HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Rapidtoernooi, 10e editie DamCombinatie Fryslan 2022 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Guntis Valneris GMI 2389   A   8 6 2 0 14 83 141
2   Kees Thijssen GMI 2324   A   8 5 3 0 13 84 134
3   Auke Scholma GMI 2324   A   8 4 4 0 12 84 120
4   Wouter Sipma GMI 2360   A   8 5 1 2 11 80 97
5   Martin Dolfing GMI 2356   A   8 4 3 1 11 78 97
6   Wouter Sosef  2098   B   8 4 3 1 11 69 92
7   Foeke Tiemensma  2162   A   8 4 2 2 10 77 81
8   Taeke Kooistra MF 2168   A   8 3 4 1 10 76 89
9   Matheo Boxum  2096   B   8 3 4 1 10 75 85
10   Jan van Dijk MF 2251   A   8 5 0 3 10 74 80
11   Nick de la Fonteyne  1995   B   8 5 0 3 10 64 66
12   Willem Leijenaar  2167   A   8 2 5 1 9 77 80
13   Rik Verboon MF 2190   A   8 3 3 2 9 75 80
14   Oege Dijkstra  2161   A   8 3 3 2 9 75 76
15   Hein Meijer GMI 2285   A   8 2 5 1 9 73 78
16   Iskander Al Sarayfi  1981   B   8 3 3 2 9 73 77
17   Gabriël Heerema MF 2253   A   8 3 3 2 9 72 76
18   Arjen de Mooij  2176   A   8 3 3 2 9 69 72
19   René Wijpkema  2135   A   8 3 3 2 9 68 72
20   Jappie de Vries  2040   B   8 2 5 1 9 67 71
21   Floris Tol  2096   B   8 2 5 1 9 63 63
22   Jan Adema  2133   B   8 3 3 2 9 63 61
23   Micha van Tol MF 2127   B   8 3 3 2 9 61 59
24   Thijs Verboon  2131   A   8 2 4 2 8 74 66
25   Jan Algra    A   8 3 2 3 8 71 60
26   Steven den Hollander MF 2162   A   8 3 2 3 8 69 60
27   Hans Zondervan  2106   B   8 3 2 3 8 64 53
28   Munkhtuya Nasanbayar  2072   B   8 3 2 3 8 63 51
29   Bart Visser  2004   B   8 3 2 3 8 62 48
30   Dirk Albert Zijlstra    B   8 2 4 2 8 60 51
31   Roep Bhawanibhiek MF 2140   B   8 3 2 3 8 60 47
32   Sietse Nagel  2040   B   8 3 2 3 8 59 51
33   Bert Oegema  2011   B   8 3 2 3 8 53 41
34   Douwe Edelenbos  2137   A   8 2 3 3 7 66 51
35   Alex Boxum  2110   B   8 2 3 3 7 65 48
36   Hans van Dijk  1932   C   8 2 3 3 7 56 41
37   Jan Dantuma    C   8 2 3 3 7 50 34
38   Theo Wolthers  1900   C   8 2 3 3 7 47 37
39   Meinze Feenstra  1906   C   8 2 2 4 6 63 39
40   Harm Terpstra    C   8 2 2 4 6 58 36
41   Arend Dijkstra    C   8 2 2 4 6 56 34
42   Rika van Leeuwen    C   8 2 2 4 6 53 33
43   Bram Scholma    C   8 2 2 4 6 53 31
44   Sietse Bronger    C   8 3 0 5 6 48 22
45   Rinze Visser    C   8 2 2 4 6 40 23
46   Arnold Wiegersma  1926   B   8 2 1 5 5 62 31
47   Albert van Keimpema    C   8 2 1 5 5 55 28
48   Anne Dekker  1950   B   8 2 1 5 5 50 23
49   Oebele de Vries    C   8 2 0 6 4 51 18
50   Jan Sloot    C   8 2 0 6 4 44 14
51   Eelco Kuipers    C   8 0 3 5 3 48 18
52   Hans Klijnsma    C   8 1 1 6 3 48 14
 Ronde 8 
 za 26-03-2022  Sietse Nagel (2040) - Roep Bhawanibhiek (2140) 1-1Partij
 Eelco Kuipers  - Jan Sloot  0-2
 Hans Klijnsma  - Anne Dekker (1950) 0-2
 Oebele de Vries  - Sietse Bronger  0-2
 Rinze Visser  - Bram Scholma  1-1
 Harm Terpstra  - Rika van Leeuwen  1-1
 Jan Dantuma  - Albert van Keimpema  2-0
 Theo Wolthers (1900) - Arnold Wiegersma (1926) 2-0
 Bart Visser (2004) - Meinze Feenstra (1906) 2-0
 Hans van Dijk (1932) - Alex Boxum (2110) 1-1
 Munkhtuya Nasanbayar (2072) - Arend Dijkstra  2-0
 Douwe Edelenbos (2137) - Bert Oegema (2011) 1-1
 Dirk Albert Zijlstra  - Hans Zondervan (2106) 1-1
 Iskander Al Sarayfi (1981) - Steven den Hollander (2162) 1-1
 Thijs Verboon (2131) - Nick de la Fonteyne (1995) 0-2
 René Wijpkema (2135) - Floris Tol (2096) 1-1
 Matheo Boxum (2096) - Jan Algra  2-0
 Willem Leijenaar (2167) - Micha van Tol (2127) 1-1
 Oege Dijkstra (2161) - Jappie de Vries (2040) 1-1
 Hein Meijer (2285) - Jan Adema (2133) 1-1
 Gabriël Heerema (2253) - Wouter Sosef (2098) 0-2
 Arjen de Mooij (2176) - Wouter Sipma (2360) 0-2
 Martin Dolfing (2356) - Rik Verboon (2190) 2-0
 Taeke Kooistra (2168) - Auke Scholma (2324) 0-2
 Foeke Tiemensma (2162) - Kees Thijssen (2324) 0-2
 Jan van Dijk (2251) - Guntis Valneris (2389) 0-2