HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Anton van Berkel MI 2284   A   10 7 2 1 16 130 201
2   Ron Heusdens GMI 2300   A   10 6 4 0 16 118 184
3   Natalia Sadowska GMIF 2264   A   10 6 3 1 15 125 180
4   Shammie Kasnadi  2192   A   10 6 3 1 15 120 175
5   Waldo Aliar  2175   A   10 6 2 2 14 120 161
6   Martijn van IJzendoorn MI 2364   A   10 4 5 1 13 131 159
7   Edwin de Jager MF 2121   A   10 5 3 2 13 122 141
8   Maarten Wichgers  2094   A   10 4 5 1 13 119 146
9   Roep Bhawanibhiek MF 2091   A   10 5 3 2 13 115 147
10   Guido van den Berg  2128   A   10 6 1 3 13 110 131
11   Kees Romijn MF 2151   A   10 4 4 2 12 112 121
12   Cock van Wijk  2107   A   10 3 3 4 9 101 84
13   Theo Voorspuij  2129   A   10 4 1 5 9 92 66
 Ronde 10 
 zo 04-12-2016  Johan Alidarso  - Kries Kalidin (1900) 2-0
 Klaas de Krijger (1900) - X. Akbarkhan  2-0
 Wynton Meijer  - Leon van der Lans  0-2
 Dick van Ommeren (1891) - Jim Saudagar  0-2
 Bryan Brank  - Marlon Mangroe  1-1
 Asgar Rasoelbaks (1900) - Harry Bisambhar  0-2
 Geert Kleine (1900) - Harold Jagram (1939) 0-2
 Danny van der Voort  - Theo Voorspuij (2129) 0-2
 Edward Bottse  - Roël Dielingen (1900) 1-1
 Sjaam Biekram (1949) - Jimmy Boedhoe  2-0
 Hemant Bhagwanie  - Bas Baksoellah (1946) 0-2
 Evert Wiskerke (1996) - Ad van der Voort  0-2
 Gerard Bruins (1971) - Cock van Wijk (2107) 2-0
 Nirandjan Mohabier  - Somdath Maharadjdin  2-0
 Soenarmin Saib (1900) - Anthony Keijzer (1946) 0-2
 Bert Roest  - Radjinderpersad Banarsi (1937) 0-2
 René Runhaar (1900) - Herman Vroom (1982) 0-2
 Ramdew Jahani (2068) - Radjan Gobardhan  2-0
 Harry Doomernik (1958) - Frans Teijn (1898) 2-0
 Jan Ongolesono  - Guido van den Berg (2128) 0-2
 Berke Yi?ittürk (2020) - Soelinder Jagram (2007) 1-1
 Jan-Maarten Koorn (1910) - Kees Romijn (2151) 1-1
 Simon Rompa (1824) - Edwin de Jager (2121) 0-2
 Maarten Wichgers (2094) - Toys Sheoratan  1-1
 Waldo Aliar (2175) - Radjinder Jharap (2026) 2-0
 Natalia Sadowska (2264) - Roep Bhawanibhiek (2091) 1-1
 Martijn van IJzendoorn (2364) - Anton van Berkel (2284) 0-2
 Shammie Kasnadi (2192) - Ron Heusdens (2300) 1-1