0
  Waldo Aliar  2120   A   1 1 0 0 2 0 0
  Martijn van IJzendoorn MI 2308   A   1 1 0 0 2 0 0
  Erik van de Weerdhof MF 2185   A   1 1 0 0 2 0 0
  Leopold Sekongo MI 2215   A   1 1 0 0 2 0 0
  Walter Thoen  2129   A   1 1 0 0 2 0 0
  Fred Ivens MF 2188   A   1 1 0 0 2 0 0
  Geert Prinsen  2196   A   1 1 0 0 2 0 0
  Kees Romijn  2095   A   1 1 0 0 2 0 0
  Ron Heusdens GMI 2343   A   1 1 0 0 2 0 0
13   Fons Huijbreghts  2033   B   1 0 1 0 1 1 1
  Jeroen Kos MF 2168   A   1 0 1 0 1 1 1
15   Ap van Ingen  2060   B   1 0 0 1 0 2 0
  Bert van Oosterom  2062   B   1 0 0 1 0 2 0
  Ramon Sakidin MF 2079   B   1 0 0 1 0 2 0
  Bas Baksoellah  1954   B   1 0 0 1 0 2 0
  Radjinder Jharap  2053   B   1 0 0 1 0 2 0
  Radjendrenath Kalloe  1987   B   1 0 0 1 0 2 0
  Kariem Droog  1913   B   1 0 0 1 0 2 0
  Radjinderpersad Banarsi  1924   B   1 0 0 1 0 2 0
  Gerard Peroti  1885   B   1 0 0 1 0 2 0
  Arjan Mourits    B   1 0 0 1 0 2 0
  Berke Yi?ittürk    B   1 0 0 1 0 2 0
  Eddy Janssen    B   1 0 0 1 0 2 0
 Ronde 1 
 za 30-08-2014  Kees Romijn (2095) - Eddy Janssen  2-0
 Losseni Savané (2081) - Berke Yi?ittürk  2-0
 Arjan Mourits  - Han Seinhorst (2163) 0-2
 Gerard Peroti (1885) - Waldo Aliar (2120) 0-2
 Radjinderpersad Banarsi (1924) - Erik van de Weerdhof (2185) 0-2
 Walter Thoen (2129) - Kariem Droog (1913) 2-0
 Geert Prinsen (2196) - Bas Baksoellah (1954) 2-0
 Radjendrenath Kalloe (1987) - Fred Ivens (2188) 0-2
 Ron Heusdens (2343) - Radjinder Jharap (2053) 2-0
 Jeroen Kos (2168) - Fons Huijbreghts (2033) 1-1
 Ap van Ingen (2060) - Leopold Sekongo (2215) 0-2
 Martijn van IJzendoorn (2308) - Bert van Oosterom (2062) 2-0
 Ramon Sakidin (2079) - Anton van Berkel (2320) 0-2