HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Anton van Berkel MI 2284   A   10 7 2 1 16 130 201
2   Ron Heusdens GMI 2300   A   10 6 4 0 16 118 184
3   Natalia Sadowska GMIF 2264   A   10 6 3 1 15 125 180
4   Shammie Kasnadi  2192   A   10 6 3 1 15 120 175
5   Waldo Aliar  2175   A   10 6 2 2 14 120 161
6   Martijn van IJzendoorn MI 2364   A   10 4 5 1 13 131 159
7   Toys Sheoratan    B   10 5 3 2 13 125 152
8   Edwin de Jager MF 2121   A   10 5 3 2 13 122 141
9   Maarten Wichgers  2094   A   10 4 5 1 13 119 146
10   Roep Bhawanibhiek MF 2091   A   10 5 3 2 13 115 147
11   Guido van den Berg  2128   A   10 6 1 3 13 110 131
12   Harry Doomernik  1958   B   10 6 0 4 12 122 124
13   Berke Yiğittürk  2020   B   10 5 2 3 12 117 126
14   Kees Romijn MF 2151   A   10 4 4 2 12 112 121
15   Ramdew Jahani  2068   B   10 3 6 1 12 111 121
16   Soelinder Jagram  2007   B   10 5 2 3 12 111 120
17   Jan-Maarten Koorn  1910   C   10 5 2 3 12 105 110
18   Herman Vroom  1982   B   10 5 2 3 12 104 107
19   Jan Ongolesono    C   10 5 1 4 11 107 101
20   Radjinder Jharap  2026   B   10 5 1 4 11 107 95
21   Nirandjan Mohabier    C   10 3 5 2 11 101 99
22   Anthony Keijzer  1946   B   10 5 1 4 11 98 89
23   Moenna Banarsi  1937   C   10 3 5 2 11 96 98
24   Gerard Bruins  1971   C   10 5 1 4 11 93 90
25   René Runhaar  1900   C   10 5 0 5 10 105 94
26   Sjaam Biekram  1949   B   10 3 4 3 10 103 90
27   Radjan Gobardhan    C   10 4 2 4 10 96 81
28   Simon Rompa  1824   C   10 4 2 4 10 96 79
29   Bas Baksoellah  1946   B   10 3 4 3 10 95 83
30   Frans Teijn  1898   B   10 5 0 5 10 92 72
31   Ad van der Voort    C   10 3 4 3 10 90 80
32   Bert Roest    C   10 3 3 4 9 104 85
33   Cock van Wijk  2107   A   10 3 3 4 9 101 84
34   Somdath Maharadjdin    C   10 4 1 5 9 100 72
35   Roël Dielingen  1900   C   10 3 3 4 9 99 78
36   Soenarmin Saib  1900   C   10 4 1 5 9 98 66
37   Edward Botse    C   10 3 3 4 9 95 77
38   Theo Voorspuij  2129   A   10 4 1 5 9 92 66
39   Harry Bisambhar    C   10 4 1 5 9 87 65
40   Harold Jagram  1939   C   10 4 1 5 9 80 55
41   Evert Wiskerke  1996   B   10 2 4 4 8 104 86
42   Hemant Bhagwanie    C   10 3 2 5 8 103 70
43   Jimmy Boedhoe    C   10 3 2 5 8 99 71
44   Bryan Brank    B   10 3 2 5 8 90 51
45   Marlon Mangroe    B   10 1 6 3 8 84 60
46   Jim Saudagar    C   10 3 2 5 8 80 50
47   Geert Kleine  1900   C   10 2 3 5 7 94 57
48   Asgar Rasoelbaks  1900   C   10 2 3 5 7 89 50
49   Klaas de Krijger  1900   C   10 1 5 4 7 71 45
50   Johan Alidarso    C   10 2 2 6 6 82 35
51   Danny van der Voort    C   10 1 4 5 6 80 41
52   Dick van Ommeren  1891   C   10 3 0 7 6 80 30
53   Wynton Meijer    C   10 2 1 7 5 77 26
54   Leon van der Lans    C   10 2 1 7 5 72 25
55   X. Akbarkhan    C   10 1 2 7 4 74 21
56   Kries Kalidien  1900   C   10 1 2 7 4 69 21
 Ronde 10 
 zo 04-12-2016  Johan Alidarso  - Kries Kalidien (1900) 2-0
 Klaas de Krijger (1900) - X. Akbarkhan  2-0
 Wynton Meijer  - Leon van der Lans  0-2
 Dick van Ommeren (1891) - Jim Saudagar  0-2
 Bryan Brank  - Marlon Mangroe  1-1
 Asgar Rasoelbaks (1900) - Harry Bisambhar  0-2
 Geert Kleine (1900) - Harold Jagram (1939) 0-2
 Danny van der Voort  - Theo Voorspuij (2129) 0-2
 Edward Botse  - Roël Dielingen (1900) 1-1
 Sjaam Biekram (1949) - Jimmy Boedhoe  2-0
 Hemant Bhagwanie  - Bas Baksoellah (1946) 0-2
 Evert Wiskerke (1996) - Ad van der Voort  0-2
 Gerard Bruins (1971) - Cock van Wijk (2107) 2-0
 Nirandjan Mohabier  - Somdath Maharadjdin  2-0
 Soenarmin Saib (1900) - Anthony Keijzer (1946) 0-2
 Bert Roest  - Moenna Banarsi (1937) 0-2
 René Runhaar (1900) - Herman Vroom (1982) 0-2
 Ramdew Jahani (2068) - Radjan Gobardhan  2-0
 Harry Doomernik (1958) - Frans Teijn (1898) 2-0
 Jan Ongolesono  - Guido van den Berg (2128) 0-2
 Berke Yiğittürk (2020) - Soelinder Jagram (2007) 1-1
 Jan-Maarten Koorn (1910) - Kees Romijn (2151) 1-1
 Simon Rompa (1824) - Edwin de Jager (2121) 0-2
 Maarten Wichgers (2094) - Toys Sheoratan  1-1
 Waldo Aliar (2175) - Radjinder Jharap (2026) 2-0
 Natalia Sadowska (2264) - Roep Bhawanibhiek (2091) 1-1
 Martijn van IJzendoorn (2364) - Anton van Berkel (2284) 0-2
 Shammie Kasnadi (2192) - Ron Heusdens (2300) 1-1