HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Damweek DCH Heerenveen - Mildam 2024

        Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   RenĂ© Wijpkema  1253   A   9 6 2 1 14 76 115
2   Gepke Koopman    C   9 6 2 1 14 69 90
3   Johan Tuenter  919   C   9 5 3 1 13 80 112
4   Anton Schotanus MF/MN 1243   A   9 5 3 1 13 77 99
5   Marten Zijlstra  940   C   9 5 3 1 13 68 84
6   Jeanet Stel  844   C   9 3 6 0 12 88 107
7   Johan Zijlstra  1083   B   9 4 4 1 12 78 104
8   Jan Adema  1230   A   9 3 6 0 12 78 102
9   Anne Dekker  1032   B   9 4 4 1 12 78 94
10   John Folkers  935   C   9 4 4 1 12 73 81
11   Eibert Smit  927   C   9 3 4 2 10 90 90
12   Melvin Dahl    B   9 2 6 1 10 80 90
13   Gaele Stoker  1018   B   9 3 4 2 10 80 83
14   Martin Boersbroek  995   B   9 1 7 1 9 81 78
15   Jan Riesthuis  1057   B   9 2 5 2 9 81 75
16   Sietse Nagel  1134   A   9 2 5 2 9 81 74
17   Klaas Mondria  800   C   9 4 1 4 9 79 78
18   Louis Douma  590   C   9 4 0 5 8 84 40
19   Katrinus Posthumus  1203   A   9 3 2 4 8 82 77
20   Aart de Bruyn  994   B   9 3 2 4 8 82 73
21   Siep Altena  950   B   9 2 4 3 8 82 70
22   Amoni Afonsoewa CMF   A   9 3 2 4 8 82 56
23   Geert Rozenberg  851   C   9 2 3 4 7 91 52
24   Iepie Poepjes-Koopman MFF/cMNF 972   B   9 1 5 3 7 83 58
  Renco Oostindjer  1153   A   9 1 5 3 7 83 58
26   Auke Steensma  1159   A   9 2 3 4 7 83 49
27   Wim Koopman  1084   A   9 1 4 4 6 84 55
28   Kerst Hoekstra  1109   A   9 2 2 5 6 84 47
29   Anna Bakker  729   C   9 2 2 5 6 80 28
30   Jan de Vos  1001   B   9 0 5 4 5 85 43
31   Menno van Delft  514   C   9 1 0 8 2 89 4
32   Kurtys Afonsoewa    C   9 1 0 8 2 81 18
 Ronde 9 
 vr 12-07-2024  Sietse Nagel (1134) - RenĂ© Wijpkema (1253) 1-1Partij  
 Renco Oostindjer (1153) - Wim Koopman (1084) 1-1Partij  
 Katrinus Posthumus (1203) - Kerst Hoekstra (1109) 2-0Partij
 Anton Schotanus (1243) - Amoni Afonsoewa  2-0Partij
 Auke Steensma (1159) - Jan Adema (1230) 0-2Partij
 Iepie Poepjes-Koopman (972) - Johan Zijlstra (1083) 0-2Partij
 Jan Riesthuis (1057) - Anne Dekker (1032) 1-1Partij  
 Siep Altena (950) - Melvin Dahl  0-2Partij
 Gaele Stoker (1018) - Aart de Bruyn (994) 2-0Partij
 Jan de Vos (1001) - Martin Boersbroek (995) 0-2Partij
 Kurtys Afonsoewa  - Marten Zijlstra (940) 0-2Partij
 Anna Bakker (729) - Johan Tuenter (919) 1-1Partij
 Louis Douma (590) - Eibert Smit (927) 2-0Partij  
 John Folkers (935) - Geert Rozenberg (851) 1-1Partij
 Gepke Koopman  - Klaas Mondria (800) 2-0Partij
 Menno van Delft (514) - Jeanet Stel (844) 0-2R