HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Wouter Ludwig MI 1391   A   2 2 0 0 4 3 6
  Ron Heusdens GMI 1493   A   2 2 0 0 4 3 6
3   Alexander Baliakin GMI 1542   A   2 1 1 0 3 5 7
4   Wouter Sipma MI 1474   A   2 1 1 0 3 4 6
5   Jeroen Kos MF 1350   A   2 1 1 0 3 4 5
  Bas Messemaker MI 1388   A   2 1 1 0 3 4 5
7   Anton van Berkel MI 1464   A   2 1 1 0 3 3 3
8   Jan van Dijk  1363   A   2 1 0 1 2 6 4
  Roel Boomstra GMI 1544   A   2 1 0 1 2 6 4
10   Thijs van den Broek MI 1300   A   2 0 2 0 2 5 5
11   Pierre Lacroix  1278   A   2 0 2 0 2 4 4
  Han Seinhorst  1232   A   2 0 2 0 2 4 4
  Jan Ekke de Vries  1367   A   2 0 2 0 2 4 4
  Jos Stokkel GMI 1403   A   2 0 2 0 2 4 4
15   Johnny de Leeuw  1362   A   2 0 2 0 2 3 3
16   Marcel Knipper  1321   A   2 1 0 1 2 3 2
17   Shammie Kasnadi    A   2 1 0 1 2 3 0
  Jan Groenendijk MI 1349   A   2 1 0 1 2 3 0
19   Arne van Mourik  1229   A   2 1 0 1 2 2 0
20   Pepijn van den Brink  1258   A   2 0 1 1 1 5 1
  Michel Stempher MF 1304   A   2 0 1 1 1 5 1
22   Theo van den Hoek  1199   A   2 0 1 1 1 4 2
23   Losseni Savané  1237   A   2 0 1 1 1 4 1
  Roep Bhawanibhiek  1189   A   2 0 1 1 1 4 1
25   Gerbrand Hessing  1280   A   2 0 0 2 0 5 0
26   Henk Ruesink MF 1183   A   2 0 0 2 0 4 0
 Ronde 2 
 za 13-06-2015  Pepijn van den Brink (1258) - Roep Bhawanibhiek (1189) 1-1
 Gerbrand Hessing (1280) - Arne van Mourik (1229) 0-2
 Michel Stempher (1304) - Losseni Savané (1237) 1-1
 Henk Ruesink (1183) - Shammie Kasnadi  0-2
 Theo van den Hoek (1199) - Marcel Knipper (1321) 0-2
 Han Seinhorst (1232) - Johnny de Leeuw (1362) 1-1
 Pierre Lacroix (1278) - Jan Ekke de Vries (1367) 1-1
 Jos Stokkel (1403) - Thijs van den Broek (1300) 1-1
 Wouter Sipma (1474) - Jan Groenendijk (1349) 2-0
 Jeroen Kos (1350) - Anton van Berkel (1464) 1-1
 Jan van Dijk (1363) - Ron Heusdens (1493) 0-2
 Alexander Baliakin (1542) - Bas Messemaker (1388) 1-1
 Wouter Ludwig (1391) - Roel Boomstra (1544) 2-0