HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   6e Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2016 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Gerlof Kolk  1367   A   8 6 2 0 14 75 130
2   Erwin Heslinga MF 1289   A   8 5 2 1 12 77 106
3   Taeke Kooistra  1328   A   8 3 4 1 10 81 95
4   Bert Begeman  1092   B   8 3 4 1 10 78 90
5   Reinout Sloot  1130   A   8 4 2 2 10 76 84
6   Nick de la Fonteyne  1096   B   8 3 4 1 10 74 85
7   Sietse Nagel  1121   A   8 3 4 1 10 73 82
8   Jan van Dijk MF 1375   A   8 3 3 2 9 78 77
9   Jan Algra  1324   A   8 3 3 2 9 68 70
10   Tjalling Oegema  1059   B   8 3 3 2 9 68 65
11   Bert Oegema  999   B   8 3 3 2 9 61 56
12   Bert Honderd  1028   B   8 3 3 2 9 58 58
13   Jaap Huizinga  1051   B   8 3 3 2 9 58 55
14   Pieter Dijkstra  930   B   8 2 4 2 8 61 48
15   Jan T. Terpstra  964   B   8 3 2 3 8 59 50
16   Dennie van Dijk  1082   B   8 3 1 4 7 68 48
17   Bernard Post  1121   A   8 1 5 2 7 67 54
18   Eeltje Terpstra  927   B   8 1 5 2 7 62 51
19   Sijtze Terpstra  869   C   8 2 3 3 7 53 31
20   Douwe Douma  902   B   8 3 0 5 6 61 28
21   Arnold Wiegersma  977   B   8 2 2 4 6 55 32
22   Willem Lep  796   C   8 1 4 3 6 52 33
23   Harm Terpstra  951   B   8 1 3 4 5 52 29
24   Sjoerd Schaaf  844   C   8 2 1 5 5 45 18
25   Durk Douma  1024   B   8 1 2 5 4 51 15
26   Sanjay Schaaf    C   8 1 0 7 2 53 10
 Ronde 8 
 za 17-12-2016  Gerlof Kolk (1367) - Reinout Sloot (1130) 1-1
 Erwin Heslinga (1289) - Bert Begeman (1092) 1-1
 Taeke Kooistra (1328) - Jan van Dijk (1375) 1-1
 Nick de la Fonteyne (1096) - Sietse Nagel (1121) 1-1
 Pieter Dijkstra (930) - Jan Algra (1324) 1-1
 Jaap Huizinga (1051) - Jan T. Terpstra (964) 1-1
 Tjalling Oegema (1059) - Douwe Douma (902) 2-0
 Bert Honderd (1028) - Dennie van Dijk (1082) 2-0
 Bert Oegema (999) - Eeltje Terpstra (927) 2-0
 Bernard Post (1121) - Sijtze Terpstra (869) 1-1
 Willem Lep (796) - Durk Douma (1024) 1-1
 Sanjay Schaaf  - Harm Terpstra (951) 2-0
 Sjoerd Schaaf (844) - Arnold Wiegersma (977) 1-1