HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Alexander Baliakin GMI 1542   A   4 3 1 0 7 19 31
2   Bas Messemaker MI 1388   A   4 3 1 0 7 18 29
3   Ron Heusdens GMI 1493   A   4 3 1 0 7 17 29
4   Wouter Ludwig MI 1391   A   4 2 1 1 5 23 25
5   Wouter Sipma MI 1474   A   4 2 1 1 5 19 19
6   Jan van Dijk  1363   A   4 2 1 1 5 18 18
7   Thijs van den Broek MI 1300   A   4 1 3 0 5 15 17
8   Roel Boomstra GMI 1544   A   4 2 1 1 5 14 16
9   Jos Stokkel GMI 1403   A   4 0 4 0 4 17 17
10   Pierre Lacroix  1278   A   4 0 4 0 4 16 16
11   Jan Groenendijk MI 1349   A   4 1 2 1 4 16 13
  Marcel Knipper  1321   A   4 1 2 1 4 16 13
13   Jeroen Kos MF 1350   A   4 1 2 1 4 16 11
14   Jan Ekke de Vries  1367   A   4 0 4 0 4 15 15
  Han Seinhorst  1232   A   4 0 4 0 4 15 15
16   Arne van Mourik  1229   A   4 2 0 2 4 15 6
17   Michel Stempher MF 1304   A   4 1 2 1 4 13 8
18   Pepijn van den Brink  1258   A   4 1 2 1 4 11 8
19   Anton van Berkel MI 1464   A   4 1 1 2 3 17 6
20   Johnny de Leeuw  1362   A   4 0 3 1 3 15 10
21   Shammie Kasnadi    A   4 1 1 2 3 15 5
22   Losseni Savané  1237   A   4 0 2 2 2 19 8
23   Roep Bhawanibhiek  1189   A   4 0 2 2 2 17 9
24   Theo van den Hoek  1199   A   4 0 2 2 2 15 7
25   Henk Ruesink MF 1183   A   4 1 0 3 2 13 2
26   Gerbrand Hessing  1280   A   4 0 1 3 1 12 3
 Ronde 4 
 za 13-06-2015  Arne van Mourik (1229) - Losseni Savané (1237) 2-0
 Pepijn van den Brink (1258) - Theo van den Hoek (1199) 2-0
 Roep Bhawanibhiek (1189) - Michel Stempher (1304) 0-2
 Shammie Kasnadi  - Gerbrand Hessing (1280) 1-1
 Jos Stokkel (1403) - Jan Ekke de Vries (1367) 1-1
 Pierre Lacroix (1278) - Jan Groenendijk (1349) 1-1
 Jeroen Kos (1350) - Han Seinhorst (1232) 1-1
 Johnny de Leeuw (1362) - Roel Boomstra (1544) 0-2
 Henk Ruesink (1183) - Thijs van den Broek (1300) 0-2
 Jan van Dijk (1363) - Marcel Knipper (1321) 1-1
 Wouter Sipma (1474) - Bas Messemaker (1388) 0-2
 Alexander Baliakin (1542) - Wouter Ludwig (1391) 2-0
 Ron Heusdens (1493) - Anton van Berkel (1464) 2-0