HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2014 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Roel Boomstra GMI 2401   A   6 4 2 0 10 48 76
2   Nick Hoving  2174   A   6 4 2 0 10 46 72
3   Pim Meurs GMI 2371   A   6 4 2 0 10 45 73
4   Erwin Heslinga MF 2096   B   6 4 2 0 10 45 70
5   Jan van Dijk  2222   A   6 3 3 0 9 44 62
6   Anton Schotanus MF 2136   A   6 4 1 1 9 43 58
7   Michiel Kroesbergen MI 2283   A   6 4 0 2 8 47 54
8   Tjalling Goedemoed MF 2252   A   6 3 2 1 8 46 55
9   Henk Kalk MF 2152   A   6 2 4 0 8 45 55
10   Kees Romijn  2095   B   6 3 2 1 8 42 48
11   Leopold Sekongo MI 2215   A   6 3 2 1 8 41 50
12   Wim Koopman  1950   D   6 3 2 1 8 41 46
13   Anne Dekker    C   6 3 2 1 8 40 43
14   Paul Wijninga  2150   B   6 3 2 1 8 39 50
15   Losseni Savané  2081   B   6 3 2 1 8 39 45
16   Wouter Wolff  2069   B   6 3 1 2 7 41 36
17   Bart Westerveld  1900   E   6 3 1 2 7 40 36
18   Reinout Sloot  2004   C   6 3 1 2 7 38 39
19   Jan Ekke de Vries  2214   A   6 3 1 2 7 37 37
20   Alexander Slot  2030   C   6 3 1 2 7 32 30
21   Bert Woolschot  2068   B   6 3 1 2 7 29 25
22   Berend Plijter  1951   C   6 3 0 3 6 42 34
23   Piet Leijenaar  1958   C   6 3 0 3 6 40 28
24   Auke Zijlstra    B   6 2 2 2 6 36 28
25   Gerwin Kolkman    D   6 3 0 3 6 36 22
26   Gerco Lubberink  1900   E   6 3 0 3 6 31 20
27   Henk Stroetinga  2058   B   6 3 0 3 6 29 20
28   Nick de la Fonteyne  2005   C   6 3 0 3 6 29 14
29   Geert Lubberink  1954   D   6 3 0 3 6 26 12
30   Maarten Wichgers  2078   B   6 2 1 3 5 41 31
31   Johan Zijlstra  2013   C   6 2 1 3 5 41 27
32   Sarah Rijgersberg  2036   B   6 2 1 3 5 35 20
33   Jan T. Terpstra  1918   D   6 2 1 3 5 31 18
34   Johan Rademaker  1970   D   6 2 1 3 5 31 8
35   Meinze Feenstra  1930   D   6 2 1 3 5 30 18
36   Gerard Bruins  2001   C   6 1 2 3 4 37 20
37   Henk Pruim    D   6 2 0 4 4 35 20
38   Wim Riddersma    E   6 2 0 4 4 35 14
39   Hans van Dijk  1928   D   6 1 2 3 4 33 17
40   Jilles van Kesteren    D   6 1 2 3 4 33 15
41   Hans van Gijssel    E   6 1 2 3 4 32 15
42   Gerhard Dunning  1872   E   6 1 2 3 4 28 14
43   Petra Duskova  1883   C   6 1 2 3 4 26 11
44   Elisabeth Kramer    E   6 1 2 3 4 22 8
45   Bob van der Mark    D   3 0 3 0 3 6 6
46   Klaas van der Laan  1889   C   6 1 1 4 3 28 11
47   Fenno Werkman    D   6 1 1 4 3 21 5
48   Joop van der Heide    E   6 1 0 5 2 36 6
49   Sander Staal    E   6 0 2 4 2 28 7
50   Nicholas Novelle    E   6 0 1 5 1 30 3
51   Riender de Vries    E   3 0 0 3 0 15 0
 Ronde 6 
 za 06-09-2014  Erwin Heslinga (2096) - Roel Boomstra (2401) 1-1Partij
 Gerhard Dunning (1872) - Jilles van Kesteren  1-1
 Klaas van der Laan (1889) - Meinze Feenstra (1930) 0-2
 Petra Duskova (1883) - Hans van Gijssel  1-1
 Bob van der Mark  - Sander Staal  1-1
 Fenno Werkman  - Nicholas Novelle  2-0
 Hans van Dijk (1928) - Elisabeth Kramer  1-1
 Johan Rademaker (1970) - Joop van der Heide  2-0
 Henk Stroetinga (2058) - Gerard Bruins (2001) 2-0
 Wim Riddersma  - Geert Lubberink (1954) 0-2
 Nick de la Fonteyne (2005) - Henk Pruim  2-0
 Alexander Slot (2030) - Maarten Wichgers (2078) 2-0
 Jan T. Terpstra (1918) - Reinout Sloot (2004) 0-2
 Jan Ekke de Vries (2214) - Sarah Rijgersberg (2036) 2-0
 Johan Zijlstra (2013) - Bert Woolschot (2068) 0-2
 Piet Leijenaar (1958) - Wim Koopman (1950) 0-2
 Anne Dekker  - Berend Plijter (1951) 2-0
 Paul Wijninga (2150) - Gerwin Kolkman  2-0
 Leopold Sekongo (2215) - Auke Zijlstra  2-0
 Gerco Lubberink (1900) - Tjalling Goedemoed (2252) 0-2
 Bart Westerveld (1900) - Anton Schotanus (2136) 0-2
 Wouter Wolff (2069) - Jan van Dijk (2222) 0-2
 Henk Kalk (2152) - Losseni Savané (2081) 1-1
 Michiel Kroesbergen (2283) - Nick Hoving (2174) 0-2
 Pim Meurs (2371) - Kees Romijn (2095) 2-0