HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2017 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Alexander Baliakin GMI 1521   A   2 2 0 0 4 3 6
2   Roel Boomstra GMI 1572   A   2 1 1 0 3 5 7
  Gil Salomé  1436   A   2 1 1 0 3 5 7
4   Rick Hakvoort  1254   A   2 1 1 0 3 4 5
  Jos Stokkel GMI 1415   A   2 1 1 0 3 4 5
  Geert van Aalten GMI 1422   A   2 1 1 0 3 4 5
7   Wouter Sipma GMI 1514   A   2 1 1 0 3 3 5
8   Jan van Dijk MF 1375   A   2 1 1 0 3 3 3
9   Martijn van IJzendoorn GMI 1471   A   2 1 1 0 3 2 3
  Hein Meijer GMI 1450   A   2 1 1 0 3 2 3
11   Dirk Joosten  1196   A   2 1 0 1 2 5 4
12   Wouter Ludwig MI 1409   A   2 1 0 1 2 4 0
13   Johnny de Leeuw  1383   A   2 1 0 1 2 3 2
14   Wim Bremmer MF 1329   A   2 1 0 1 2 3 0
  Jan Ekke de Vries  1375   A   2 1 0 1 2 3 0
16   Wim Kalis MF 1352   A   2 0 1 1 1 6 3
  Jitse Slump MI 1358   A   2 0 1 1 1 6 3
  Peter Hoopman MF 1368   A   2 0 1 1 1 6 3
19   Nick Hoving  1368   A   2 0 1 1 1 5 1
20   Koos van Amerongen MF 1281   A   2 0 1 1 1 4 1
  Toine Brouwers  1401   A   2 0 1 1 1 4 1
22   Martijn van Gortel MF 1221   A   2 0 1 1 1 3 1
23   Ruud Holkamp  1144   A   2 0 0 2 0 5 0
24   Kees Romijn MF 1250   A   2 0 0 2 0 4 0
 Ronde 2 
 za 10-06-2017  Kees Romijn (1250) - Wim Bremmer (1329) 0-2
 Koos van Amerongen (1281) - Nick Hoving (1368) 1-1
 Jan Ekke de Vries (1375) - Ruud Holkamp (1144) 2-0
 Johnny de Leeuw (1383) - Martijn van Gortel (1221) 2-0
 Toine Brouwers (1401) - Rick Hakvoort (1254) 0-2
 Jos Stokkel (1415) - Wim Kalis (1352) 2-0
 Jitse Slump (1358) - Hein Meijer (1450) 0-2
 Martijn van IJzendoorn (1471) - Peter Hoopman (1368) 2-0
 Dirk Joosten (1196) - Wouter Sipma (1514) 0-2
 Gil Salomé (1436) - Jan van Dijk (1375) 1-1
 Alexander Baliakin (1521) - Wouter Ludwig (1409) 2-0
 Geert van Aalten (1422) - Roel Boomstra (1572) 1-1