HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Mello Koolman Het Noorden 2015 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Groep D 
 Groep E 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Floris Tol  780   E   7 3 2 2 8 52 49
2   Nicole de Vries  801   E   7 2 2 3 6 42 28
3   Geert Kleine  819   E   7 1 3 3 5 47 28
4   Suzanne Staal  691   E   7 1 3 3 5 39 20
5   Gerard Weinans  635   E   7 2 1 4 5 35 21
6   Pascal Strijker  620   E   7 2 1 4 5 34 11
7   Elisabeth Kramer  593   E   7 1 2 4 4 45 15
8   Paul Veldman    E   7 1 2 4 4 38 18
9   Sijtze Terpstra  846   E   7 1 2 4 4 33 10
10   Sander Staal    E   7 2 0 5 4 32 6
11   Max Doornik    E   7 1 1 5 3 39 13
12   Edward Kuiper    E   7 0 0 7 0 35 0
 Ronde 7 
 za 05-09-2015  Anton Schotanus (1234) - Tjalling Goedemoed (1389) 0-2Partij  
 Sijtze Terpstra (846) - Edward Kuiper  2-0
 Klaas van der Laan  - Max Doornik  2-0
 Albert Kamps (1103) - Gerard Weinans (635) 0-2
 Paul Veldman  - Henk Pruim (929) 0-2
 Pascal Strijker (620) - Elisabeth Kramer (593) 2-0
 Gerwin Kolkman (1027) - Marinus Damkat (924) 2-0
 Meinze Feenstra (991) - Geert Kleine (819) 2-0
 Gerard Bruins (995) - Nicole de Vries (801) 1-1
 Jelle Groeneveld (1143) - Marieke Altena (893) 1-1
 Fenno Werkman (971) - Jan Starke (872) 0-2
 Gerco Lubberink (1029) - Sander Staal  2-0
 Maarten Wichgers (1192) - Geert Lubberink (1002) 1-1
 Wim Koopman (1077) - Niek Kuijvenhoven (1367) 0-2
 Johan Rademaker (1022) - Berend Plijter (1076) 0-2
 Hans van Dijk (989) - Hans Zondervan (1228) 0-2
 Anne Dekker (1063) - Suzanne Staal (691) 2-0
 Gert Bosker (1243) - Wim Riddersma (880) 2-0
 Rob Everts (1000) - Nick Hoving (1346) 0-2
 Herman Mulder (1112) - Auke Zijlstra (1210) 1-1
 Henk Stroetinga (1142) - Nick Waterink (1246) 2-0
 Jan van Dijk (1366) - Dennie van Dijk (1094) 2-0
 Katrinus Posthumus (1193) - Jan Ekke de Vries (1363) 1-1
 Taeke Kooistra (1319) - Floris Tol (780) 2-0
 Wouter Wolff (1310) - Leopold Sekongo (1334) 1-1
 Losseni Savané (1210) - Maikel Palmans (1361) 0-2