HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Damfeest Asgar Dordrecht DZHZ 2017 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9   10
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Jean Marc Ndjofang GMI 2327   A   8 6 1 1 13 82 128
2   Ron Heusdens GMI 2305   A   8 5 2 1 12 83 119
3   Arie van de Weteringh Azn.  2204   A   8 4 4 0 12 82 119
4   Leopold Sekongo MI 2219   A   8 5 2 1 12 76 105
5   Losseni Savané  2063   A   8 5 1 2 11 81 100
6   Edwin de Jager MF 2116   A   8 4 3 1 11 79 107
7   Anton Kosior MF 2185   A   8 3 5 0 11 76 104
8   Ricardo Bona    B   8 5 1 2 11 69 88
9   Soender Kalpoe  2032   A   8 5 1 2 11 66 81
10   Steven den Hollander  2158   A   8 4 2 2 10 82 92
11   Harry Kolk  2139   A   8 4 2 2 10 74 82
12   Jan Ongolesono    C   8 5 0 3 10 71 82
13   Roep Bhawanibhiek MF 2079   A   8 5 0 3 10 71 70
14   Radjinder Jharap  2051   A   8 4 2 2 10 70 87
15   Fons Huijbreghts  2021   B   8 4 2 2 10 60 66
16   Harry Doomernik  1962   B   8 5 0 3 10 53 56
17   Soelinder Jagram  2007   B   8 4 1 3 9 74 74
18   Gerhard de Graaf  1991   B   8 3 3 2 9 69 74
19   Erik Maijenburg  2063   B   8 4 1 3 9 69 62
20   Hans Tangelder  2019   B   8 4 1 3 9 68 57
21   Frank Teer MI 2229   A   8 3 2 3 8 76 65
22   Anthony Keijzer  1946   B   8 4 0 4 8 70 54
23   Radjan Gobardhan    C   8 3 2 3 8 69 60
24   Daan van Os  2001   B   8 4 0 4 8 68 54
25   Willem Bor  1965   B   8 3 2 3 8 66 53
26   Herman Vroom  1974   B   8 3 2 3 8 64 59
27   Lucien Farzan    B   8 4 0 4 8 61 54
28   Rafindrepersad Dihal    C   8 3 2 3 8 60 52
29   Marlon Mangroe    C   8 4 0 4 8 57 46
30   Simon Rompa  1824   C   8 3 2 3 8 50 42
31   Radjendrenath Kalloe  1932   B   8 3 1 4 7 69 53
32   Harold Jagram  1939   B   8 2 3 3 7 66 56
33   Radjinderpersad Banarsi  1930   B   8 3 1 4 7 63 40
34   Jimmy Boedhoe    C   8 3 1 4 7 60 41
35   Lennart Bolks  1900   C   8 2 3 3 7 49 36
36   Robert van Diggele  1884   C   8 3 1 4 7 49 31
37   Michiel Luiten  1959   B   8 3 0 5 6 65 34
38   Hedwig Callender  1826   C   8 3 0 5 6 62 36
39   Kees Osté  1864   C   8 2 2 4 6 55 31
40   Moen Lachman  1911   C   8 2 2 4 6 49 26
41   Nerin Bisseswar  1831   C   8 1 4 3 6 47 29
42   Bas Baksoellah  1943   B   8 2 1 5 5 62 27
43   Hemant Bhagwanie    C   8 1 3 4 5 60 28
44   Koos van Savooyen    C   8 2 1 5 5 51 21
45   René Nurmohamed  1892   C   8 2 1 5 5 51 17
46   Roël Dielingen  1900   C   8 2 1 5 5 50 27
47   Johan Pronk  1900   B   8 1 2 5 4 59 29
48   Kumar Mangal  1915   B   8 2 0 6 4 49 12
49   Wynton Meijer    C   8 2 0 6 4 41 10
50   Kries Kalidien  1900   C   8 0 1 7 1 47 6
 Ronde 8 
 za 11-03-2017  Kries Kalidien (1900) - René Nurmohamed (1892) 0-2
 Wynton Meijer  - Kumar Mangal (1915) 2-0
 Robert van Diggele (1884) - Koos van Savooyen  2-0
 Nerin Bisseswar (1831) - Kees Osté (1864) 1-1
 Lennart Bolks (1900) - Hemant Bhagwanie  2-0
 Moen Lachman (1911) - Johan Pronk (1900) 1-1
 Radjinderpersad Banarsi (1930) - Roël Dielingen (1900) 2-0
 Bas Baksoellah (1943) - Marlon Mangroe  0-2
 Hedwig Callender (1826) - Lucien Farzan  0-2
 Radjan Gobardhan  - Michiel Luiten (1959) 2-0
 Herman Vroom (1974) - Jimmy Boedhoe  2-0
 Willem Bor (1965) - Simon Rompa (1824) 1-1
 Daan van Os (2001) - Jan Ongolesono  0-2
 Erik Maijenburg (2063) - Harold Jagram (1939) 2-0
 Radjendrenath Kalloe (1932) - Soelinder Jagram (2007) 0-2
 Rafindrepersad Dihal  - Roep Bhawanibhiek (2079) 0-2
 Anthony Keijzer (1946) - Harry Kolk (2139) 0-2
 Gerhard de Graaf (1991) - Soender Kalpoe (2032) 0-2
 Hans Tangelder (2019) - Ricardo Bona  0-2
 Harry Doomernik (1962) - Frank Teer (2229) 2-0
 Radjinder Jharap (2051) - Fons Huijbreghts (2021) 1-1
 Edwin de Jager (2116) - Anton Kosior (2185) 1-1
 Ron Heusdens (2305) - Steven den Hollander (2158) 2-0
 Arie van de Weteringh Azn. (2204) - Leopold Sekongo (2219) 1-1
 Losseni Savané (2063) - Jean Marc Ndjofang (2327) 0-2