HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2015 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8
 Alle uitslagen   Toernooizaal     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Maikel Palmans  1361   A   7 5 2 0 12 64 110
2   Leopold Sekongo MI 1334   A   7 5 1 1 11 66 97
3   Wouter Wolff MF 1310   A   7 4 3 0 11 63 95
4   Taeke Kooistra  1319   A   7 5 1 1 11 56 81
5   Losseni Savané  1210   B   7 5 0 2 10 59 72
6   Katrinus Posthumus  1193   B   7 3 4 0 10 57 78
7   Henk Stroetinga  1142   B   7 4 2 1 10 57 73
8   Jan van Dijk  1366   A   7 4 2 1 10 56 77
9   Tjalling Goedemoed MF 1389   A   7 4 2 1 10 56 72
10   Jan Ekke de Vries  1363   A   7 4 2 1 10 53 77
11   Herman Mulder  1112   C   7 3 3 1 9 58 71
12   Nick Hoving  1346   A   7 4 1 2 9 54 59
13   Auke Zijlstra  1210   B   7 3 3 1 9 52 60
14   Gert Bosker  1243   B   7 4 1 2 9 47 47
15   Anton Schotanus MF 1234   B   7 3 2 2 8 61 61
16   Nick Waterink MF 1246   B   7 3 2 2 8 56 55
17   Hans Zondervan  1228   B   7 3 2 2 8 55 53
18   Niek Kuijvenhoven  1367   A   7 4 0 3 8 53 46
  Anne Dekker  1063   C   7 4 0 3 8 53 46
20   Floris Tol  780   E   7 3 2 2 8 52 49
21   Berend Plijter  1076   C   7 4 0 3 8 47 40
22   Rob Everts  1000   D   7 2 3 2 7 51 47
23   Dennie van Dijk  1094   C   7 3 1 3 7 51 35
24   Wim Riddersma  880   D   7 3 1 3 7 51 33
25   Geert Lubberink  1002   D   7 2 3 2 7 49 43
26   Jan Starke  872   D   7 3 1 3 7 49 35
27   Maarten Wichgers  1192   B   7 2 3 2 7 47 42
28   Gerco Lubberink  1029   C   7 3 1 3 7 46 35
29   Gerwin Kolkman  1027   C   7 3 1 3 7 45 33
30   Meinze Feenstra  991   D   7 3 1 3 7 42 36
31   Johan Rademaker  1022   C   7 2 2 3 6 51 36
32   Wim Koopman  1077   C   7 3 0 4 6 51 32
33   Hans van Dijk  989   D   7 2 2 3 6 48 36
34   Marieke Altena  893   D   7 2 2 3 6 47 29
35   Gerard Bruins  995   D   7 1 4 2 6 46 34
36   Jelle Groeneveld  1143   C   7 1 4 2 6 44 24
37   Nicole de Vries  801   E   7 2 2 3 6 42 28
38   Henk Pruim  929   D   7 2 2 3 6 40 29
39   Marinus Damkat  924   D   7 1 3 3 5 47 30
40   Geert Kleine  819   E   7 1 3 3 5 47 28
41   Fenno Werkman  971   D   7 2 1 4 5 43 24
42   Suzanne Staal  691   E   7 1 3 3 5 39 20
43   Gerard Weinans  635   E   7 2 1 4 5 35 21
44   Pascal Strijker  620   E   7 2 1 4 5 34 11
45   Klaas van der Laan    C   7 2 1 4 5 32 11
46   Klaas Hendrik Leijenaar  1367   A   4 1 2 1 4 34 28
47   Elisabeth Kramer  593   E   7 1 2 4 4 45 15
48   Paul Veldman    E   7 1 2 4 4 38 18
49   Sijtze Terpstra  846   E   7 1 2 4 4 33 10
50   Sander Staal    E   7 2 0 5 4 32 6
51   Berend Keizer  1134   B   4 1 1 2 3 31 18
52   Albert Kamps  1103   C   7 1 1 5 3 44 17
53   Max Doornik    E   7 1 1 5 3 39 13
54   Edward Kuiper    E   7 0 0 7 0 35 0
Maikel PalmansLeopold SekongoWouter Wolff
Taeke KooistraLosseni SavaneKatrinus Posthumus
Henk StroetingaJanTjalling Goedemoed
JanHerman MulderNick Hoving
Auke ZijlstraGert BoskerAnton Schotanus
Nick WaterinkHans ZondervanNiek Kuijvenhoven
Anne DekkerFloris Tol
 Ronde 7 
 za 05-09-2015  Sijtze Terpstra (846) - Edward Kuiper  2-0
 Klaas van der Laan  - Max Doornik  2-0
 Albert Kamps (1103) - Gerard Weinans (635) 0-2
 Paul Veldman  - Henk Pruim (929) 0-2
 Pascal Strijker (620) - Elisabeth Kramer (593) 2-0
 Gerwin Kolkman (1027) - Marinus Damkat (924) 2-0
 Meinze Feenstra (991) - Geert Kleine (819) 2-0
 Gerard Bruins (995) - Nicole de Vries (801) 1-1
 Jelle Groeneveld (1143) - Marieke Altena (893) 1-1
 Fenno Werkman (971) - Jan Starke (872) 0-2
 Gerco Lubberink (1029) - Sander Staal  2-0
 Maarten Wichgers (1192) - Geert Lubberink (1002) 1-1
 Wim Koopman (1077) - Niek Kuijvenhoven (1367) 0-2
 Johan Rademaker (1022) - Berend Plijter (1076) 0-2
 Hans van Dijk (989) - Hans Zondervan (1228) 0-2
 Anne Dekker (1063) - Suzanne Staal (691) 2-0
 Gert Bosker (1243) - Wim Riddersma (880) 2-0
 Rob Everts (1000) - Nick Hoving (1346) 0-2
 Herman Mulder (1112) - Auke Zijlstra (1210) 1-1
 Henk Stroetinga (1142) - Nick Waterink (1246) 2-0
 Anton Schotanus (1234) - Tjalling Goedemoed (1389) 0-2
 Jan van Dijk (1366) - Dennie van Dijk (1094) 2-0
 Katrinus Posthumus (1193) - Jan Ekke de Vries (1363) 1-1
 Taeke Kooistra (1319) - Floris Tol (780) 2-0
 Wouter Wolff (1310) - Leopold Sekongo (1334) 1-1
 Losseni Savané (1210) - Maikel Palmans (1361) 0-2