HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2017 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Alexander Baliakin GMI 1521   A   3 3 0 0 6 9 18
2   Jos Stokkel GMI 1415   A   3 2 1 0 5 8 12
3   Roel Boomstra GMI 1572   A   3 1 2 0 4 12 16
4   Wouter Sipma GMI 1514   A   3 1 2 0 4 11 15
5   Rick Hakvoort  1254   A   3 1 2 0 4 11 13
6   Gil Salomé  1436   A   3 1 2 0 4 10 13
7   Martijn van IJzendoorn GMI 1471   A   3 1 2 0 4 9 12
8   Geert van Aalten GMI 1422   A   3 1 2 0 4 9 10
9   Jan Ekke de Vries  1375   A   3 2 0 1 4 8 8
10   Dirk Joosten  1196   A   3 2 0 1 4 7 6
11   Jan van Dijk MF 1375   A   3 1 1 1 3 11 8
12   Peter Hoopman MF 1368   A   3 1 1 1 3 9 6
13   Hein Meijer GMI 1450   A   3 1 1 1 3 9 5
14   Wouter Ludwig MI 1409   A   3 1 1 1 3 9 3
15   Nick Hoving  1368   A   3 1 1 1 3 8 3
16   Wim Bremmer MF 1329   A   3 1 1 1 3 7 3
17   Jitse Slump MI 1358   A   3 0 2 1 2 9 6
18   Johnny de Leeuw  1383   A   3 1 0 2 2 9 2
19   Toine Brouwers  1401   A   3 0 2 1 2 7 3
20   Ruud Holkamp  1144   A   3 1 0 2 2 7 0
21   Wim Kalis MF 1352   A   3 0 1 2 1 11 3
22   Koos van Amerongen MF 1281   A   3 0 1 2 1 10 3
23   Martijn van Gortel MF 1221   A   3 0 1 2 1 8 2
24   Kees Romijn MF 1250   A   3 0 0 3 0 8 0
 Ronde 3 
 za 10-06-2017  Ruud Holkamp (1144) - Kees Romijn (1250) 2-0
 Wim Kalis (1352) - Nick Hoving (1368) 0-2
 Toine Brouwers (1401) - Jitse Slump (1358) 1-1
 Peter Hoopman (1368) - Koos van Amerongen (1281) 2-0
 Jan Ekke de Vries (1375) - Johnny de Leeuw (1383) 2-0
 Wouter Ludwig (1409) - Wim Bremmer (1329) 1-1
 Martijn van Gortel (1221) - Dirk Joosten (1196) 0-2
 Jan van Dijk (1375) - Jos Stokkel (1415) 0-2
 Rick Hakvoort (1254) - Geert van Aalten (1422) 1-1
 Wouter Sipma (1514) - Gil Salomé (1436) 1-1
 Roel Boomstra (1572) - Martijn van IJzendoorn (1471) 1-1
 Hein Meijer (1450) - Alexander Baliakin (1521) 0-2