HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Anton van Berkel MI 1464   A   1 1 0 0 2 0 0
  Wouter Ludwig MI 1391   A   1 1 0 0 2 0 0
  Ron Heusdens GMI 1493   A   1 1 0 0 2 0 0
  Bas Messemaker MI 1388   A   1 1 0 0 2 0 0
  Jan van Dijk  1363   A   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Baliakin GMI 1542   A   1 1 0 0 2 0 0
  Jeroen Kos MF 1350   A   1 1 0 0 2 0 0
  Roel Boomstra GMI 1544   A   1 1 0 0 2 0 0
  Jan Groenendijk MI 1349   A   1 1 0 0 2 0 0
10   Pierre Lacroix  1278   A   1 0 1 0 1 1 1
  Wouter Sipma MI 1474   A   1 0 1 0 1 1 1
  Thijs van den Broek MI 1300   A   1 0 1 0 1 1 1
  Jos Stokkel GMI 1403   A   1 0 1 0 1 1 1
  Johnny de Leeuw  1362   A   1 0 1 0 1 1 1
  Jan Ekke de Vries  1367   A   1 0 1 0 1 1 1
  Han Seinhorst  1232   A   1 0 1 0 1 1 1
  Theo van den Hoek  1199   A   1 0 1 0 1 1 1
18   Shammie Kasnadi    A   1 0 0 1 0 2 0
  Michel Stempher MF 1304   A   1 0 0 1 0 2 0
  Marcel Knipper  1321   A   1 0 0 1 0 2 0
  Gerbrand Hessing  1280   A   1 0 0 1 0 2 0
  Pepijn van den Brink  1258   A   1 0 0 1 0 2 0
  Losseni Savané  1237   A   1 0 0 1 0 2 0
  Arne van Mourik  1229   A   1 0 0 1 0 2 0
  Roep Bhawanibhiek  1189   A   1 0 0 1 0 2 0
  Henk Ruesink MF 1183   A   1 0 0 1 0 2 0
 Ronde 1 
 za 13-06-2015  Jan Groenendijk (1349) - Henk Ruesink (1183) 2-0
 Roep Bhawanibhiek (1189) - Jeroen Kos (1350) 0-2
 Johnny de Leeuw (1362) - Theo van den Hoek (1199) 1-1
 Arne van Mourik (1229) - Jan van Dijk (1363) 0-2
 Jan Ekke de Vries (1367) - Han Seinhorst (1232) 1-1
 Losseni Savané (1237) - Bas Messemaker (1388) 0-2
 Wouter Ludwig (1391) - Pepijn van den Brink (1258) 2-0
 Pierre Lacroix (1278) - Jos Stokkel (1403) 1-1
 Anton van Berkel (1464) - Gerbrand Hessing (1280) 2-0
 Thijs van den Broek (1300) - Wouter Sipma (1474) 1-1
 Ron Heusdens (1493) - Michel Stempher (1304) 2-0
 Shammie Kasnadi  - Alexander Baliakin (1542) 0-2
 Roel Boomstra (1544) - Marcel Knipper (1321) 2-0