HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Zomerdamweek DCH Heerenveen - Mildam 2022

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Tjalling van den Bosch MF 1162   A   8 5 3 0 13 77 123
2   Jan Adema  1240   A   8 5 2 1 12 70 98
3   Cor Westerveld  1179   A   8 4 3 1 11 81 106
4   Kerst Hoekstra  1083   A   8 4 2 2 10 79 91
5   John Folkers  1002   B   8 3 4 1 10 69 77
6   Richard Koot  1138   A   8 3 4 1 10 64 66
7   Radjinder Jharap  1191   A   8 4 1 3 9 72 62
8   Anne Dekker  1025   B   8 3 3 2 9 67 67
9   Gaele Stoker  1096   A   8 2 5 1 9 62 66
10   Johan Tuenter  872   C   8 2 4 2 8 72 67
11   Bert Begeman  1098   A   8 3 2 3 8 69 58
12   Klaas Veldstra  1056   B   8 1 6 1 8 66 62
13   Jan Koerselman  963   C   8 2 4 2 8 66 61
14   Dummy    C   8 0 8 0 8 65 65
15   Jan de Vos  993   B   8 2 4 2 8 57 56
16   Martin Boersbroek  1007   B   8 1 6 1 8 57 50
17   Ab Steenbergen  999   B   8 2 4 2 8 56 49
18   Jan Riesthuis  1055   B   8 3 2 3 8 56 48
19   Klaas Mondria  859   C   8 2 3 3 7 67 48
20   Henk Kamminga  996   B   8 1 5 2 7 60 48
21   Piet Dijkstra  963   C   8 2 3 3 7 57 33
22   Sietse Nagel  1119   A   8 1 5 2 7 49 41
23   Siep Altena  968   C   8 2 2 4 6 58 26
24   Geert Rozenberg  870   C   8 1 2 5 4 56 20
25   Joop de Graaf  817   C   8 1 1 6 3 58 16
26   Ton Halman  584   C   8 0 2 6 2 54 10
 Ronde 8 
 vr 15-07-2022  John Folkers (1002) - Tjalling van den Bosch (1162) 1-1Partij  
 Anne Dekker (1025) - Cor Westerveld (1179) 1-1Partij  
 Kerst Hoekstra (1083) - Richard Koot (1138) 1-1Partij  
 Bert Begeman (1098) - Klaas Veldstra (1056) 1-1Partij  
 Jan de Vos (993) - Jan Koerselman (963) 1-1Partij
 Gaele Stoker (1096) - Klaas Mondria (859) 2-0Partij
 Ton Halman (584) - Martin Boersbroek (1007) 0-2Partij
 Joop de Graaf (817) - Jan Riesthuis (1055) 0-2Partij  
 Siep Altena (968) - Ab Steenbergen (999) 0-2Partij
 Jan Adema (1240) - Radjinder Jharap (1191) 2-0Partij
 Henk Kamminga (996) - Piet Dijkstra (963) 1-1Partij
 Sietse Nagel (1119) - Geert Rozenberg (870) 2-0Partij