HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2015 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8
 Alle uitslagen   Toernooizaal     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Leopold Sekongo MI 1334   A   3 3 0 0 6 11 22
2   Taeke Kooistra  1319   A   3 3 0 0 6 10 20
3   Herman Mulder  1112   C   3 2 1 0 5 11 17
4   Nick Waterink MF 1246   B   3 2 1 0 5 10 15
5   Maikel Palmans  1361   A   3 2 1 0 5 8 13
6   Henk Stroetinga  1142   B   3 2 1 0 5 8 12
7   Floris Tol  780   E   3 2 1 0 5 5 9
8   Anne Dekker  1063   C   3 2 0 1 4 12 12
9   Jan van Dijk  1366   A   3 1 2 0 4 11 14
10   Losseni Savané  1210   B   3 2 0 1 4 11 10
11   Klaas Hendrik Leijenaar  1367   A   3 1 2 0 4 10 12
  Katrinus Posthumus  1193   B   3 1 2 0 4 10 12
13   Wouter Wolff MF 1310   A   3 1 2 0 4 10 11
14   Niek Kuijvenhoven  1367   A   3 2 0 1 4 10 8
15   Geert Kleine  819   E   3 1 2 0 4 9 11
16   Gerard Bruins  995   D   3 1 2 0 4 9 10
17   Nick Hoving  1346   A   3 2 0 1 4 9 8
  Wim Koopman  1077   C   3 2 0 1 4 9 8
19   Marieke Altena  893   D   3 2 0 1 4 9 6
20   Rob Everts  1000   D   3 1 2 0 4 8 10
  Geert Lubberink  1002   D   3 1 2 0 4 8 10
  Tjalling Goedemoed MF 1389   A   3 1 2 0 4 8 10
23   Hans van Dijk  989   D   3 2 0 1 4 7 6
24   Anton Schotanus MF 1234   B   3 1 1 1 3 13 11
25   Gert Bosker  1243   B   3 1 1 1 3 11 8
  Gerco Lubberink  1029   C   3 1 1 1 3 11 8
27   Wim Riddersma  880   D   3 1 1 1 3 10 6
28   Albert Kamps  1103   C   3 1 1 1 3 8 6
29   Berend Keizer  1134   B   3 1 1 1 3 8 5
30   Jan Ekke de Vries  1363   A   3 1 1 1 3 7 5
31   Auke Zijlstra  1210   B   3 1 1 1 3 7 4
32   Fenno Werkman  971   D   3 1 1 1 3 4 3
33   Hans Zondervan  1228   B   3 0 2 1 2 11 6
  Gerwin Kolkman  1027   C   3 1 0 2 2 11 6
35   Henk Pruim  929   D   3 0 2 1 2 10 6
36   Jan Starke  872   D   3 1 0 2 2 10 2
37   Jelle Groeneveld  1143   C   3 1 0 2 2 10 0
38   Maarten Wichgers  1192   B   3 0 2 1 2 9 5
39   Berend Plijter  1076   C   3 1 0 2 2 9 2
40   Marinus Damkat  924   D   3 0 2 1 2 8 4
  Johan Rademaker  1022   C   3 0 2 1 2 8 4
42   Meinze Feenstra  991   D   3 1 0 2 2 8 2
43   Nicole de Vries  801   E   3 1 0 2 2 8 0
  Sander Staal    E   3 1 0 2 2 8 0
45   Sijtze Terpstra  846   E   3 0 2 1 2 7 3
46   Suzanne Staal  691   E   3 0 1 2 1 12 5
47   Elisabeth Kramer  593   E   3 0 1 2 1 11 3
48   Paul Veldman    E   3 0 1 2 1 10 2
49   Dennie van Dijk  1094   C   3 0 1 2 1 9 2
50   Klaas van der Laan    C   3 0 1 2 1 9 1
51   Max Doornik    E   3 0 1 2 1 7 1
  Gerard Weinans  635   E   3 0 1 2 1 7 1
53   Pascal Strijker  620   E   3 0 1 2 1 6 1
54   Edward Kuiper    E   3 0 0 3 0 6 0
Leopold SekongoTaeke KooistraHerman Mulder
Nick WaterinkMaikel PalmansHenk Stroetinga
Floris TolAnne DekkerJan
Losseni SavaneKlaasKatrinus Posthumus
Wouter WolffNiek KuijvenhovenGeert Kleine
Gerard BruinsNick HovingWim Koopman
Marieke AltenaRob Everts
 Ronde 3 
 vr 04-09-2015  Pascal Strijker (620) - Max Doornik  1-1
 Klaas van der Laan  - Gerard Weinans (635) 1-1
 Edward Kuiper  - Jelle Groeneveld (1143) 0-2
 Jan Ekke de Vries (1363) - Dennie van Dijk (1094) 2-0
 Auke Zijlstra (1210) - Elisabeth Kramer (593) 2-0
 Paul Veldman  - Berend Keizer (1134) 0-2
 Maarten Wichgers (1192) - Hans Zondervan (1228) 1-1
 Fenno Werkman (971) - Suzanne Staal (691) 2-0
 Nick Hoving (1346) - Johan Rademaker (1022) 2-0
 Hans van Dijk (989) - Henk Pruim (929) 2-0
 Katrinus Posthumus (1193) - Jan Starke (872) 2-0
 Wim Koopman (1077) - Nicole de Vries (801) 2-0
 Tjalling Goedemoed (1389) - Gerwin Kolkman (1027) 2-0
 Sijtze Terpstra (846) - Niek Kuijvenhoven (1367) 0-2
 Losseni Savané (1210) - Berend Plijter (1076) 2-0
 Geert Lubberink (1002) - Meinze Feenstra (991) 2-0
 Klaas Hendrik Leijenaar (1367) - Sander Staal  2-0
 Gert Bosker (1243) - Marinus Damkat (924) 1-1
 Jan van Dijk (1366) - Wouter Wolff (1310) 1-1
 Henk Stroetinga (1142) - Anton Schotanus (1234) 2-0
 Wim Riddersma (880) - Maikel Palmans (1361) 0-2
 Gerco Lubberink (1029) - Floris Tol (780) 0-2
 Geert Kleine (819) - Gerard Bruins (995) 1-1
 Rob Everts (1000) - Albert Kamps (1103) 1-1
 Anne Dekker (1063) - Taeke Kooistra (1319) 0-2
 Nick Waterink (1246) - Herman Mulder (1112) 1-1
 Marieke Altena (893) - Leopold Sekongo (1334) 0-2