HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Memorial Sranti 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Martijn van IJzendoorn MI 2319   A   9 5 4 0 14 109 167
2   Anton van Berkel MI 2297   A   9 5 4 0 14 109 164
3   Leopold Sekongo MI 2196   A   9 5 4 0 14 102 151
4   Hein Meijer GMI 2305   A   9 4 5 0 13 102 140
5   Bas Messemaker MI 2247   A   9 4 5 0 13 98 135
6   Jeroen Kos MF 2184   A   9 5 3 1 13 95 128
7   Ron Heusdens GMI 2296   A   9 4 4 1 12 105 132
8   Radjes Balkaran  2126   A   9 5 2 2 12 90 104
9   Radjinder Jharap  2019   A   9 5 2 2 12 88 107
10   Job Arts  2126   A   9 6 0 3 12 88 104
11   Marco de Koning  2122   B   9 6 0 3 12 87 106
12   Ramdew Jahani  2068   A   9 5 1 3 11 100 109
13   Shammie Kasnadi  2187   A   9 5 1 3 11 95 105
14   Edwin de Jager MF 2116   A   9 4 3 2 11 89 96
15   Ramon Sakidin MF 2055   A   9 4 2 3 10 94 92
16   Guido van den Berg  2128   A   9 4 2 3 10 93 90
17   Iwan Fung  1939   A   9 3 4 2 10 92 91
18   Evert Dollekamp MF 2150   A   9 4 2 3 10 89 91
19   Francis Tholel  2098   A   9 3 4 2 10 87 88
20   Ricardo Bona    A   9 4 2 3 10 87 84
21   Paul de Heus  2093   A   9 4 2 3 10 84 80
22   Fons Huijbreghts  2031   A   9 3 4 2 10 79 78
23   Radjinderpersad Banarsi  1937   B   9 4 2 3 10 78 74
24   Berke Yiğittürk  2006   A   9 4 2 3 10 72 66
25   Mohammed Aliem Wagid Hosain    B   9 3 4 2 10 70 70
26   Roep Bhawanibhiek  2100   A   9 3 3 3 9 85 67
27   Rolan van der Lugt    B   9 3 3 3 9 81 75
28   Harold Jagram  1916   B   9 3 3 3 9 78 62
29   Lucien Farzan    B   9 4 1 4 9 73 53
30   Soelinder Jagram  2007   A   9 3 2 4 8 88 60
31   Bonne Douma    A   9 3 2 4 8 86 67
32   Boike Mathoera  1913   B   9 3 2 4 8 80 58
33   Radjendrenath Kalloe  1967   A   9 4 0 5 8 74 44
34   Kumar Mangal  1915   B   9 3 2 4 8 73 49
35   Hemant Bhagwanie    B   9 2 4 3 8 71 55
36   Gerard Peroti  1899   B   9 3 2 4 8 70 58
37   Antonio Marquita  2019   A   9 2 4 3 8 70 56
38   Ratan Ganeshie  1890   B   9 3 2 4 8 66 42
39   Mees van den Bosch    B   9 3 2 4 8 57 42
40   Sanjay Dhauntal  1967   B   9 2 3 4 7 81 56
41   Remon Kassels    B   9 2 3 4 7 74 54
42   Oedebhaan Dihal  1884   B   9 3 1 5 7 73 46
43   Simon Rompa  1833   B   9 3 1 5 7 73 31
44   Frans Teijn  1898   B   9 2 3 4 7 65 31
45   Soegrim Boedhram    B   9 2 2 5 6 76 50
46   Glenn Heerenveen    B   9 2 2 5 6 74 44
47   Moen Lachman  1910   B   9 2 2 5 6 73 41
48   Nirandjan Mohabier    B   9 2 2 5 6 73 40
49   Cees van Atten    B   9 2 2 5 6 71 39
50   Arie van Diggele  1859   B   9 2 2 5 6 68 40
51   Ramon Ramkisoen    B   9 2 2 5 6 65 24
52   René Nurmohamed  1900   B   9 2 1 6 5 52 16
53   Wynton Meijer    B   9 2 0 7 4 58 16
54   Amand Keultjes    B   9 0 0 9 0 64 0
 Ronde 9 
 zo 24-04-2016  Wynton Meijer  - René Nurmohamed (1900) 0-2
 Arie van Diggele (1859) - Ramon Ramkisoen  1-1
 Kumar Mangal (1915) - Moen Lachman (1910) 2-0
 Nirandjan Mohabier  - Gerard Peroti (1899) 0-2
 Frans Teijn (1898) - Amand Keultjes  2-0
 Antonio Marquita (2019) - Glenn Heerenveen  2-0
 Hemant Bhagwanie  - Cees van Atten  2-0
 Soegrim Boedhram  - Mees van den Bosch  0-2
 Lucien Farzan  - Oedebhaan Dihal (1884) 2-0
 Harold Jagram (1916) - Remon Kassels  2-0
 Sanjay Dhauntal (1967) - Ratan Ganeshie (1890) 0-2
 Boike Mathoera (1913) - Berke Yiğittürk (2006) 0-2
 Radjinderpersad Banarsi (1937) - Soelinder Jagram (2007) 2-0
 Bonne Douma  - Mohammed Aliem Wagid Hosain  0-2
 Francis Tholel (2098) - Simon Rompa (1833) 2-0
 Paul de Heus (2093) - Fons Huijbreghts (2031) 1-1
 Edwin de Jager (2116) - Roep Bhawanibhiek (2100) 2-0
 Ramdew Jahani (2068) - Radjendrenath Kalloe (1967) 2-0
 Marco de Koning (2122) - Iwan Fung (1939) 2-0
 Ramon Sakidin (2055) - Radjinder Jharap (2019) 0-2
 Guido van den Berg (2128) - Job Arts (2126) 0-2
 Radjes Balkaran (2126) - Rolan van der Lugt  2-0
 Ricardo Bona  - Jeroen Kos (2184) 0-2
 Bas Messemaker (2247) - Evert Dollekamp (2150) 2-0
 Martijn van IJzendoorn (2319) - Ron Heusdens (2296) 2-0
 Shammie Kasnadi (2187) - Anton van Berkel (2297) 0-2
 Hein Meijer (2305) - Leopold Sekongo (2196) 1-1