HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ron Heusdens GMI 2343   A   3 3 0 0 6 11 22
2   Martijn van IJzendoorn MI 2308   A   3 3 0 0 6 9 18
3   Kees Romijn  2095   A   3 2 1 0 5 10 16
4   Walter Thoen  2129   A   3 2 0 1 4 12 12
  Fred Ivens MF 2188   A   3 2 0 1 4 12 12
6   Anton van Berkel MI 2320   A   3 1 2 0 4 11 13
7   Geert Prinsen  2196   A   3 2 0 1 4 8 8
  Han Seinhorst  2163   A   3 2 0 1 4 8 8
9   Erik van de Weerdhof MF 2185   A   3 2 0 1 4 8 4
10   Jeroen Kos MF 2168   A   3 1 2 0 4 7 9
11   Waldo Aliar  2120   A   3 1 2 0 4 7 7
12   Radjinder Jharap  2053   B   3 1 1 1 3 11 6
  Leopold Sekongo MI 2215   A   3 1 1 1 3 11 6
14   Losseni Savané  2081   A   3 1 1 1 3 10 7
15   Eddy Janssen    B   3 1 1 1 3 8 3
16   Fons Huijbreghts  2033   B   3 0 2 1 2 10 6
17   Bas Baksoellah  1954   B   3 1 0 2 2 10 4
18   Bert van Oosterom  2062   B   3 1 0 2 2 10 0
19   Berke Yi?ittürk    B   3 1 0 2 2 9 4
20   Ramon Sakidin MF 2079   B   3 0 2 1 2 8 4
21   Kariem Droog  1913   B   3 0 2 1 2 7 3
22   Arjan Mourits    B   3 1 0 2 2 6 0
  Radjendrenath Kalloe  1987   B   3 1 0 2 2 6 0
24   Ap van Ingen  2060   B   3 0 1 2 1 8 2
25   Radjinderpersad Banarsi  1924   B   3 0 0 3 0 9 0
26   Gerard Peroti  1885   B   3 0 0 3 0 8 0
 Ronde 3 
 za 30-08-2014  Radjinderpersad Banarsi (1924) - Arjan Mourits  0-2
 Radjendrenath Kalloe (1987) - Gerard Peroti (1885) 2-0
 Ramon Sakidin (2079) - Kariem Droog (1913) 1-1
 Ap van Ingen (2060) - Radjinder Jharap (2053) 0-2
 Han Seinhorst (2163) - Berke Yi?ittürk  2-0
 Eddy Janssen  - Losseni Savané (2081) 1-1
 Erik van de Weerdhof (2185) - Bas Baksoellah (1954) 2-0
 Fons Huijbreghts (2033) - Geert Prinsen (2196) 0-2
 Jeroen Kos (2168) - Bert van Oosterom (2062) 2-0
 Waldo Aliar (2120) - Leopold Sekongo (2215) 1-1
 Anton van Berkel (2320) - Kees Romijn (2095) 1-1
 Martijn van IJzendoorn (2308) - Walter Thoen (2129) 2-0
 Ron Heusdens (2343) - Fred Ivens (2188) 2-0