HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Jubileumtoernooi Groep 1 BDSV Barneveld 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Junioren 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Macodou NDiaye GMI 2341   A   7 4 3 0 11 56 85
2   Martijn van IJzendoorn MI 2309   A   7 4 2 1 10 58 78
3   Niek Kuijvenhoven  2239   A   7 3 3 1 9 60 72
4   Alexander Baliakin GMI 2403   A   7 2 5 0 9 56 66
5   Jitse Slump MF 2186   A   7 2 5 0 9 48 61
6   Jan Groenendijk MI 2338   A   7 2 4 1 8 58 62
7   Jean Marc Ndjofang GMI 2354   A   7 2 4 1 8 52 55
8   Rick Hakvoort  2080   A   7 4 0 3 8 52 54
9   Jesse van Beek  2127   A   7 1 6 0 8 51 55
10   Johan Sterrenburg MF 2239   A   7 2 4 1 8 43 45
11   Thijs van den Broek MI 2195   A   7 3 2 2 8 43 40
12   Wouter Sipma MI 2333   A   7 2 3 2 7 54 51
13   Matthias de Kruijf  2177   A   7 2 3 2 7 45 37
14   Han Seinhorst  2129   A   7 1 5 1 7 37 35
15   Michel Stempher MF 2201   A   7 2 2 3 6 55 43
16   Rienk van Marle  2180   A   7 2 2 3 6 50 34
17   Aleksej Domchev GMI 2298   A   7 3 0 4 6 48 34
18   Anton Kosior MF 2182   A   7 1 4 2 6 46 33
19   Brion Koullen MF 2152   A   7 2 2 3 6 44 28
20   Henk Grotenhuis ten Harkel MF 2143   A   7 0 5 2 5 44 31
21   Erik van de Weerdhof MF 2185   A   7 1 2 4 4 46 19
22   Olga Kamychleeva GMIF 2243   A   7 0 4 3 4 45 27
23   Shammie Kasnadi  2210   A   7 1 2 4 4 43 21
24   Arne van Mourik  2138   A   7 0 4 3 4 42 22
Macodou NDiayeMartijn van IJzendoornNiek Kuijvenhoven
Alexander BaliakinJitse SlumpJan Groenendijk
JeanRick HakvoortJesse van Beek
Johan SterrenburgThijs van den BroekWouter Sipma
Matthias de KruijfHan SeinhorstMichel Stempher
Rienk van MarleAleksej DomchevAnton Kosior
Brion KoullenHenk Grotenhuis
 Ronde 7 
 za 04-07-2015  Shammie Kasnadi (2210) - Olga Kamychleeva (2243) 2-0
 Brion Koullen (2152) - Arne van Mourik (2138) 2-0
 Erik van de Weerdhof (2185) - Han Seinhorst (2129) 0-2
 Anton Kosior (2182) - Rienk van Marle (2180) 1-1
 Matthias de Kruijf (2177) - Henk Grotenhuis ten Harkel (2143) 2-0
 Thijs van den Broek (2195) - Michel Stempher (2201) 2-0
 Aleksej Domchev (2298) - Rick Hakvoort (2080) 0-2
 Jesse van Beek (2127) - Johan Sterrenburg (2239) 1-1
 Wouter Sipma (2333) - Jitse Slump (2186) 0-2
 Jan Groenendijk (2338) - Alexander Baliakin (2403) 1-1
 Martijn van IJzendoorn (2309) - Niek Kuijvenhoven (2239) 0-2
 Macodou NDiaye (2341) - Jean Marc Ndjofang (2354) 1-1