HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2015 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Geert Kleine  819   E   2 1 1 0 3 5 7
2   Floris Tol  780   E   2 1 1 0 3 2 3
3   Nicole de Vries  801   E   2 1 0 1 2 4 0
4   Sijtze Terpstra  846   E   2 0 2 0 2 3 3
5   Sander Staal    E   2 1 0 1 2 3 0
6   Suzanne Staal  691   E   2 0 1 1 1 6 3
7   Paul Veldman    E   2 0 1 1 1 5 2
8   Elisabeth Kramer  593   E   2 0 1 1 1 4 1
9   Max Doornik    E   2 0 0 2 0 6 0
10   Pascal Strijker  620   E   2 0 0 2 0 5 0
11   Gerard Weinans  635   E   2 0 0 2 0 4 0
  Edward Kuiper    E   2 0 0 2 0 4 0
 Ronde 2 
 vr 04-09-2015  Sander Staal  - Edward Kuiper  2-0
 Meinze Feenstra (991) - Pascal Strijker (620) 2-0
 Marinus Damkat (924) - Dennie van Dijk (1094) 1-1
 Max Doornik  - Berend Plijter (1076) 0-2
 Jelle Groeneveld (1143) - Nick Hoving (1346) 0-2
 Elisabeth Kramer (593) - Fenno Werkman (971) 1-1
 Gerard Weinans (635) - Hans van Dijk (989) 0-2
 Albert Kamps (1103) - Klaas van der Laan  2-0
 Auke Zijlstra (1210) - Maarten Wichgers (1192) 1-1
 Paul Veldman  - Floris Tol (780) 0-2
 Johan Rademaker (1022) - Sijtze Terpstra (846) 1-1
 Gerard Bruins (995) - Suzanne Staal (691) 2-0
 Henk Pruim (929) - Geert Lubberink (1002) 1-1
 Hans Zondervan (1228) - Maikel Palmans (1361) 0-2
 Tjalling Goedemoed (1389) - Katrinus Posthumus (1193) 1-1
 Anton Schotanus (1234) - Jan Ekke de Vries (1363) 2-0
 Berend Keizer (1134) - Losseni Savané (1210) 0-2
 Nicole de Vries (801) - Marieke Altena (893) 0-2
 Geert Kleine (819) - Wim Riddersma (880) 1-1
 Rob Everts (1000) - Gerco Lubberink (1029) 1-1
 Gerwin Kolkman (1027) - Anne Dekker (1063) 0-2
 Wouter Wolff (1310) - Henk Stroetinga (1142) 1-1
 Herman Mulder (1112) - Jan Starke (872) 2-0
 Nick Waterink (1246) - Wim Koopman (1077) 2-0
 Niek Kuijvenhoven (1367) - Taeke Kooistra (1319) 0-2
 Leopold Sekongo (1334) - Gert Bosker (1243) 2-0
 Klaas Hendrik Leijenaar (1367) - Jan van Dijk (1366) 1-1